Bomb Cosmetics – продукти за авантюристи

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Bomb Cosmetics – продукти за авантюристи

Мнениеот rora » 13 Фев 2013, 12:52

brulle-bath.jpg
brulle-bath.jpg (43.75 KiB) Прегледано 601 пъти
Има ли авантюристи по душа? Обичате ли да разнообразявате скучното ежедневие? Опитвали ли сте сериятa бомб бластъри за вана на Bomb Cosmetics? :P Това са разтварящи се във водата красоти, пълни с перфектни парфюми и етерични масла. Страхотни са и помагат да разпуснете след дългия работен ден или да изненадате половинката.Само за авантюристи!
Лично аз пробвах Порселейн Пеони с ефирен аромат и със свежи нотки на водна лилия в сърцевината, събран около бяла лилия, роза и мощен жасмин. Мускусен завършек за край, смесен със сандалово дърво. Преживяването е незаменимо, а просеца забавен…Просто пускате бомбичката във ваната с топла вода и той ще започне да се разпенва, освобождавайки аромати и етерични масла, а содата бикарбонат омекотява водата. Смятам да изненадам половинката с много други глезотии…има дори продукти за любителите на сладкото - Брюле за вана Шок араунд дъ клок. Това ще е следващата ми изненада за него :roll:

Има ли авантюристи сред вас?
Опитвали ли сте продуктите на Bomb Cosmetics ?
rora
 
Мнения: 133
Регистриран на: 28 Яну 2013, 09:49

Re: Bomb Cosmetics – продукти за авантюристи

Мнениеот BRI » 13 Фев 2013, 13:45

Знам тези продукти…Страхотни са! Свещите в метални кутийки от Bomb Cosmetics ухаят невероятно…Има богат избор декоративни модели и обвитите във фолио свещи. :P
Знам, че марката предлага и ръчно изработени сапуни от успокояващи етерични масла, но за съжаление не съм ги пробвала. Някой пробвал ли ги е? Къде мога да ги намеря? :roll:
BRI
 
Мнения: 239
Регистриран на: 13 Фев 2013, 10:04

Re: Bomb Cosmetics – продукти за авантюристи

Мнениеот Dior » 15 Фев 2013, 15:38

Снощи си прекарах невероятно във ваната с тези бомб бластъри...Страхувам се, че ще се пристрастя :P
Dior
 
Мнения: 161
Регистриран на: 05 Фев 2013, 13:15

Re: Bomb Cosmetics – продукти за авантюристи

Мнениеот qna toneva » 17 Фев 2013, 17:18

МХМММ Тези продукти звучат интересно :P
qna toneva
 
Мнения: 162
Регистриран на: 17 Фев 2013, 17:11

Re: Bomb Cosmetics – продукти за авантюристи

Мнениеот marianka_40 » 17 Фев 2013, 19:04

Какво по-хубаво за допълнение на романтичната нощ от една ароматна свещ, а тези са направо "убийствени"
marianka_40
 
Мнения: 12
Регистриран на: 17 Фев 2013, 16:42

Re: Bomb Cosmetics – продукти за авантюристи

Мнениеот qna toneva » 17 Фев 2013, 22:15

а къде мога да ги намеря тези Бомб продукти?
qna toneva
 
Мнения: 162
Регистриран на: 17 Фев 2013, 17:11

Re: Bomb Cosmetics – продукти за авантюристи

Мнениеот geriva » 21 Фев 2013, 10:10

Я, какви чудеса имало-тъкмо за моята вана. Не съм ги използвала, но ще потърся-планирам релакс и чаша шампанско, а Bomb ще допълни атмосферата.
geriva
 
Мнения: 336
Регистриран на: 18 Фев 2013, 11:45

Re: Bomb Cosmetics – продукти за авантюристи

Мнениеот IVRO » 21 Фев 2013, 10:17

Какво по-хубаво за допълнение на романтичната нощ от една ароматна свещ, а тези са направо "убийствени"

Ползвала ли си ги? Споделете как действат тези бомбички...звучат любопитно :roll:
IVRO
 
Мнения: 199
Регистриран на: 12 Дек 2012, 10:42

Re: Bomb Cosmetics – продукти за авантюристи

Мнениеот AmNeZiA » 27 Юни 2013, 11:20

И аз съм ползвала козметиката на Bomb Cosmetics, направо ме омагьосват с аромата си!
Един възхитителен лосион за тяло и ръчно изработени сапуни. Преди около 2-3 месеца си взех масло от кукуи, много съм доволна, тенът на лицето ми сякаш се подобри, сякаш сиае. Хубавото е че маслото много бавно свършва, имам чувството, че мога да го ползвам цяла година, че и повече. Прилагам снимки. Аз си купувам продуктите от магазина им, също имат онлайн магазин.

Изображение


Изображение
AmNeZiA
 
Мнения: 2
Регистриран на: 27 Юни 2013, 10:24

Re: Bomb Cosmetics – продукти за авантюристи

Мнениеот Siss » 03 Юли 2013, 13:26

Bomb Cosmetics са разтварящи се във водата красоти, пълни с перфектни парфюми и етерични масла. Страхотни са и помагат да разпуснете след дългия работен ден или да изненадате половинката.Само за авантюристи!
Искам такава глезотийка ;)
Siss
 
Мнения: 279
Регистриран на: 11 Дек 2012, 13:11

Следваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта