Болести на ануса - онлайн консултация с проктолог

Re: Болести на ануса - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот adelina77 » 27 Фев 2015, 14:18

Отново Ви благодаря! Не искам да звучи като оправдание, но ми е изключително трудно да намеря време - работеща жена с малко дете съм. Трябва да ползвам отпуск, за да отида да взема направление и след това да намеря лекар за преглед. От София съм. Не - не нараства. Те са по-скоро 2-3, като твърди струпчета или по-плътна кожа. Знам, че са там единствено от напипване,когато се мия, не ме болят.
adelina77
 
Мнения: 20
Регистриран на: 22 Апр 2014, 09:56

Re: Болести на ануса - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот стаси » 28 Фев 2015, 15:41

Здравейте. При запек получих кървене, без особенна болка. Бихте ли могли да ми кажете, дали това не е някаква фисура. Благодаря предварително.
стаси
 
Мнения: 1
Регистриран на: 28 Фев 2015, 15:36

Re: Болести на ануса - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот donnakarra » 01 Мар 2015, 20:16

Здравейте, д-р Матев,

Реших да пиша тук, защото много се притеснявам за мъжа ми. От няколко месеца има непоносим сърбеж в ануса, проявява се предимно вечер или през нощта. Личната лекарка каза, че са хемороиди и му предписа свещички - не се повлия от тях. От 1-2 седмици напипва твърдо образувание, като коричка вътре в ануса. Какво може да е това? Няма кървене. Преди 9 месеца му премахнаха полипи и горе-долу от тогава започна сърбежа. От време на време има ужасни болки в стомаха (2-3 пъти месечно), които отминават за 1-2 часа.
donnakarra
 
Мнения: 2
Регистриран на: 01 Мар 2015, 20:05

Re: Болести на ануса - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот Dr Atanas Matev » 05 Мар 2015, 09:53

adelina77 написа:Отново Ви благодаря! Не искам да звучи като оправдание, но ми е изключително трудно да намеря време - работеща жена с малко дете съм. Трябва да ползвам отпуск, за да отида да взема направление и след това да намеря лекар за преглед. От София съм. Не - не нараства. Те са по-скоро 2-3, като твърди струпчета или по-плътна кожа. Знам, че са там единствено от напипване,когато се мия, не ме болят.


Не носете прашки като редовно бельо.
Др. Матев-проктолог http://www.hemoroidi.bg
Аватар
Dr Atanas Matev
 
Мнения: 584
Регистриран на: 07 Апр 2011, 16:47

Re: Болести на ануса - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот Dr Atanas Matev » 05 Мар 2015, 09:54

стаси написа:Здравейте. При запек получих кървене, без особенна болка. Бихте ли могли да ми кажете, дали това не е някаква фисура. Благодаря предварително.


Не е възможно да Ви отговоря категорично с тази информация.
Др. Матев-проктолог http://www.hemoroidi.bg
Аватар
Dr Atanas Matev
 
Мнения: 584
Регистриран на: 07 Апр 2011, 16:47

Re: Болести на ануса - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот Dr Atanas Matev » 05 Мар 2015, 09:58

donnakarra написа:Здравейте, д-р Матев,

Реших да пиша тук, защото много се притеснявам за мъжа ми. От няколко месеца има непоносим сърбеж в ануса, проявява се предимно вечер или през нощта. Личната лекарка каза, че са хемороиди и му предписа свещички - не се повлия от тях. От 1-2 седмици напипва твърдо образувание, като коричка вътре в ануса. Какво може да е това? Няма кървене. Преди 9 месеца му премахнаха полипи и горе-долу от тогава започна сърбежа. От време на време има ужасни болки в стомаха (2-3 пъти месечно), които отминават за 1-2 часа.


Небходимо е да се извърши преглед и изследване - поне аноскопия.
Др. Матев-проктолог http://www.hemoroidi.bg
Аватар
Dr Atanas Matev
 
Мнения: 584
Регистриран на: 07 Апр 2011, 16:47

Re: Болести на ануса - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот adelina77 » 05 Мар 2015, 19:13

Dr Atanas Matev написа:
adelina77 написа:Отново Ви благодаря! Не искам да звучи като оправдание, но ми е изключително трудно да намеря време - работеща жена с малко дете съм. Трябва да ползвам отпуск, за да отида да взема направление и след това да намеря лекар за преглед. От София съм. Не - не нараства. Те са по-скоро 2-3, като твърди струпчета или по-плътна кожа. Знам, че са там единствено от напипване,когато се мия, не ме болят.


Не носете прашки като редовно бельо.


Благодаря Ви за съвета! Ще го спазя!
adelina77
 
Мнения: 20
Регистриран на: 22 Апр 2014, 09:56

Re: Болести на ануса - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот donnakarra » 06 Мар 2015, 10:17

Dr Atanas Matev написа:
donnakarra написа:Здравейте, д-р Матев,

Реших да пиша тук, защото много се притеснявам за мъжа ми. От няколко месеца има непоносим сърбеж в ануса, проявява се предимно вечер или през нощта. Личната лекарка каза, че са хемороиди и му предписа свещички - не се повлия от тях. От 1-2 седмици напипва твърдо образувание, като коричка вътре в ануса. Какво може да е това? Няма кървене. Преди 9 месеца му премахнаха полипи и горе-долу от тогава започна сърбежа. От време на време има ужасни болки в стомаха (2-3 пъти месечно), които отминават за 1-2 часа.


Небходимо е да се извърши преглед и изследване - поне аноскопия.


Благодаря за отговора. Вчера беше не преглед, казаха му, че е хемороиден възел и му предписаха да се кисне със смрадлика. Ще видим какъв ще е резълтатът.
donnakarra
 
Мнения: 2
Регистриран на: 01 Мар 2015, 20:05

Re: Болести на ануса - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот r.atanasova » 23 Мар 2015, 20:28

Здравейте на 21 години съм и имам следния прблем.От известно време ме сърбят бузките на дупето и има някаква бяла слуз не му обръщах внимание защото беше само сърбеж, но от скоро забелязвам и кръв и то не малко.Имам добра хигиена,не правя анален секс а има само има кръв но не усещам болка също така и бялата слуз още я има.От какво може да е и трябва ли да се притеснявам? Благодаря предварително за отговора.
r.atanasova
 
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Мар 2015, 20:23

Re: Болести на ануса - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот Dr Atanas Matev » 24 Мар 2015, 10:13

r.atanasova написа:Здравейте на 21 години съм и имам следния прблем.От известно време ме сърбят бузките на дупето и има някаква бяла слуз не му обръщах внимание защото беше само сърбеж, но от скоро забелязвам и кръв и то не малко.Имам добра хигиена,не правя анален секс а има само има кръв но не усещам болка също така и бялата слуз още я има.От какво може да е и трябва ли да се притеснявам? Благодаря предварително за отговора.


Здравейте, не е изключено да имате фистула. Добре е да ме посетите за преглед.
Др. Матев-проктолог http://www.hemoroidi.bg
Аватар
Dr Atanas Matev
 
Мнения: 584
Регистриран на: 07 Апр 2011, 16:47

ПредишнаСледваща

Назад към Хемороиди - болести на ануса

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта