Състезания, актуални теми от света на спорта, спорта като здраве, забавни теми, полезни съвети
Добави отговор

Ще гледате ли Световното по футбол 2018 година?

12 Юни 2018, 09:56

Не знам има ли футболни фенки между вас, но аз поне познавам няколко такива. :)
В четвъртък започва и световното първенство и както се казва - Светът ще е футбол!
Има ли след вас почитатели на футбола, ще гледате ли и кой е вашият фаворит?

Re: Ще гледате ли Световното по футбол 2018 година?

12 Юни 2018, 11:36

Рали у нас не сме големи футболни фенове, но имаме приятели са такива запалянковци! :) Все пак мъжът ми гледа мачовете, които са му интересни, така че от части ще следим какво се случва. Май последното голямо първенство, което гледах, беше около 2002-ра с участието на България на едно Европейско. :lol:
Иначе тази година, мъжа каза, че нашето семейство ще е за Аржентина. Викам - доообре! :lol:

Re: Ще гледате ли Световното по футбол 2018 година?

13 Юни 2018, 09:39

ами аз с двама синове и един съпруг, познай дали ще го гледам. :lol: У нас наиситна става футбол всичко! :)

Re: Ще гледате ли Световното по футбол 2018 година?

13 Юни 2018, 17:03

Много са ми интересни мъжете като почнат да се палят по време на футболен мач. изобщо не ме интересува мача, но като видя някой да показва малко повече страст.. и въпреки това още повече се впечатлявам от такива мъже които си признават че не обичат футбол. пък много голяма част от 4фенките" не са фенки, само се правят на интересни. и им личи. но признавам че има и такива дето наистина са си

Re: Ще гледате ли Световното по футбол 2018 година?

14 Юни 2018, 11:09

О, има момичета, толкова зарибени, интересуват се, коментират, имат познания. Но има и такива, които преиграват да. Аз не крия, че не разбирам от футбол, не ми е интересен, но ми е приятна еуфорията и емоцията, които ме заобикалят, когато гледам с някой мач. :) така че понякога гледам, макар и нищо да не разбирам, но само някои големи първенства.

Re: Ще гледате ли Световното по футбол 2018 година?

29 Юни 2018, 14:29

Светът е футбол! :drinkingcheers: Осминафиналите вече приключиха.Изображение Кой ще бъде шампион?

Re: Ще гледате ли Световното по футбол 2018 година?

29 Юни 2018, 15:49

ivan.stoqnov написа:Светът е футбол! :drinkingcheers: Осминафиналите вече приключиха.Изображение Кой ще бъде шампион?

Докато се наканя да го гледам и то свършилО :lol: :lol: :lol:

Re: Ще гледате ли Световното по футбол 2018 година?

03 Юли 2018, 16:48

Ей, само гледате уж мачове, а не виждам някой да е споделил своя фаворит! Аз съм за Бразилияяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя!
Добави отговор
Отиди на страница: