С какво ще запомните отиващата си 2019-та година?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

С какво ще запомните отиващата си 2019-та година?

Мнениеот lyuta_chushka95 » 30 Дек 2019, 11:28

2019.jpg
2019.jpg (33.43 KiB) Прегледано 973 пъти

Изкушавам се да задам традиционния въпрос, който си поставяме в края на всяка година. С какво ще я запомним? Добра ли беше тя за вас или не дотам успешна? Краят на годината като че ли винаги предразполага към равносметка – какво сме успели да свършим и какво ни предстои. Вие какво успяхте да постигнете и за какво не ви стигнаха силите и времето?
А началото на новата година, съвсем естествено, кроим планове и даваме обещания. Като например: от 1-ви януари почвам диета, тръгвам на фитнес, оставям цигарите, започвам да спестявам за... Какво ще си обещаете за новата 2020-та година? Записвате ли си някъде тези планове и пожелания? Хубаво е да го правите, за да си припомните какво сте искали в началото на годината и какво от всичко това сте реализирали.
Аз в началото на годината си ги записах, но за съжаление изпълнените неща са доста малка част от планираните. Явно ще останат за изпълнение през 2020-та. Все пак човек трябва да бъде оптимист!
Весело посрещане на Нова година!
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55

Re: С какво ще запомните отиващата си 2019-та година?

Мнениеот iriny » 30 Дек 2019, 12:33

Аз нямам списък, но и при мен неизпълнените задачи са май повече от предвидените. Но общо взето ще сметна 2019-та за успешна. Живи и здрави сме цялото семейство. Нямаше непредвидени произшествия и тежки болести. Имаме нормална работа. Успяхме да отидем през лятото на почивка в Гърция... Естествено се надявам 2020-та да е много по-добра. И от 1 януари започвам диета! :lol:
iriny
 
Мнения: 388
Регистриран на: 07 Авг 2019, 12:17

Re: С какво ще запомните отиващата си 2019-та година?

Мнениеот Паулу Коелюв » 30 Дек 2019, 14:36

Ще я запомня с изборите, на които пак спечелиха "нашите хора", с очакваното поскъпване на тока, водата, горивата и всичко останало, с безплодните протести, с мръсния въздух, с продължаващата непресъхваща (за разлика от язовирите) наглост на управляващите... Ами то като се замисли човек - нищо по-различно от 2018-та. Лесно се помни.
Аватар
Паулу Коелюв
 
Мнения: 345
Регистриран на: 05 Сеп 2019, 11:09

Re: С какво ще запомните отиващата си 2019-та година?

Мнениеот mimeto96 » 31 Дек 2019, 10:15

През 2019-та ми се случиха много хубави неща. За щастие лошите бяха много малко, но и тях си ги имаше. Най-важното нещо, което не успях да свърша тая година, беше да си намеря нова работа. Е, нова година - нов късмет! :wink:
mimeto96
 
Мнения: 260
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 09:55


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта