Алергии при деца - онлайн консултация с Детски лекар

В този фору можете да прочетете здравни съвети от лекари специалисти към потребители на форума, но не можете да задавате въпроси.

Re: Алергии при деца - онлайн консултация с Детски лекар

Мнениеот sebastiane » 22 Юни 2017, 13:45

Здравейте, синът ми на 1г и 3 м. беше ухапан от насекомо( не разбрах кога стана), но кожата на бедрата се появиха големи червени петна с малки бели връхчета, беше му поставен урбазон в спешен център ( дозиран според кг му). Въпросът ми е трябва ли да се чака и колко време преди да се постави ваксина - синфлорикс и приорикс от задължителния календар за 12 и 13месечна възраст?
Благодаря в аванс
sebastiane
 
Мнения: 1
Регистриран на: 22 Юни 2017, 13:37

Re: Алергии при деца - онлайн консултация с Детски лекар

Мнениеот Dr Galina Kisyovа » 20 Юли 2017, 16:56

sebastiane написа:Здравейте, синът ми на 1г и 3 м. беше ухапан от насекомо( не разбрах кога стана), но кожата на бедрата се появиха големи червени петна с малки бели връхчета, беше му поставен урбазон в спешен център ( дозиран според кг му). Въпросът ми е трябва ли да се чака и колко време преди да се постави ваксина - синфлорикс и приорикс от задължителния календар за 12 и 13месечна възраст?
Благодаря в аванс

Здравейте,
След седмица няма проблем да се правят инунизациите!
Поздрави,
Д-р Кисьова
Д-р Галина Кисьова
Педиатър, МБАЛ "Тракия"-ЕООД
Консултант за националния здравен портал- Framar.bg
телефони: 0882948468; 0898227819
email: dr.kisyova@abv.bg
Dr Galina Kisyovа
 
Мнения: 747
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:43

Re: Алергии при деца - онлайн консултация с Детски лекар

Мнениеот Kali861 » 27 Яну 2018, 20:33

Здравейте,
Имам дъщеря на 1г11м ,която има алергия към краве мляко и глутен.В момента пие НАН без лактозно,до тука всичко добре.Но немога да я захраня,защото какво и да и дам без нея почва да я боли коремче или да се запича.
Моля да ми дадете съвет как да я захраня с другите неща?
А миналата седмица и дадох тиква и веднага обрив.
Kali861
 
Мнения: 2
Регистриран на: 27 Яну 2018, 20:18

Предишна

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта