Болести на ануса - онлайн консултация с проктолог

Болести на ануса - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот Dr Atanas Matev » 07 Апр 2014, 19:42

Здравейте, специалист съм в лечението на болести на ануса и ректума. Тук можете да зададете вашите въпроси свързани с болести на ануса.
Повече информация за д-р Атанас Матев можете да откриете в справочника на Фрамар.


Др. Матев-проктолог http://www.hemoroidi.bg
Аватар
Dr Atanas Matev
 
Мнения: 584
Регистриран на: 07 Апр 2011, 16:47

Re: Болести на ануса - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот nincheto_95 » 18 Юни 2014, 01:57

Здравейте.Момиче на 19 години съм.Преди около 2-3 години с бившия ми приятел правих за пръв път анален секс,но явно тогава той не знаеше как се прави правилно и стана много рязко и много болеше а и на сухо,мисля че ме е разкъсал,няколко дни след това имаше и някаква слуз,а също така и на допир се усеща по-меко,и на външен вид различно,а преди беше стегнато.Мисля че и кръв имаше малко,но не съм сигурна.Не се изтървам,мога да се устисквам,но дали когато остарея нещата ще се променят,дали ще започна да се изпускам или не? Мерси предварително.
nincheto_95
 
Мнения: 11
Регистриран на: 08 Яну 2014, 16:15

Re: Болести на ануса - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот meri_mari_68 » 20 Юни 2014, 08:05

Здравейте! Аз имах анална фисура, и кожна гънка на ануса. Поръчах си от вашият крем, но както ме бяхте предупредили, ако до 4-5 намазване не отмине болката, тогава трябва да се оперира. Така и стана. Не мина, и аз се оперирах. Вече 10 дни след операцията, аз имам още болки, и със още по- големи болки ходя по голяма нужда.
Та искам да Ви питам, колко е периода на възстановяване на такъв вид операция, и сед изхождане, за силните болки, мога ли да използвам вашият мехлем?
Много ще съм Ви благодарна, ако ми отговорите, и лек ден Ви желая!
meri_mari_68
 
Мнения: 5
Регистриран на: 17 Фев 2013, 23:40

Re: Болести на ануса - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот Dr Atanas Matev » 20 Юни 2014, 09:07

nincheto_95 написа:Здравейте.Момиче на 19 години съм.Преди около 2-3 години с бившия ми приятел правих за пръв път анален секс,но явно тогава той не знаеше как се прави правилно и стана много рязко и много болеше а и на сухо,мисля че ме е разкъсал,няколко дни след това имаше и някаква слуз,а също така и на допир се усеща по-меко,и на външен вид различно,а преди беше стегнато.Мисля че и кръв имаше малко,но не съм сигурна.Не се изтървам,мога да се устисквам,но дали когато остарея нещата ще се променят,дали ще започна да се изпускам или не? Мерси предварително.


Здравейте, няма опасност за изпускане в бъдеще. Използвайте лубрукант за намаляване на риска от травмиране на лигавицата.
Др. Матев-проктолог http://www.hemoroidi.bg
Аватар
Dr Atanas Matev
 
Мнения: 584
Регистриран на: 07 Апр 2011, 16:47

Re: Болести на ануса - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот Dr Atanas Matev » 20 Юни 2014, 09:10

meri_mari_68 написа:Здравейте! Аз имах анална фисура, и кожна гънка на ануса. Поръчах си от вашият крем, но както ме бяхте предупредили, ако до 4-5 намазване не отмине болката, тогава трябва да се оперира. Така и стана. Не мина, и аз се оперирах. Вече 10 дни след операцията, аз имам още болки, и със още по- големи болки ходя по голяма нужда.
Та искам да Ви питам, колко е периода на възстановяване на такъв вид операция, и сед изхождане, за силните болки, мога ли да използвам вашият мехлем?
Много ще съм Ви благодарна, ако ми отговорите, и лек ден Ви желая!



Здравейте, не разбрах аз ли съм Ви оперирал? Можете да се мажете и след операция за анална фисура с този мехлем.
Др. Матев-проктолог http://www.hemoroidi.bg
Аватар
Dr Atanas Matev
 
Мнения: 584
Регистриран на: 07 Апр 2011, 16:47

Re: Болести на ануса - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот maia_lp » 20 Юни 2014, 09:54

Здравейте!Преди повече от година се оперирах при доктор Матев от анална фисура и съм изключително доволна.Няколко часа след процедурата вече нямаше никаква болка и се почувствах като преродена.Много ви благодаря д-р Матев за професионализма :)
maia_lp
 
Мнения: 2
Регистриран на: 20 Юни 2014, 09:44

Re: Болести на ануса - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот meri_mari_68 » 20 Юни 2014, 11:48

Ами не, докторе, не съм се оперирала при вас. Аз съм от Бургас, и се оперирах тук в Бургас, но михлема си го поръчах още преди операцията. Може би аз много бързам, а там това място е по- чувствително, и не зараства лесно...
Но Ви благодаря, че ми отговорихте!
meri_mari_68
 
Мнения: 5
Регистриран на: 17 Фев 2013, 23:40

Re: Болести на ануса - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот h4ukova » 20 Юни 2014, 22:47

Здравейте, д-р Матев! От миналата есен имам проблеми с червата. Подувам се силно от определени храни, образувам много газове и чувствам голям дискомфорт. Преди ходене по голяма нужда имам болки в долната част на корема. Преди около два месеца ми се появи сърбеж вътре в ануса. Чувствам го неприятно, като удебелен и когато ходя до тоалетна не мога да разбера дали съм приключила или не. Понякога част от ануса ми леко излиза навън. Нямам остра болка или кървене, но го усещам постоянно ануса си. Много е неприятно. Знам, че е трудно да се каже без преглед, но за какво може да става въпрос? БЛАГОДАРЯ ВИ предварително!!!
С уважение: Х.Ч.
h4ukova
 
Мнения: 2
Регистриран на: 05 Юни 2014, 19:32

Re: Болести на ануса - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот Dr Atanas Matev » 21 Юни 2014, 18:37

h4ukova написа:Здравейте, д-р Матев! От миналата есен имам проблеми с червата. Подувам се силно от определени храни, образувам много газове и чувствам голям дискомфорт. Преди ходене по голяма нужда имам болки в долната част на корема. Преди около два месеца ми се появи сърбеж вътре в ануса. Чувствам го неприятно, като удебелен и когато ходя до тоалетна не мога да разбера дали съм приключила или не. Понякога част от ануса ми леко излиза навън. Нямам остра болка или кървене, но го усещам постоянно ануса си. Много е неприятно. Знам, че е трудно да се каже без преглед, но за какво може да става въпрос? БЛАГОДАРЯ ВИ предварително!!!
С уважение: Х.Ч.


Здравейте, имате вероятно синдром на раздразненото дебело черво, що се отнася до коремните оплаквания. По отношение на ануса ще е необходим преглед.
Др. Матев-проктолог http://www.hemoroidi.bg
Аватар
Dr Atanas Matev
 
Мнения: 584
Регистриран на: 07 Апр 2011, 16:47

Re: Болести на ануса - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот nincheto_95 » 24 Юли 2014, 11:20

Здравейте.Имам още един въпрос.от време на време се изпускам при резки движения примерно като се смея и то звучно това за дето единия ми анален мускул е разкъсан на това ли се дължи?И възможно ли е чрез операция или някакъв начин изобщо да се оправи?
nincheto_95
 
Мнения: 11
Регистриран на: 08 Яну 2014, 16:15

Следваща

Назад към Хемороиди - болести на ануса

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта