Бронхити и пневмонии - онлайн консултация със специалист

В този форум може да задавате вашите въпроси, свързани с белодробни заболявания - астма, пневмонии, хобб и други. Ще получите онлайн консултация от специалист пневмология и фтизиатри.
Д-р Камелия Харачерова

Бронхити и пневмонии - онлайн консултация със специалист

Мнениеот Dr Haracherova » 16 Сеп 2017, 11:11

Всичко, което ви интересува за пневмонии и бронхити може да попитате тук. Онлайн консултация за вас води д-р Харачерова, специалист пневмология и фтизиатрия.

Повече за д-р Харачерова и нейната практика може да научите от Фрамар справочник.
Dr Haracherova

Re: Бронхити и пневмонии - онлайн консултация със специалист

Мнениеот mimi.mimi » 17 Сеп 2017, 20:42

Здравейте преди 2 месеца се разболях от плюмония в ляво беше възпали и сърцето сега пак имам същите оплаквания болки от лявата страна към сърцето и много силна кашлица лежах в интензивно на кардиология в гр сливен посаветвайте ме какво да направя и къде да утивам благодаря ви предварително
mimi.mimi

Re: Бронхити и пневмонии - онлайн консултация със специалист

Мнениеот Dr Haracherova » 18 Сеп 2017, 09:05

mimi.mimi написа:Здравейте преди 2 месеца се разболях от плюмония в ляво беше възпали и сърцето сега пак имам същите оплаквания болки от лявата страна към сърцето и много силна кашлица лежах в интензивно на кардиология в гр сливен посаветвайте ме какво да направя и къде да утивам благодаря ви предварително

Здравейте,

хоспитализирането Ви в отделение по кардиология означава, че лекарите са преценили сегашния проблем като сърдечен, а не белодробен. Не пишете каква е диагнозата при изписване. Кашлицата и болките в гърдите могат да са симптом както на заболяване на сърцето, така и на белия дроб.
Съветвам Ви отново да се обърнете към белодробен специалист за преглед.
Dr Haracherova

Назад към Белодробни заболявания