Анална фисура - онлайн консултация с проктолог

Re: Анална фисура - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот красимира доленска » 14 Мар 2016, 18:12

Д-р Матев здравейте,
от 2-3години имам издутина в областа на ануса,успокоява се и се потдува при определени обстоятелства.
Кърви е силно казано,но се отделя капка кръв при затруднено изхождане,не е болезнено, но е неприятно като усещане. Какво точно е това и как да се лекувам?
Благодаря предварително.
красимира доленска
 
Мнения: 1
Регистриран на: 14 Мар 2016, 18:05

Re: Анална фисура - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот Dr Atanas Matev » 15 Мар 2016, 13:28

красимира доленска написа:Д-р Матев здравейте,
от 2-3години имам издутина в областа на ануса,успокоява се и се потдува при определени обстоятелства.
Кърви е силно казано,но се отделя капка кръв при затруднено изхождане,не е болезнено, но е неприятно като усещане. Какво точно е това и как да се лекувам?
Благодаря предварително.


Здравейте, възможно е да се касае за анална фисура.
Др. Матев-проктолог http://www.hemoroidi.bg
Аватар
Dr Atanas Matev
 
Мнения: 584
Регистриран на: 07 Апр 2011, 16:47

Re: Анална фисура - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот mimaivanova80 » 24 Мар 2016, 11:55

Здравейте,д-р Матев.
Обръщам се към вас след препоръка на моя позната.
Оплакванията ми са следните : безцветна слуз от ануса ( преи изпускане на газове) ,чувство за недоизхождане ,лека болка и сърбеж,дискомфорт.Имам и леко подуване около ануса.
Моля за мнение.От Велинград съм,далече ми е Стара Загора...
mimaivanova80
 
Мнения: 1
Регистриран на: 24 Мар 2016, 11:36

Re: Анална фисура - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот Dr Atanas Matev » 24 Мар 2016, 12:23

mimaivanova80 написа:Здравейте,д-р Матев.
Обръщам се към вас след препоръка на моя позната.
Оплакванията ми са следните : безцветна слуз от ануса ( преи изпускане на газове) ,чувство за недоизхождане ,лека болка и сърбеж,дискомфорт.Имам и леко подуване около ануса.
Моля за мнение.От Велинград съм,далече ми е Стара Загора...


Разбирам, че е далече, но трябва да Ви се извърши изследване на дебелото черво. Можете да ни посетите за изследване и консултация. Обадете се предварително на тел 070014010, за да Ви обясним как да се подготвите за изследване.
Др. Матев-проктолог http://www.hemoroidi.bg
Аватар
Dr Atanas Matev
 
Мнения: 584
Регистриран на: 07 Апр 2011, 16:47

Re: Анална фисура - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот g.emanuilova » 04 Апр 2016, 10:58

Здравейте,д-р Матев!
На 33 години съм, жена. Оплакванията ми са следните : газове, подут корем, болки от ляво на корема /за около 30 секунди/, запек, силен сърбеж вечер. Изхождам се веднъж на една седмица /имам чувство за недоизхождане/.
Имам Тиреоидит на Хашимото - хипотиреоидизъм.
От София съм.
Моля за мнение.
g.emanuilova
 
Мнения: 2
Регистриран на: 04 Апр 2016, 10:36

Re: Анална фисура - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот Dr Atanas Matev » 27 Апр 2016, 10:32

Здравейте, мнение за какво?
Др. Матев-проктолог http://www.hemoroidi.bg
Аватар
Dr Atanas Matev
 
Мнения: 584
Регистриран на: 07 Апр 2011, 16:47

Re: Анална фисура - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот крум » 13 Юни 2016, 16:53

здравейте др.Матев
имам въпрос относно анална фисура.преди 4 месеца я получих по време на запек.ходих на хирург тука в силистра изписа ми свещички , детралекс хапчета и дуфалак сироп.За около месец нямах болки докато получа отново запек и всичко се почна отначало.ходих в он клиник във варна дадоха ми кремове да се мажа.болките изчезнаха,но пак беше временно.преди 2 дена усетих болка по време на дефиниция имаше кръв.постоянно гледах дали раничката зараства но сякаш ефект няма само дето изчезват болките временно.вътре във фисурата се вижда нещо бяло,предполагам че раната е достигнала до мускулчето и то се вижда.в момента имам леки болки,но не са нетърпими.ако внимавам с диетата пак за известно време ще съм спокоен.но мисълта че ще е временно ме стряска.
каква е процедурата,непременно ли трябва да се оперирам или да продължа да се мажа с тия кремове?
от силистра съм малко е далеч , но ако се налага преглед ще дойда.
крум
 
Мнения: 1
Регистриран на: 13 Юни 2016, 16:12

Re: Анална фисура - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот Dr Atanas Matev » 14 Юни 2016, 14:04

крум написа:здравейте др.Матев
имам въпрос относно анална фисура.преди 4 месеца я получих по време на запек.ходих на хирург тука в силистра изписа ми свещички , детралекс хапчета и дуфалак сироп.За около месец нямах болки докато получа отново запек и всичко се почна отначало.ходих в он клиник във варна дадоха ми кремове да се мажа.болките изчезнаха,но пак беше временно.преди 2 дена усетих болка по време на дефиниция имаше кръв.постоянно гледах дали раничката зараства но сякаш ефект няма само дето изчезват болките временно.вътре във фисурата се вижда нещо бяло,предполагам че раната е достигнала до мускулчето и то се вижда.в момента имам леки болки,но не са нетърпими.ако внимавам с диетата пак за известно време ще съм спокоен.но мисълта че ще е временно ме стряска.
каква е процедурата,непременно ли трябва да се оперирам или да продължа да се мажа с тия кремове?
от силистра съм малко е далеч , но ако се налага преглед ще дойда.


Здравейте, налага се да дойдете, за да мога да Ви излекувам. Подробности можете да получите на тел 070014010, както и на фисура.бг
Др. Матев-проктолог http://www.hemoroidi.bg
Аватар
Dr Atanas Matev
 
Мнения: 584
Регистриран на: 07 Апр 2011, 16:47

Re: Анална фисура - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот Yildiz Osman » 16 Юли 2016, 18:36

При преглед се оказа,че имам анална фисура.Прегледа беше безболезнен.Операцията се направи същия ден ,и в същия ден се прибрах естествено,че с друг шофьор, понеже съм от Дулово.Приблизително две седмици имах болки - но търпими,но след това всичко изчезна и нито следа не остана от фисура.Щастлива съм много и най-важното се излекувах.Не напразно ги пиша тези думи , за да помогна на някой.Доверете се на доктор Матев,защото той е гений.Аз лично му се доверих ,четейки мнения и отзиви от хора от форума,без някой да ми го е препоръчвал.Не съжалявам за постъпката си.Благодаря Ви много докторе на вас и на целия екип.Всички са много любезни и учтиви.Той върши чудеса,той е професионалист №1 в България .Пожелавам ви здраве на вас и на целия екип.Огромно БЛАГОДАРЯ!!!
Yildiz Osman
 
Мнения: 1
Регистриран на: 16 Юли 2016, 18:16

Re: Анална фисура - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот Dr Atanas Matev » 18 Юли 2016, 16:49

Yildiz Osman написа:При преглед се оказа,че имам анална фисура.Прегледа беше безболезнен.Операцията се направи същия ден ,и в същия ден се прибрах естествено,че с друг шофьор, понеже съм от Дулово.Приблизително две седмици имах болки - но търпими,но след това всичко изчезна и нито следа не остана от фисура.Щастлива съм много и най-важното се излекувах.Не напразно ги пиша тези думи , за да помогна на някой.Доверете се на доктор Матев,защото той е гений.Аз лично му се доверих ,четейки мнения и отзиви от хора от форума,без някой да ми го е препоръчвал.Не съжалявам за постъпката си.Благодаря Ви много докторе на вас и на целия екип.Всички са много любезни и учтиви.Той върши чудеса,той е професионалист №1 в България .Пожелавам ви здраве на вас и на целия екип.Огромно БЛАГОДАРЯ!!!


Благодаря Ви, за добрите думи.
Др. Матев-проктолог http://www.hemoroidi.bg
Аватар
Dr Atanas Matev
 
Мнения: 584
Регистриран на: 07 Апр 2011, 16:47

ПредишнаСледваща

Назад към Хемороиди - болести на ануса

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron