За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.
Правила на форума
Добави отговор

BIO КОЗМЕТИКА - за над 35 годишни

09 Апр 2011, 10:42

Дайте идеи за хубава био козметика...Нещо за лице за 35 и нагоре годишни..

Re: BIO КОЗМЕТИКА

10 Апр 2011, 14:44

Рамела, ако отидеш в аптеки Фрамар ще ти се завие свят от разнообразие в био-козметиката.А фармацевтите там биха могли да те консултират какво е най-подходящо за теб. Ако не ти се обикаля по аптеки, би могла да си поръчаш по интернет, защото Фрамар има електронна аптека.

Re: BIO КОЗМЕТИКА

15 Апр 2011, 14:33

И аз незнам какво да препоръчам, не използвам много козметиказа лице само почиствам с тоник. И кремове спрях да използвам защото много ми се запушват порите от тях. Но още съм на 23 и не ми е проличало да имам нужда, като мина 30-те ще трябва да се позаинтересувам :)

Re: BIO КОЗМЕТИКА

15 Апр 2011, 14:50

Въпреки, че си почистваш лицето трябва да се замислиш за крем. От крем не може да ти се запушат порите, може да ти бъде малко по-мазен, малко по-сух, но и в двата случая има вариант. Ако крема ти идва по-мазен можеш да ползваш флуид.

Re: BIO КОЗМЕТИКА

15 Апр 2011, 21:33

bubulina написа:И аз незнам какво да препоръчам, не използвам много козметиказа лице само почиствам с тоник. И кремове спрях да използвам защото много ми се запушват порите от тях. Но още съм на 23 и не ми е проличало да имам нужда, като мина 30-те ще трябва да се позаинтересувам :)


Bubulinke, след 30 ще си поокъсняла. На 30 жените вече имат бръчки...............

Re: BIO КОЗМЕТИКА

18 Апр 2011, 10:24

Ами, добре тогава на каква възраст трябва да се започне третирането на кожата с кремове против бръчки.

Re: BIO КОЗМЕТИКА

18 Апр 2011, 10:44

huanita написа:
Bubulinke, след 30 ще си поокъсняла. На 30 жените вече имат бръчки...............


О, недей да плашиш момичето! :lol:
За да има една жена бръчки още на 30 години, или ѝ са се паднали кофти гени, или е злоупотребявала с козметиката от съвсем ранна възраст, или са вследствие на тежък живот, може и нощен. :P

„На 20 лицето ти го дава природата. На 30 ти го оформя животът. На 50 получаваш лицето, което си заслужила.”

Коко Шанел

Re: BIO КОЗМЕТИКА

18 Апр 2011, 14:41

Незнам за другите мисля,че гените ми не са лоши, нямала съм тежък живот, дори и нощен(беше в рамките на нормалното :) ).Така че имам добри очаквания. :D
Който е щастлив е красив. Бъдете щастливи :)!!!

Re: BIO КОЗМЕТИКА

26 Апр 2011, 08:53

Рамела написа:Дайте идеи за хубава био козметика...Нещо за лице за 35 и нагоре годишни..


За сетен път може би се повтарям и в тази тема, но аз изключително предпочитам продуктите на NUXE. Имат продукти и за по - млади кожи, дори за тийнеджъри, за средна възраст, за по - напреднала възраст. ;) Изцяло биопродукти са и са изключително качествени!

Re: BIO КОЗМЕТИКА

26 Апр 2011, 09:03

huanita написа:
bubulina написа:И аз незнам какво да препоръчам, не използвам много козметиказа лице само почиствам с тоник. И кремове спрях да използвам защото много ми се запушват порите от тях. Но още съм на 23 и не ми е проличало да имам нужда, като мина 30-те ще трябва да се позаинтересувам :)


Bubulinke, след 30 ще си поокъсняла. На 30 жените вече имат бръчки...............

Това не е точно така, аз поддържам лицето си от както се помня и нямам даже наченки на бръчки. Но мога да препоръчам на останалите дами козметиката на Weleda тя е само с натурални съставки.
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2, 3