За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.
Правила на форума
Добави отговор

Re: Българската козметика - за и против

18 Апр 2011, 10:34

И аз не съм ползвала българска козметика и не съм запозната много с нейната полза. Но ако някой има много добри отзиви за нещо може да даде предложение.

Re: Българската козметика - за и против

20 Апр 2011, 11:43

Какво значи за и против ? Купуваме според джоба пък българската козметика е на достъпна цена, който няма проблем
с парите може и да не се съобразява каква козметика да си купува. Българската козметика може да не е на ниво но е достъпна а това е важно условие за масовия потребител :!:

Re: Българската козметика - за и против

21 Апр 2011, 11:48

Има козметики с голяма разлика в цената, а никаква в ефекта. Така че дали ще е Българска, Германска или Френска няма значение ако ефекта е един и същ. А пък и не всичко българско трябва да го определяме с лошо качество, но за съжаление такова мнение сме си създали. :?

Re: Българската козметика - за и против

10 Май 2011, 10:30

И в България имаме хубави продукти, не всичко е менте.

Re: Българската козметика - за и против

10 Май 2011, 16:02

Е преди да започнат да внасят козметика от други Козметични компании все пак ползвахме само български продукти на Ален Мак, нима бяха лоши?

Re: Българската козметика - за и против

10 Май 2011, 18:05

Аз не съм ги ползвала, а то има ли ги още въобще :?:

Re: Българската козметика - за и против

25 Май 2011, 13:22

И аз съм ползвала българска козметика и съм доволна от нея.

Re: Българската козметика - за и против

07 Юли 2011, 10:21

Незнам, защо когато направят нещо качествено и тръгнат продажбите, после го развалят.

Re: Българската козметика - за и против

08 Юли 2011, 14:50

Преди около месец си бях купила крем Дева Органик с тиква - много добре ми понася на кожата.

Re: Българската козметика - за и против

13 Юли 2011, 09:55

Аз реди съм използвала един крем на Дева, но вече го няма, незнам защо... има подобен който е нощен с вит.С, от който също съм доволна :)
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2, 3, 4, 5 ... 8