AVIRON RAPID и диария - нормално ли е

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

AVIRON RAPID и диария - нормално ли е

Мнениеот Viktor.Ivanov » 18 Яну 2018, 15:09

От снощи приемам АВИРОН РАПИД и имам жестока диария. Дали това е нормално? Приемал съм спирулина /основната му съставка/, но никога не ми е действала така. Хумусната киселина давала черен цвят на изпражненията /пише го в листовката на препарата/, това е така. Но не мога да си обясня диарията. Някой може ли да ми каже, ако пие заедно с мен Авирон Рапид срещу грипа?
Viktor.Ivanov
 
Мнения: 220
Регистриран на: 09 Май 2014, 11:47

Re: AVIRON RAPID и диария - нормално ли е

Мнениеот FramarLekari » 19 Яну 2018, 12:40

Viktor.Ivanov написа:От снощи приемам АВИРОН РАПИД и имам жестока диария. Дали това е нормално? Приемал съм спирулина /основната му съставка/, но никога не ми е действала така. Хумусната киселина давала черен цвят на изпражненията /пише го в листовката на препарата/, това е така. Но не мога да си обясня диарията. Някой може ли да ми каже, ако пие заедно с мен Авирон Рапид срещу грипа?


Здравейте, Viktor.Ivanov!

Не е описан страничен ефект диария при прием на хумусна киселина / Авирон Рапид.
Не уточнявате с каква цел употребявате препарата. Ако приемате Авирон Рапид поради прояви на грип / разболяване, е възможно диарията да е симптом на инфекцията, а не нежелана реакция поради употреба на продукта.

С уважение,
Фрамар
Специалистите на www.framar.bg предоставят консултация, която не може да замени преглед при квалифициран и правоспособен лекар.
FramarLekari
 
Мнения: 1987
Регистриран на: 29 Мар 2011, 19:23
Местоположение: България

Re: AVIRON RAPID и диария - нормално ли е

Мнениеот Viktor.Ivanov » 23 Фев 2018, 14:15

Framar написа:
Viktor.Ivanov написа:
Здравейте, Viktor.Ivanov!

Не е описан страничен ефект диария при прием на хумусна киселина / Авирон Рапид.
Не уточнявате с каква цел употребявате препарата. Ако приемате Авирон Рапид поради прояви на грип / разболяване, е възможно диарията да е симптом на инфекцията, а не нежелана реакция поради употреба на продукта.

С уважение,
Фрамар

Възможно ли е това да е ефект от спирулината, която е съставна част от Авирон Рапид? Приемът на Спирулина ми действа разхлабващо.
Viktor.Ivanov
 
Мнения: 220
Регистриран на: 09 Май 2014, 11:47


Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта