Ако искате правилата да не важат за вас – купете си BMW

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Ако искате правилата да не важат за вас – купете си BMW

Мнениеот Лош Холестерол 007 » 18 Сеп 2019, 13:45

Сега, да ме извиняват почитателите и собствениците на BMW, но споделям лично наблюдение и съм сигурен, че много от участниците във форума ще ме подкрепят.
Прави ли ви впечатление, че собствениците на тази марка, независимо дали карат джипове или леки коли, мразят да използват мигачи? Ми тъй де, що трябва другите да знаят накъде ще завиват, те и без това са длъжни да им дават път! Включително и гадните пешеходци, дето не си стоят кротко на тротоара, ами се пънат да пресичат на пешеходната пътека, все едно им е адски важно да минат от другата страна. Човекът с BMW-то бърза! Няма време да се занимава с подробности от пейзажа!
Освен това BMW-то може да паркира навсякъде, където пожелае и както пожелае. Забраните и ограниченията са за другите марки автомобили. Това подозирам, че го пише в инструкциите за употреба на BMW!
Ето и още няколко много важни неща, които е абсолютно задължително да знаете за BMW-то:
1. Не спира на СТОП, защото този знак не важи за тази марка.
2. Знакът „Пресичане на път с предимство“ важи за всички останали участници в движението, което е напълно естествено, защото BMW-то винаги е с предимство.
3. Червеният светофар е препоръчителен, в никакъв случай задължителен.
4. Знакът на еднопосочна улица „Влизането забранено“ важи за ония кретени, дето идват отсреща.
5. Ограниченията на скоростта, независимо дали са в населено място, второстепенен път или магистрала, също са за останалите участници в движението. Ако BMW-то ви присветне с фаровете, това означава незабавно да му дадете път или най-добре скоростно да се изнесете от пътното платно. В противен случай отговорността за вашето здраве и това на движимото ви имущество, е изцяло ваша!
Извод: Ако искате правилата да не важат за вас – купете си BMW. Аз лично започвам да спестявам от закуски веднага!
Аватар
Лош Холестерол 007
 
Мнения: 394
Регистриран на: 20 Авг 2019, 15:48

Re: Ако искате правилата да не важат за вас – купете си BMW

Мнениеот marchinko73 » 18 Сеп 2019, 13:55

Много си краен бе, брат! Кво ти е виновна марката? То проблемът е в задкормилното устройство и не е само при БМВ.
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Re: Ако искате правилата да не важат за вас – купете си BMW

Мнениеот Тонина90 » 18 Сеп 2019, 16:01

БМВ е диагноза, а не кола. Въпреки всичко, много добри автомобили са. Но около тях има неприятна атмосфера на комплексари.
Тонина90
 
Мнения: 45
Регистриран на: 16 Сеп 2019, 11:42

Re: Ако искате правилата да не важат за вас – купете си BMW

Мнениеот Лош Холестерол 007 » 20 Сеп 2019, 09:10

marchinko73 написа:Много си краен бе, брат! Кво ти е виновна марката? То проблемът е в задкормилното устройство и не е само при БМВ.

Прав си. Марката не ми е виновна с нищо. Вярно е, че и други правят нарушения, но най-често попадам точно на изцепки от страна на водачи на БМВ.
Аватар
Лош Холестерол 007
 
Мнения: 394
Регистриран на: 20 Авг 2019, 15:48

Re: Ако искате правилата да не важат за вас – купете си BMW

Мнениеот i.ivanov77 » 20 Сеп 2019, 10:31

Тонина90 написа:БМВ е диагноза, а не кола. Въпреки всичко, много добри автомобили са. Но около тях има неприятна атмосфера на комплексари.

Ами май 90% са такива. Едните демонстрират класа с новите джипове и лимузини, другите се правят на джигити, докато не им се наложи някой по-сериозен ремонт и като чуят цената, пуснат БМВ-то за продажба...
i.ivanov77
 
Мнения: 64
Регистриран на: 10 Сеп 2019, 14:49

Re: Ако искате правилата да не важат за вас – купете си BMW

Мнениеот Паулу Коелюв » 25 Сеп 2019, 09:49

"Извод: Ако искате правилата да не важат за вас – купете си BMW. Аз лично започвам да спестявам от закуски веднага!"
Доста време ще трябва да спестяваш! :lol: Обаче си прав. Да видиш БМВ да дава мигач при маневра си е изключение, не правило! Онзи ден една мацка щеше да ме сгази с джипа - изскочи от една странична уличка без мигачи, без светлини, но за сметка на това с мръсна газ. Така че съветът ми е - оглеждайте се внимателно! :roll:
Аватар
Паулу Коелюв
 
Мнения: 345
Регистриран на: 05 Сеп 2019, 11:09

Re: Ако искате правилата да не важат за вас – купете си BMW

Мнениеот Лош Холестерол 007 » 26 Сеп 2019, 10:14

Паулу Коелюв написа:"Извод: Ако искате правилата да не важат за вас – купете си BMW. Аз лично започвам да спестявам от закуски веднага!"
Доста време ще трябва да спестяваш! :lol: Обаче си прав. Да видиш БМВ да дава мигач при маневра си е изключение, не правило! Онзи ден една мацка щеше да ме сгази с джипа - изскочи от една странична уличка без мигачи, без светлини, но за сметка на това с мръсна газ. Така че съветът ми е - оглеждайте се внимателно! :roll:


По въпроса за мигачите на БМВ, този майтап чували ли сте го:
Ако това, което правите ви се струва безсмислено и се чувствате абсолютно безполезни, помислете си за работниците в заводите на БМВ, които монтират мигачите и ще ви мине! :lol:
Аватар
Лош Холестерол 007
 
Мнения: 394
Регистриран на: 20 Авг 2019, 15:48

Re: Ако искате правилата да не важат за вас – купете си BMW

Мнениеот petyo62 » 01 Окт 2019, 16:25

Съгласен съм, че повечето собственици на лъскави автомобили се държат арогантно на пътя, но да ви кажа какво ми се случи вчера, понеже темата е за БМВ. На връщане от работа пред мен караше джип БМВ Х6. Оказа се, че сме в една посока в продължение на 2-3 километра. Естествено поддържах доста добра дистанция, защото все пак пред мен е Х6. Хора, БМВ-то не караше с повече от 40-45 км/ч през цялото време, даваше път на всички пешеходци и пускаше мигачи при всяка маневра. Евала! Значи не е до колата. До шофьора е!
petyo62
 
Мнения: 222
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 12:18

Re: Ако искате правилата да не важат за вас – купете си BMW

Мнениеот tano » 02 Окт 2019, 11:49

petyo62 написа:Съгласен съм, че повечето собственици на лъскави автомобили се държат арогантно на пътя, но да ви кажа какво ми се случи вчера, понеже темата е за БМВ. На връщане от работа пред мен караше джип БМВ Х6. Оказа се, че сме в една посока в продължение на 2-3 километра. Естествено поддържах доста добра дистанция, защото все пак пред мен е Х6. Хора, БМВ-то не караше с повече от 40-45 км/ч през цялото време, даваше път на всички пешеходци и пускаше мигачи при всяка маневра. Евала! Значи не е до колата. До шофьора е!

Абсолютно си прав, че е до човека, но както се казва: "Изключенията потвърждават правилото!" :wink:
tano
 
Мнения: 121
Регистриран на: 07 Авг 2019, 11:03

Re: Ако искате правилата да не важат за вас – купете си BMW

Мнениеот mimeto96 » 03 Окт 2019, 12:09

Какво сте се заяли с БМВ не мога да разбера? Много стилни автомобили са. Аз съм им фенка! Не съм забелязала моите приятели с беемвета да карат така както казвате.
mimeto96
 
Мнения: 260
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 09:55

Следваща

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron