Болести на ануса - онлайн консултация с проктолог

Re: Болести на ануса - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот Ruslan929292 » 20 Ное 2017, 22:50

Здравейте,
Аз съм мъж и имах сексуален контакт с друг мъж. Стигнахме до анален секс но преди да правим аз бях стегнал ануса си и тогава той проникна. Усетих силна болка и следващите 2-3 дни ме болеше когато ходя на тоалетна, освен това непосредствено след контакта имах кръв и в следващите два три дни при изхождсне имах кръв. Това дали е проблем. Сега усещам че ануса ми е разхлабен и лесно изпускам газове, лесно ходя по нужда. Много ме е срам че разказвам това, но е част от живота. Дали е възможно да съм разкъсал нещо и поправимо ли е? Мога ли да напрВя аниса си стегнат отново? Благодаря!
Ruslan929292
 
Мнения: 4
Регистриран на: 20 Ное 2017, 22:45

Re: Болести на ануса - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот Dr Atanas Matev » 21 Ное 2017, 11:16

Ruslan929292 написа:Здравейте,
Аз съм мъж и имах сексуален контакт с друг мъж. Стигнахме до анален секс но преди да правим аз бях стегнал ануса си и тогава той проникна. Усетих силна болка и следващите 2-3 дни ме болеше когато ходя на тоалетна, освен това непосредствено след контакта имах кръв и в следващите два три дни при изхождсне имах кръв. Това дали е проблем. Сега усещам че ануса ми е разхлабен и лесно изпускам газове, лесно ходя по нужда. Много ме е срам че разказвам това, но е част от живота. Дали е възможно да съм разкъсал нещо и поправимо ли е? Мога ли да напрВя аниса си стегнат отново? Благодаря!

Възможно да се е получила анална фисура. За необратими промени в ануса,не мисля, че има голям риск.
Др. Матев-проктолог http://www.hemoroidi.bg
Аватар
Dr Atanas Matev
 
Мнения: 584
Регистриран на: 07 Апр 2011, 16:47

Re: Болести на ануса - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот Ruslan929292 » 21 Ное 2017, 11:24

Благодаря много! Тоест ще се възтанови след време еластичността?
Ruslan929292
 
Мнения: 4
Регистриран на: 20 Ное 2017, 22:45

Re: Болести на ануса - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот Ruslan929292 » 22 Ное 2017, 01:52

Понеже чета в Интернет, възможно ли е да съм разкъсал свинктера, защото ме притеснява някакси не е така чувствителен вече и е по-слаб. Има ли някакъв начин да се стегне мускула с лекарства или мазила?
Ruslan929292
 
Мнения: 4
Регистриран на: 20 Ное 2017, 22:45

Re: Болести на ануса - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот Венци » 29 Ное 2017, 01:56

Здравейте д-р Матев, пиша Ви относно проблем, за който вярвам, че бихте ми дали съвет. От години имам нещо подобно на леко висяща кожичка около отвора на ануса, изцяло от външната страна е. Никога не ми е създавала дискомфорт и никога не съм имала оплаквания. Просто искам да знам дали е нормално да имам нещо наподобяващо израстък в тази област на тялото си. Благодаря Ви предварително за мнението!
Венци
 
Мнения: 1
Регистриран на: 29 Ное 2017, 01:44

Re: Болести на ануса - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот Ruslan929292 » 29 Ное 2017, 22:41

Последен въпрос понеже чета много и в чужди сайтове.
Възмижно ли е да имам разкъсан мускул на анус и лечимо ли е това. Аз усещам че ми е разхлабен ануса. Много лесно се изхождам и лесно изпускам газове. Много съм изплашен. Ще съм благодарен ако ми помогнете.

Ruslan929292 написа:Понеже чета в Интернет, възможно ли е да съм разкъсал свинктера, защото ме притеснява някакси не е така чувствителен вече и е по-слаб. Има ли някакъв начин да се стегне мускула с лекарства или мазила?
Ruslan929292
 
Мнения: 4
Регистриран на: 20 Ное 2017, 22:45

Re: Болести на ануса - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот dianavk » 02 Дек 2017, 15:35

Др Матев занимавете ли се анален абсцес. Бих искала консултация при вас.
dianavk
 
Мнения: 11
Регистриран на: 28 Ное 2016, 14:15

Re: Болести на ануса - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот miroslav9401 » 08 Дек 2017, 17:48

Здравеите.От извесно време имам сарбежи около ануса купих си анусол колко пъти трбва да се мажа и как ако може да ми се обясни по подробно. Благодаря
miroslav9401
 
Мнения: 1
Регистриран на: 08 Дек 2017, 17:41

Re: Болести на ануса - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот ivailaaa » 02 Фев 2018, 17:27

Здравейте,доктор Матев!От 3 дена имам чуството,че имам нещо забито в ануса,и при изхождане положението е същото.Не ме боли но ми е доста диксомфортно.Според Вас какво е.Благодаряпоред за отговора!
ivailaaa
 
Мнения: 1
Регистриран на: 02 Фев 2018, 17:22

Re: Болести на ануса - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот atanasova8 » 08 Фев 2018, 13:23

Добър ден,
Имам проблем в областта на ануса и реших да се обърна към вас за мнение. Преди 3 седмиици приемах антибиотик (Клацид - 5 дневен курс на лечение), поради инфекция на горните дихателни пътища. Ден след като спрях приема на антибиотика, в областта около ануса (не в самия ректален канал, а по скоро в края на сфинктера) се появи подкожно топче с големина на връх на клечка от кибрит. Нямам съпътваща симптоматика като външни промени, зачервяване, гной, болка, неприятно усещане. По време на дефекация или след това също не изпитвам проблеми. Понеже съм биолог реших, че или е подкожен косъм, или хемороид, но не съм предприела мерки, за да наблюдавам за евентуални други симптоми,преди да отида при специалист, но до момента нямам никакви други оплаквания, а проблема е наличен. Бих искала да ви попитам за вашето професионално мнение и евентуално към какъв специалист би трябвало да се обърна (хирург, проктолог, гастроентеролог ?)
Предварително благодаря за отделеното време и внимание.
С уважение
atanasova8
 
Мнения: 1
Регистриран на: 08 Фев 2018, 13:05

ПредишнаСледваща

Назад към Хемороиди - болести на ануса

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта