Белези и стрии - онлайн консултация с дерматолог

Тук може да зададете въпроси и да споделите мнения за проблеми с Вашата кожа.

Re: Белези и стрии - онлайн консултация с дерматолог

Мнениеот alexandur.chaushev » 18 Мар 2017, 17:45

Аз искам да попитам възможно ли е от бръснене със самобръсначка да се получат белези ?
alexandur.chaushev
 
Мнения: 3
Регистриран на: 09 Ное 2016, 19:19

Re: Белези и стрии - онлайн консултация с дерматолог

Мнениеот Jay-Jay » 22 Мар 2017, 01:16

Д-р Тодева, искам да ви попитам, обрязах се преди повече от година и половина, но все още главичката ми седи сравнително лъскава и розова, докато тялото на пенисът е доста по-тъмно.
Ако може да ми препоръчате лякакво лекарство което да може да изравни тази значителна разлика в цветовете като докара по телесен цвят на главичката и съответно нещо което може да изсветли самото тяло.
Година и половина не е малко, като се добави че преди това 2 години си държах главичката постоянно заголена, за да може да загрубее и свикне предварително.
Благодаря предварително.
Jay-Jay
 
Мнения: 20
Регистриран на: 03 Фев 2015, 12:41

Re: Белези и стрии - онлайн консултация с дерматолог

Мнениеот danielad » 09 Апр 2017, 08:36

Здравейте, имам огромен проблем с подкожните косъмчета. Няма да описвам, направо ще ви покажа снимка. Нямам възможност за лазерна епилация и се надявам да ми предложите някаква алтернатива, с която да се справя с това.
http://prikachi.com/images/462/9091462f.jpg
danielad
 
Мнения: 2
Регистриран на: 09 Апр 2017, 08:31

Re: Белези и стрии - онлайн консултация с дерматолог

Мнениеот trenho » 10 Апр 2017, 11:47

Здравейте,
имах микроорганизъм в устата,който причиняваше ранички в двата края на устните.След консултация с дерматолог микроорганизма вече го няма,също и раничките,но стоят белезите.С какъв крем,мехлем и др. ще ми препоръчате да ги мажа,за да изчезнат тези белези?
Благодаря много
trenho
 
Мнения: 1
Регистриран на: 10 Апр 2017, 10:04

Re: Белези и стрии - онлайн консултация с дерматолог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 16 Май 2017, 15:53

Anji написа:Здравейте д-р Тодева,

Моят въпрос е свързан с белези получени от лазерно премахване на татус. След три процедури татуса започна леко да избледнява, но не напълно, въпреки това се получиха тънки изпъкнали белези. Какви са подходящите кремове за третиране на получилите се белези ? Контрактубекс, Дерматикс Ултра, Зерадерм ? Във въпросното студио препоръчваха активно мазане с Витасин, но това не помага при всеки.

Благодаря Ви, предварително.

Здравейте!

Извинявам се за късния отговор! Надявам се, че сте решили проблема! Ако имате притеснения ми пишете и приложете снимки!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Белези и стрии - онлайн консултация с дерматолог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 16 Май 2017, 15:54

alexandur.chaushev написа:Аз искам да попитам възможно ли е от бръснене със самобръсначка да се получат белези ?

Здравейте!

Извинявам се за късния отговор! Надявам се, че сте решили проблема! Ако имате притеснения ми пишете и приложете снимки!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Белези и стрии - онлайн консултация с дерматолог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 16 Май 2017, 15:55

Jay-Jay написа:Д-р Тодева, искам да ви попитам, обрязах се преди повече от година и половина, но все още главичката ми седи сравнително лъскава и розова, докато тялото на пенисът е доста по-тъмно.
Ако може да ми препоръчате лякакво лекарство което да може да изравни тази значителна разлика в цветовете като докара по телесен цвят на главичката и съответно нещо което може да изсветли самото тяло.
Година и половина не е малко, като се добави че преди това 2 години си държах главичката постоянно заголена, за да може да загрубее и свикне предварително.
Благодаря предварително.

Здравейте!

Извинявам се за късния отговор! Надявам се, че сте решили проблема! Ако имате притеснения ми пишете и приложете снимки!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Белези и стрии - онлайн консултация с дерматолог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 16 Май 2017, 16:03

danielad написа:Здравейте, имам огромен проблем с подкожните косъмчета. Няма да описвам, направо ще ви покажа снимка. Нямам възможност за лазерна епилация и се надявам да ми предложите някаква алтернатива, с която да се справя с това.
http://prikachi.com/images/462/9091462f.jpg

Здравейте!

Извинявам се за късния отговор! Снимката е доста ограничена и не ми позволява да направя коментар! Ако имате още притеснения ми пишете и приложете по-добри снимки!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Белези и стрии - онлайн консултация с дерматолог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 16 Май 2017, 16:07

trenho написа:Здравейте,
имах микроорганизъм в устата,който причиняваше ранички в двата края на устните.След консултация с дерматолог микроорганизма вече го няма,също и раничките,но стоят белезите.С какъв крем,мехлем и др. ще ми препоръчате да ги мажа,за да изчезнат тези белези?
Благодаря много

Здравейте!

Извинявам се за късния отговор! Надявам се, че проблемът е решен! Ако имате още притеснения ми пишете и изпратете снимки!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Белези и стрии - онлайн консултация с дерматолог

Мнениеот danielad » 20 Май 2017, 16:40

http://prikachi.com/images/680/9125680j.jpg

Проблемът е, че косъмчетата създават ранички и след това пигментирани белези.
danielad
 
Мнения: 2
Регистриран на: 09 Апр 2017, 08:31

ПредишнаСледваща

Назад към Kожни и венерически болести

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта