Реални и оправдани ли са цените от 3000 лева за Новогодишните празници по вилите?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Реални и оправдани ли са цените от 3000 лева за Новогодишните празници по вилите?

Мнениеот rabotnata pchela » 13 Дек 2017, 11:22

С приятели решихме да отидем на вила за празниците, намерихме си няколко, но офертите са около 3000-3600 лева за три вечери, което означава по 1600 лева на вечер за примерно, 15 човека. Цените са ужасно завишени, направо не повярвах, че ни искат по 300 лева на човек, ами ние като сме двама.. :)) трябва да дадем 500 лева за двамата, или иначе казано цялата ми заплата. Вярно, че по пиянските събирания може да има счупени неща, но нормално ли е една вила с редовна цена 300 лв на вечер да я обявява за 10 пъти повече?! :shock: :shock: :shock:
Вие къде ще празнувате нова година и колко ще ви струва това?! :shock:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Реални и оправдани ли са цените от 3000 лева за Новогодишните празници по вилите?

Мнениеот S_Milenska » 13 Дек 2017, 12:08

Тези са луди и като си представя, че има хора, които ги дават, срамота направо , може ли такава злоупотреба бе... Ама като искат да празнуват и им се дават пари...
ние се събираме домашно, един два пътиу сме били на ресторант, но не се чувстваме така комфортно, иначе гледаме до около 80 лева да платим куверт, ако сме на заведение и то като сложиш такси, отиват 200 лева и нагоре, заради допълнителната консумация, затова се стараем да сме на домашно. Тази година ще сме в къщи с няколко приятели, всеки ще донесе по нещо и даже няма да се налага да събираме пари.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Реални и оправдани ли са цените от 3000 лева за Новогодишните празници по вилите?

Мнениеот Snejna » 13 Дек 2017, 13:10

Нереални са разбира се, не може да струва толкова една нощувка, даже и 3 нощувки! Къщите не са чак толкова луксозни, често дори няма топла вода и почти никакви условия за нормално пребиваане, а накрая семейството плаща по 400 лева, отделно си носим храна, почистваме след себе си и т.н. Миналата година така дадохме аз мъжа ми и дъщеря ми 600 лева за нощувките, отделно събрахме по още 100 лева за храна и алкохол, а допълнително купувахме фойерверки, абе отиде една хилядарка. Тази година решихме да сме само семейно, избрахме си спа хотел на морето, за същите пари получаваме храна, спа процедури, позлване на байсени и т.н, и уредено парти за новогодишната вечер. Отново за 3 нощувки. Поне ставаш, чисто ти е подредено ти е, не миеш чинии, не мръзнеш, изобщо приключих с вилите!
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Реални и оправдани ли са цените от 3000 лева за Новогодишните празници по вилите?

Мнениеот vanusha » 14 Дек 2017, 10:59

нали знаете, не е луд този, който яде банийцата, а тоизи, който му я дава. След като хората са склонни да дадат 3000лв за нощувките, то хората, много ясмо, ще се възползват.
Аз не бих ги дала, но има хора, имат пари, дори могат цяла хижа да си наемат само за семейството си. Всеки си решава.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Реални и оправдани ли са цените от 3000 лева за Новогодишните празници по вилите?

Мнениеот Kremiliya » 14 Дек 2017, 12:18

Не мога да си представя за такива глупости да дават толкова много пари, това са хора, които нямат къде да си похарчат парите. Нека да си направят нещата разумно.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14


Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта