Знаете ли кои са най-новите anti-aging продукти?

Тук е мястото за въпроси, касаещи медицински и здравни теми, които споделяме помежду си.

Знаете ли кои са най-новите anti-aging продукти?

Мнениеот Dr Blagoeva » 18 Апр 2011, 19:53

Здравейте на всички!
Знаете ли кои са най-новите и ефикасни anti-aging продукти и как да ги използваме?
Виждали ли са разликата при хора на една и съща възраст, които са употребявали и такива които не са употребявали хранителни добавки?
А защо всички трябва да вземаме хранителни добавки ежедневно?
Dr Blagoeva
 
Мнения: 27
Регистриран на: 07 Апр 2011, 11:38

Re: Знаете ли кои са най-новите anti-aging продукти?

Мнениеот southern_sun » 19 Апр 2011, 16:30

Как хранителните добавки ще ни помогнат да забавим стареенето?
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Знаете ли кои са най-новите anti-aging продукти?

Мнениеот mary jane » 20 Апр 2011, 16:21

southernsun написа:Как хранителните добавки ще ни помогнат да забавим стареенето?


Ами и аз това се питам! Може би д-р Благоева ще ни отговори.
Иначе за нови анти - ейдж продукти какво да се каже. Козметичните фирми, постоянно разработват нови формули и пускат нови продукти. На пазара има изключително голям избор на медикаменти и кремове. така, че просто трябва да се консултираш с дерматолог, който да те насочи към правилния продукт и да го ползваш.
Аватар
mary jane
 
Мнения: 77
Регистриран на: 23 Мар 2011, 10:11

Re: Знаете ли кои са най-новите anti-aging продукти?

Мнениеот Dr Blagoeva » 29 Апр 2011, 07:12

В няколко поредни дни ще ви запозная с новостите в тази така разработвана област.
Интереса към нея е както научен, така й чисто човешки. Всеки иска да живее дълго и в добро здраве.
Качеството на живот става цел не само на СЗО, но и на ежедневната работа на лекарите с пациенти.
А аз ще ви покажа как да не ставате пациенти, а да бъдете активни и здрави.
Dr Blagoeva
 
Мнения: 27
Регистриран на: 07 Апр 2011, 11:38

Re: Знаете ли кои са най-новите anti-aging продукти?

Мнениеот southern_sun » 29 Апр 2011, 11:26

Ще очакваме с нетърпение написаното от вас. Тъй като навлизам във възрастта, в която за замислям за стареенето и добрия външен вид ще съм ви благодарна да получа професионален съвет от вас Dr Blagoeva.
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Знаете ли кои са най-новите anti-aging продукти?

Мнениеот Dr Blagoeva » 30 Апр 2011, 19:21

„Капилярите определят нашата съдба” беше заглавието на бестселъра за благотворното въздействие на алое вера. Оттогава досега вече много хора имат положителен опит с витализиращото питие алое вера и са потвърдили силата и ефективността на това уникално лечебно растение. Отново и отново, по впечатляващ начин става явно кoлко е важно здравето на капилярите ни – защото само там, където кръвта може да тече безпрепятствено през тях, нашите тъкани и органи се снабдяват с жизненоважния кислород.
Алое Вера има способността като никое друго растение да оказва влияние върху състоянието и нормалния и здрав вътрешен диаметър на нашите капиляри. Затова то има огромно значение за здравето ни.
Dr Blagoeva
 
Мнения: 27
Регистриран на: 07 Апр 2011, 11:38

Re: Знаете ли кои са най-новите anti-aging продукти?

Мнениеот Dr Blagoeva » 09 Май 2011, 13:25

Все по-често става дума за мастните киселини омега-3 и за положителното им влияние върху нашето здраве.
Ако продължавахме да следваме начина на хранене на предците ни, не бихме имали нужда от тази хранителна добавка.
В днешно време обаче, поради лошите хранителни навици, не приемаме необходимите количества мастни киселини и
като резултат се наблюдава влошаване на здравето. Затова имаме нужда отново да включим омега-3 в нашия хранителен режим, независимо дали чрез консумацията на храни или чрез употребата на хранителни добавки.
Dr Blagoeva
 
Мнения: 27
Регистриран на: 07 Апр 2011, 11:38

Re: Знаете ли кои са най-новите anti-aging продукти?

Мнениеот southern_sun » 09 Юни 2011, 10:09

Dr Blagoeva написа:Все по-често става дума за мастните киселини омега-3 и за положителното им влияние върху нашето здраве.
Ако продължавахме да следваме начина на хранене на предците ни, не бихме имали нужда от тази хранителна добавка.
В днешно време обаче, поради лошите хранителни навици, не приемаме необходимите количества мастни киселини и
като резултат се наблюдава влошаване на здравето. Затова имаме нужда отново да включим омега-3 в нашия хранителен режим, независимо дали чрез консумацията на храни или чрез употребата на хранителни добавки.

Предпочитам да е от консумация на храна, нали Омега 3 се съдържа в някои видове риби?
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Знаете ли кои са най-новите anti-aging продукти?

Мнениеот qproin » 30 Окт 2011, 14:06

southernsun написа:
Dr Blagoeva написа:Все по-често става дума за мастните киселини омега-3 и за положителното им влияние върху нашето здраве.
Ако продължавахме да следваме начина на хранене на предците ни, не бихме имали нужда от тази хранителна добавка.
В днешно време обаче, поради лошите хранителни навици, не приемаме необходимите количества мастни киселини и
като резултат се наблюдава влошаване на здравето. Затова имаме нужда отново да включим омега-3 в нашия хранителен режим, независимо дали чрез консумацията на храни или чрез употребата на хранителни добавки.

Предпочитам да е от консумация на храна, нали Омега 3 се съдържа в някои видове риби?

Доколкото знам, сьомгата е такъв вид и ако не се лъжа риба тон, което според мен е достъпно за доста хора. Аз не съм фен на добавките- и това с жена която е вземала и жена която не е- не може да ме убеди в качеството на тези продукти. Добрата външност е съвкупност от много грижи и не на последно място ген....съвсем нормално е хората на една възраст да изглеждат по различен начин.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Знаете ли кои са най-новите anti-aging продукти?

Мнениеот pepa1974 » 16 Апр 2014, 19:34

Знам за Хармония с ресвератрол мощен антиоксидант и за QNT L-CARNITIN срещу напълняване
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20


Назад към Общи здравни теми

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта