Анална фисура - онлайн консултация с проктолог

Re: Анална фисура - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот eli.gergova » 13 Мар 2020, 10:18

След операция на фисура кога затихват болките.
eli.gergova
 
Мнения: 1
Регистриран на: 13 Мар 2020, 10:13

Re: Анална фисура - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот Dr Atanas Matev » 16 Мар 2020, 12:35

eli.gergova написа:След операция на фисура кога затихват болките.


До 20 дни
Др. Матев-проктолог http://www.hemoroidi.bg
Аватар
Dr Atanas Matev
 
Мнения: 584
Регистриран на: 07 Апр 2011, 16:47

Re: Анална фисура - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот tina1111 » 13 Апр 2020, 13:39

Здравейте,
Аз съм на 18 години и от 5 дни ми се появи топче около ануса. Болезнено е, но няма кървене. Меко е на допир и ми създава дискомфорт. Не знаех към кого да се обърна и поисках направление от личната лекарка за гинеколог, като ѝ казах симптомите си. Впоследствие разбрах, че това не е специалиста, при когото следва да се прегледам. Ще се радвам, ако можете да кажете какво ми има и какво домашно лечение мога да предприема, преди да отида на преглед, тъй като има вероятност да се случи след празниците, а е неприятно.
tina1111
 
Мнения: 3
Регистриран на: 13 Апр 2020, 13:30

Re: Анална фисура - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот Виржиния84 » 05 Юли 2020, 21:48

Здравейте д-р Матев. Имам установена фисура от 1 година. Имам моменти на успокоение и после пак се обостря. Сега от 10 дни отново съм с болки. Не от най-силните, но боли. Има и лек за сега спазъм. Доктора при който ходя ме лекува с някякъв лазер и се бях оправила за известно време. Каза че фисурата е зарастнала и има белег с ръбчета. Но после се появи запек и пак от ночало. Дали е нова или старата незнам. Не боли толкова жестоко като преди но ме побърква. И адски много ме сърби. Защо?Как мога да получа от вашия мехлем са опитам и с него. И това ако не помогне ще се видим лично. Благодаря.
Виржиния84
 
Мнения: 1
Регистриран на: 05 Юли 2020, 21:38

Re: Анална фисура - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот Dr Atanas Matev » 13 Юли 2020, 09:42

Виржиния84 написа:Здравейте д-р Матев. Имам установена фисура от 1 година. Имам моменти на успокоение и после пак се обостря. Сега от 10 дни отново съм с болки. Не от най-силните, но боли. Има и лек за сега спазъм. Доктора при който ходя ме лекува с някякъв лазер и се бях оправила за известно време. Каза че фисурата е зарастнала и има белег с ръбчета. Но после се появи запек и пак от ночало. Дали е нова или старата незнам. Не боли толкова жестоко като преди но ме побърква. И адски много ме сърби. Защо?Как мога да получа от вашия мехлем са опитам и с него. И това ако не помогне ще се видим лично. Благодаря.


Здравейте, информация можете да получите на 0888395060 .
Др. Матев-проктолог http://www.hemoroidi.bg
Аватар
Dr Atanas Matev
 
Мнения: 584
Регистриран на: 07 Апр 2011, 16:47

Re: Анална фисура - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот Ilieva61 » 12 Сеп 2020, 16:57

Добър ден,д-р Матев,
Може ли да поръчам и как от Вашия крем за анална фисура?
Планирам преглед при Вас, но не съм от Стара Загора и бих искала да пробвам първо с крема.
Благодаря предварително!
Илиева
Ilieva61
 
Мнения: 14
Регистриран на: 24 Окт 2019, 00:47

Re: Анална фисура - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот Dr Atanas Matev » 19 Сеп 2020, 11:24

Здравейте, обадете се на 0888395060 за повече информация.
Др. Матев-проктолог http://www.hemoroidi.bg
Аватар
Dr Atanas Matev
 
Мнения: 584
Регистриран на: 07 Апр 2011, 16:47

Предишна

Назад към Хемороиди - болести на ануса

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта