Ако искате правилата да не важат за вас – купете си BMW

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Re: Ако искате правилата да не важат за вас – купете си BMW

Мнениеот lyuta_chushka95 » 14 Окт 2019, 17:00

Аз съм фенка на марката БМВ. Прекрасни коли са, но за съжаление сте прави - много често ги карат хора с отвратително поведение на пътя. Много хубави и мощни автомобили са, но това не значи, че трябва да им показват мощността и бързината в града. Но пък и има щастливи изключения. Вчера едно момче със страхотна лимузина БМВ спря движението и даде път на двама бавноподвижни старци, които не се решаваха да пресекат натоварения булевард. Браво на пича! Със здраве да си кара хубавата кола!
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55

Re: Ако искате правилата да не важат за вас – купете си BMW

Мнениеот Лош Холестерол 007 » 26 Окт 2019, 21:21

lyuta_chushka95 написа:Аз съм фенка на марката БМВ. Прекрасни коли са, но за съжаление сте прави - много често ги карат хора с отвратително поведение на пътя. Много хубави и мощни автомобили са, но това не значи, че трябва да им показват мощността и бързината в града. Но пък и има щастливи изключения. Вчера едно момче със страхотна лимузина БМВ спря движението и даде път на двама бавноподвижни старци, които не се решаваха да пресекат натоварения булевард. Браво на пича! Със здраве да си кара хубавата кола!


Браво на момчето! Но колко са такива като него? Много нервен народ кара по пътищата и всички като че ли се мислят за безсмъртни, а пък за другите изобщо не им пука!
Аватар
Лош Холестерол 007
 
Мнения: 394
Регистриран на: 20 Авг 2019, 15:48

Предишна

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта