Бременност и раждане - онлайн консултация с гинеколог

В този фору можете да прочетете здравни съвети от лекари специалисти към потребители на форума, но не можете да задавате въпроси.

Бременност и раждане - онлайн консултация с гинеколог

Мнениеот Dr Kovacheva » 15 Апр 2014, 11:05

Д-р Соня Данева Ковачева

Здравейте!
В тази рубрика ще отговарям на вашите въпроси свързани с бременност и раждане!

Повече за мен и моята практика можете да научите от профила ми в Справочник Фрамар.
Д-р Соня Данева Ковачева
E-mail: doc@mail
GSM : 0878 846167
Dr Kovacheva
 
Мнения: 80
Регистриран на: 01 Сеп 2015, 09:25

Re: Бременност и раждане

Мнениеот veronikavg » 29 Апр 2014, 10:46

Здравейте!
Бременна съм във втория месец.На 16.04.2014 забелязах леко кървене със светло червен цвят,без болки в коремната област,след което се консултирах с гинеколог и след прегледа се установи,че всичко е наред и ми назначиха почивка-без тежки физичеки усилия и без поддържане на сексуални контакти.Кървенето не се повтори,но забелязвам,че понякога след ходене до тоалетна се наблюдава течение с лек розов,рядко по-тъмен цвят.Не живея в България и затова консултацията представлява проблем.Има ли повод за притеснение и трябва ли да посетя отново гинеколога?
Благодаря предварително за отговора Ви!
veronikavg
 
Мнения: 1
Регистриран на: 29 Апр 2014, 10:43

Re: Бременност и раждане

Мнениеот Dr Anton Mihnev » 29 Апр 2014, 19:24

veronikavg написа:Здравейте!
Бременна съм във втория месец.На 16.04.2014 забелязах леко кървене със светло червен цвят,без болки в коремната област,след което се консултирах с гинеколог и след прегледа се установи,че всичко е наред и ми назначиха почивка-без тежки физичеки усилия и без поддържане на сексуални контакти.Кървенето не се повтори,но забелязвам,че понякога след ходене до тоалетна се наблюдава течение с лек розов,рядко по-тъмен цвят.Не живея в България и затова консултацията представлява проблем.Има ли повод за притеснение и трябва ли да посетя отново гинеколога?
Благодаря предварително за отговора Ви!

Здравейте,
във Вашия случай е добре да посетите гинеколог.
Поздрави,
Ваш д-р Михнев
Поздрави,
Ваш Д-р Михнев

http://www.gmedhospital.com/
Dr Anton Mihnev
 
Мнения: 549
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 09:12

Re: Бременност и раждане

Мнениеот v.v » 05 Май 2014, 21:13

Здравейте Докторе, планирам да правя опити за забременяване и поради тази причина си правих кръвни изследвания за да видим дали всичко е наред,но се оказа че имам малко завишен холестерол 5,8 личния лекар ми предписа пективит С, който обаче се пие три месеца за да се види има ли резултат, а аз искам вече да пробвам понеже съм на 29 и не ми се чака още 3 месеца .
Първо да ви попитам холестерола проблем ли е за бременността ако е малко по-висок?
И понеже четох че е добре да се приема фолиева киселина преди забременяване си взех на ДОПЕЛХЕРЦ Омега 3+ фолиева киселина+витамини Б6 и Б12, тъй като четох че тази комбинацията помага за снижаване на холестерола а наличието на фолиева киселина мисля че е добре за мен да се подготвя.Моля да ми дадете съвет дали да чакам месеци и тези хранителни добавки ще ми помогнат ли за холестерола и за да се подготвя за бременност или пък не са подходящи?
v.v
 
Мнения: 10
Регистриран на: 06 Окт 2013, 22:04

Re: Бременност и раждане

Мнениеот Dr Anton Mihnev » 07 Май 2014, 12:35

v.v написа:Здравейте Докторе, планирам да правя опити за забременяване и поради тази причина си правих кръвни изследвания за да видим дали всичко е наред,но се оказа че имам малко завишен холестерол 5,8 личния лекар ми предписа пективит С, който обаче се пие три месеца за да се види има ли резултат, а аз искам вече да пробвам понеже съм на 29 и не ми се чака още 3 месеца .
Първо да ви попитам холестерола проблем ли е за бременността ако е малко по-висок?
И понеже четох че е добре да се приема фолиева киселина преди забременяване си взех на ДОПЕЛХЕРЦ Омега 3+ фолиева киселина+витамини Б6 и Б12, тъй като четох че тази комбинацията помага за снижаване на холестерола а наличието на фолиева киселина мисля че е добре за мен да се подготвя.Моля да ми дадете съвет дали да чакам месеци и тези хранителни добавки ще ми помогнат ли за холестерола и за да се подготвя за бременност или пък не са подходящи?

Здравейте,
смело започвайте с опитите за бебе. Желая Ви успех!
Поздрави,
Ваш д-р Михнев
Поздрави,
Ваш Д-р Михнев

http://www.gmedhospital.com/
Dr Anton Mihnev
 
Мнения: 549
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 09:12

Re: Бременност и раждане

Мнениеот s_ivelina » 12 Май 2014, 10:14

Здравейте!
Родих преди 5 месеца и като поработя малко започват едни страшни болки в кръста ниско долу..възможно ли е да е от раждането.и как мога да оправя проблема.Благодаря!
s_ivelina
 
Мнения: 231
Регистриран на: 02 Фев 2014, 11:26

Re: Бременност и раждане

Мнениеот Polq » 12 Май 2014, 15:09

Здравейте, интересува ме лекарството Мерионал 75 IU оказва ли влияние върху резултатите от тест за бременност и ако оказва влияние колко време след приема му може да се направи тест за бременност без да се повлияе резултата от това лекарство.Предварително благодаря.
Polq
 
Мнения: 2
Регистриран на: 12 Май 2014, 15:00

Re: Бременност и раждане

Мнениеот Dr Anton Mihnev » 13 Май 2014, 11:32

s_ivelina написа:Здравейте!
Родих преди 5 месеца и като поработя малко започват едни страшни болки в кръста ниско долу..възможно ли е да е от раждането.и как мога да оправя проблема.Благодаря!

Здравейте,
като начало е добре да посетите гинеколог за преглед. Препоръчвам Ви да не вършите тежка работа и да се щадите още известно време. Не се преуморявайте.
Поздрави,
Ваш д-р Михнев
Поздрави,
Ваш Д-р Михнев

http://www.gmedhospital.com/
Dr Anton Mihnev
 
Мнения: 549
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 09:12

Re: Бременност и раждане

Мнениеот Dr Anton Mihnev » 13 Май 2014, 11:47

Polq написа:Здравейте, интересува ме лекарството Мерионал 75 IU оказва ли влияние върху резултатите от тест за бременност и ако оказва влияние колко време след приема му може да се направи тест за бременност без да се повлияе резултата от това лекарство.Предварително благодаря.


Здравейте,
по всяка вероятност имате назначени още медикаменти по провежданото Ви лечение. Доверете се на Вашия лекар и направете теста за бременност когато той Ви каже.
Поздрави,
Ваш д-р Михнев
Поздрави,
Ваш Д-р Михнев

http://www.gmedhospital.com/
Dr Anton Mihnev
 
Мнения: 549
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 09:12

Re: Бременност и раждане

Мнениеот Dr Anton Mihnev » 16 Май 2014, 16:25

echelita написа:Здравейте,

Бременна съм в 9тия месец. Искам да започна приемането на хомеопатия преди раждането, прочетох много хубави отзиви за Арника. Живея в малък град и не мога да се консултирам по друг начин с хомеопат или с доктор, който е запознат с прилагането на хомеопатия в моя случай.
Бих се радвала, ако можете да ми препоръчате схема за прием.

Благодаря!


Здравейте,
съветвам Ви да се консултирате с хомеопат.

Поздрави,
Ваш д-р Михнев
Поздрави,
Ваш Д-р Михнев

http://www.gmedhospital.com/
Dr Anton Mihnev
 
Мнения: 549
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 09:12

Следваща

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron