20.02.2014 – Стрелец – Не ставайте отегчителни!

20.02.2014 – Стрелец – Не ставайте отегчителни!

Мнениеот FramarModKalina » 20 Фев 2014, 10:45

ОВЕН (21 март– 20 април)
Получавате примамлива покана за гостуване в чужбина. Дори на този етап да не ви се струва реална тази идея, приемете с отворени обятия идеята. Това може да се окаже нова крачка за вашето развитие и ново бъдеще! Погрижете се днес за здравето си, ако дълго сте отлагали преглед.

ТЕЛЕЦ (21 април– 21 май)
Днес се отдайте на домашните си задължения, за да създадете необходимия уют в дома си, който от известно време, като че ли сте занемарили! Научете се на ред, това ще доведе и до вътрешен баланс. Използвайте максимално енергията си, по този начин ще се чувствате наистина полезни.

БЛИЗНАЦИ (22 май– 21 юни)
Известната нестабилност, която днес ще проявите е плод на вътрешен дисбаланс, които най-вероятно е повлиян от емоционална превъзбуда. Стегнете се, защото остават още няколко дни до края на работната седмица, които трябва да оползотворите правилно. Днес ще се изправите пред важен момент в живота ви!

РАК (22 юни– 22 юли)
Бъдете внимателни ако сте необвързани. Днес сте особено обаятелни и ще имате немалко обожатели, а не се знае каква част от тях са подходящи за вас! Загадъчността и чара, които излъчвате днес ще заинтересуват, дори партньорите на обвързаните раци!

ЛЪВ (23 юли– 22 август)
За част от лъвовете днес ще се окаже, че се поставя начало на нови интимни трепети. За другата част е добре да направят дългосрочни планове, с които да подсигурят бъдещето си. Деловите контакти ще са успешни и ще ви донесат начало на успешни начинания!

ДЕВА (23 август– 22 септември)
Не слагайте главата си в торбата с големи финансови постъпление, от които не знаете дали ще имате сигурна печалба! Днес се оказвате особено приспособими, но въпреки това не се опирайте на това, тъй като се намирате на непозната територия, а и почвата под краката ви е нестабилна!

ВЕЗНИ (23 септември– 22 октомври)
Днес се сблъсквате с нова социална среда, в която не сте вярвали, че можете да попаднете! Променете отношението си, бъдете по-толерантни, за да не се окажете аутсайдер за пореден път. Отношението ви към целта на събирането ще покаже на околните, че имате адекватна причина, за да сте там!

СКОРПИОН (23 октомври– 22 ноември)
Днес сте особено романтични, покажете, че имате и такава страна в характера ви, не забравяйте, че и половинката ви ще се почувства щастлив, че ви преоткрива! Тези отношения ще ви помогнат да не се почувствате в хватката на въпроси отнасящи се до сексуалността!

СТРЕЛЕЦ (23 ноември– 21 декември)
Днес трудно някой може да ви спре! Отворите ли веднъж устата си, околните могат да забравят да споделят това, което желаят. Все пак бързо можете да омръзнете на събеседника си, така че дайте му възможността и той да се включи в разговора! Все пак премисляйте думите си, преди да сте ги изстреляли!

КОЗИРОГ (22 декември– 20 януари)
Убедеността, че се справяте с проблемите и всички въпроси, които касаят работата и семейството ви в срок, това ви помага да дърпате напред, без да се замисляте. Ако допуснете сянката на съмнението да премине покрай вас ще се сбъднат всичките ви опасения!

ВОДОЛЕЙ (21 януари– 19 февруари)
Днес в главата ви витаят само щуротии. Нищо по-хубаво споделете ги, за да намерите повече съмишленици и да осъществите това, което сте замислили. Със сигурност умеете да игнорирате досадниците, но не забравяйте кое граничи с разумното и кое – не!

РИБИ (20 февруари– 20 март)
Днес нуждата ви от романтичен заряд може да се окаже и наполовина, погрижете се да запълните празнината, която ви убягва. Не можете да бъде компетентни по всички въпроси, така че бъдете внимателни относно финансовите области, които пряко ви касаят!
FramarModKalina
 
Мнения: 282
Регистриран на: 01 Окт 2013, 14:04

Re: 20.02.2014 – Стрелец – Не ставайте отегчителни!

Мнениеот Момчил Митев » 20 Фев 2020, 10:09

СТРЕЛЕЦ (23 ноември– 21 декември)
Днес трудно някой може да ви спре! Отворите ли веднъж устата си, околните могат да забравят да споделят това, което желаят. Все пак бързо можете да омръзнете на събеседника си, така че дайте му възможността и той да се включи в разговора! Все пак премисляйте думите си, преди да сте ги изстреляли!

То това ми е голяма част от работата - да говоря с клиентите. :wink: И в тоя случай винаги внимавам какво казвам. За приятелката ми обаче не съм сигурен, че действа... обикновено аз слушам, а тя говори. :lol:
Момчил Митев
 
Мнения: 98
Регистриран на: 25 Ное 2019, 12:23

Re: 20.02.2014 – Стрелец – Не ставайте отегчителни!

Мнениеот marchinko73 » 20 Фев 2020, 10:20

Момчил Митев написа:СТРЕЛЕЦ (23 ноември– 21 декември)
Днес трудно някой може да ви спре! Отворите ли веднъж устата си, околните могат да забравят да споделят това, което желаят. Все пак бързо можете да омръзнете на събеседника си, така че дайте му възможността и той да се включи в разговора! Все пак премисляйте думите си, преди да сте ги изстреляли!

То това ми е голяма част от работата - да говоря с клиентите. :wink: И в тоя случай винаги внимавам какво казвам. За приятелката ми обаче не съм сигурен, че действа... обикновено аз слушам, а тя говори. :lol:


А, за приятелката ти хич и не се надявай, брат... ти ще слушаш, няма как! :lol:
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00


Назад към Звездите днес - Вижте своя седмичен хороскоп

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта