Мастър шеф 2016 - кои са ни фаворити?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Мастър шеф 2016 - кои са ни фаворити?

Мнениеот iwoni » 20 Май 2016, 16:15

Мисля, че тази година победител ще е жена, не знам защо такова усещане имам. Доктора почна вече да затъва, преди няколко епизода беше в супер форма, но сега издиша нещо. Евгени и Георги са страхотни, но и те изведнъж се издънват и се провалят, показаха го вече.
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Мастър шеф 2016 - кои са ни фаворити?

Мнениеот Monika_Spasova » 20 Май 2016, 17:06

iwoni написа:Мисля, че тази година победител ще е жена, не знам защо такова усещане имам. Доктора почна вече да затъва, преди няколко епизода беше в супер форма, но сега издиша нещо. Евгени и Георги са страхотни, но и те изведнъж се издънват и се провалят, показаха го вече.

обикновено в реалити форматите се редуват - мъж, жена, мъж жена и т.н, затова очаквам тази година да е победителя жена. Елизабет няма големи качества, затова смятам, че битката на финал ще е м/у Евгени и Севда, като ще победи тя.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Мастър шеф 2016 - кои са ни фаворити?

Мнениеот Lollipop » 25 Май 2016, 09:04

Tо няма голям избор тази година, мисля, че ще е Севда, определено добре готви, въпреки че е много емоционална и аз лично имам друг фаворит, но смятам, че тя заслужено ще е на първо място, справя се много добре, при положение, че не може да опита много от нещата, които готви. :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Мастър шеф 2016 - кои са ни фаворити?

Мнениеот pavleta » 25 Май 2016, 13:47

Снощи мъжете доста се изложиха на стрес теста, особено Калоян. Може да се окажете и прави за победител жена :lol: .
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Мастър шеф 2016 - кои са ни фаворити?

Мнениеот penelopa » 26 Май 2016, 14:46

Не знам, останаха вече жените с една по-малко. Елизабета я изгониха, а Йоана не ми изглежда толкова силен фаворит. Севда има шансове, но мъжете не се предават още :wink: .
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Мастър шеф 2016 - кои са ни фаворити?

Мнениеот rabotnata pchela » 26 Май 2016, 15:42

penelopa написа:Не знам, останаха вече жените с една по-малко. Елизабета я изгониха, а Йоана не ми изглежда толкова силен фаворит. Севда има шансове, но мъжете не се предават още :wink: .

Според мен ще победи Севда, такова предчувствие имам, макар че съм голям фен на Евгени. Снощи не изгледах серията, защото много ми се спеше, но стана ясно, че са изгонили Елизабет. Мисля, че заслужено си тръгва, остават да си тръгнат Йоана и Калоян. Като цяло най-достойни са Евгени и Севда за финал, доктора много се перчи, но така и не блесна, стои в златна среда. Макар че миналата година Елена беше така, а накрая беше на финал. ще се чуе. :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Мастър шеф 2016 - кои са ни фаворити?

Мнениеот balsam » 27 Май 2016, 10:13

Бети наистина нямаше как да не напусне, тя допусна най-много грешки, макар че вкусово омарът й беше добре. Калоян е доста амбициозен и може да се активира накрая. Очаквам от него да го направи и да даде силна заявка за финала.
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Мастър шеф 2016 - кои са ни фаворити?

Мнениеот Ваня Стойчева » 27 Май 2016, 10:45

И аз смятам, че Севда ще е победител, няма друга алтернатива, най-добре се справя сякаш и най-малко е ходила на елиминации.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Мастър шеф 2016 - кои са ни фаворити?

Мнениеот irka » 27 Май 2016, 12:46

Не знам какво стана с първия победител, май се обедини с двама други участници и отвориха ресторант. То на всички това им е мечтата :grin: . Трябват доста повече качества от това да умееш да готвиш. Севда я харесвам, но някак си не мога да си я представя като шеф готвач, прекалено е чувствителна. А иначе тримата шефове много ме кефят, и тримата са с различни характери и подходи и много се допълват.
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта