Българската козметика - за и против

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Българската козметика от която сме доволни

Мнениеот Lilly_milly » 10 Яну 2017, 15:44

Gold написа:И аз имам добро попадение за такава козметика - кремовете за лице Dr.Krahtova MD. Открих ги когато си търсех хидратиращ, прочетох за серията и реших да пробвам. Натурална козметика са, много приятно миришат, с естествени масла и стават за всякаква кожа. След хидратиращия си взех също околоочния им и съм много доволна, качествени са.


В какво се изразява твоето доволство? Намаляват бръчици, избистрят тена, каква става кожата?
Lilly_milly
 
Мнения: 245
Регистриран на: 16 Дек 2014, 14:32

Re: Българската козметика от която сме доволни

Мнениеот Gold » 11 Яну 2017, 14:37

Lilly_milly написа:
Gold написа:И аз имам добро попадение за такава козметика - кремовете за лице Dr.Krahtova MD. Открих ги когато си търсех хидратиращ, прочетох за серията и реших да пробвам. Натурална козметика са, много приятно миришат, с естествени масла и стават за всякаква кожа. След хидратиращия си взех също околоочния им и съм много доволна, качествени са.


В какво се изразява твоето доволство? Намаляват бръчици, избистрят тена, каква става кожата?


Доволна съм, защото зимно време от студа и вятъра кожата ми вечно има нужда от повече мазила, за да не загрубява. А в момента хидратиращия през деня ми е напълно достатъчен, да изглежда нормално. Същото беше и лятото, понеже от тогава го ползвам. Попива добре, кожата стои свежа, без да мазнее.
За изглаждане на бръчки сигурно е някой от другите от серията. Още не съм ги пробвала всичките. Разгледай им ги на сайта.
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Българската козметика от която сме доволни

Мнениеот PasDeDeux » 12 Яну 2017, 15:42

И аз съм така зимата и имам нужда от крем, който да ми предпазва кожата на лицето. Ще ги погледна тези, за които говориш, Голд.
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Българската козметика от която сме доволни

Мнениеот BettyBoop » 04 Апр 2017, 14:56

Напоследък си взимах няколко неща на Алтея органикс, с розово масло дето са. Балсамчетата за устни и хидратиращия дневен ми харесаха. От нощния не съм особено доволна, понеже ми прави адски мазна кожата, но сигурно просто не е подходящ за мен.
BettyBoop
 
Мнения: 27
Регистриран на: 03 Апр 2017, 19:40

Re: Българската козметика от която сме доволни

Мнениеот Yunona » 05 Апр 2017, 09:07

BettyBoop написа:Напоследък си взимах няколко неща на Алтея органикс, с розово масло дето са. Балсамчетата за устни и хидратиращия дневен ми харесаха. От нощния не съм особено доволна, понеже ми прави адски мазна кожата, но сигурно просто не е подходящ за мен.


Аз съм много доволна от флоралните води на Алтея Органикс. С дъщерите ми ги ползваме вместо тоник за лице - ефектът е в пъти по-добър.
Аз харесвам водата от Роза алба, действа отлично на застаряващата ми кожа :)
Голямото чедо (почти 23 г.) ползва вода от лавандула - добро решение за комбинирана кожа. А малката (почти 18 г.) е с много чувствителна, лесно дразнеща се кожа и откакто откри за себе си водата от лайка раздразненията изчезнаха.
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Българската козметика от която сме доволни

Мнениеот Magdalena_Nai » 16 Фев 2018, 16:05

Аз харесвам козметика с натурални съставки, като цяло.
За българска козметика ме впечатлиха продукти, ртазработени от БАН, не мога да ви кажа как се казваше марката.
Ползвах маска с шоколад и гел с водорасли. Подариха ми ги преди 2-3 години.
Бяха добри, но никъде не съм ги виждала.
Magdalena_Nai
 
Мнения: 69
Регистриран на: 03 Ное 2016, 14:55

Re: Българската козметика - за и против

Мнениеот Дороти » 22 Фев 2019, 12:28

Напоследък е добре българската козметика. Имам предвид, че за цената си, е добро качеството. България просто няма традиции, които да развие. Е, като изключим Ален мак. Не знам съществува ли още :lol:
Дороти
 
Мнения: 150
Регистриран на: 25 Окт 2018, 10:10

Re: Българската козметика - за и против

Мнениеот Веси Вес » 06 Мар 2019, 15:26

Ползвам българска козметика, харесвам сериите с българска роза. Нямам никакви проблеми с това, че не е от аптека или пък чужда.
Веси Вес
 
Мнения: 76
Регистриран на: 07 Яну 2019, 10:35

Re: Българската козметика - за и против

Мнениеот Story_teller » 25 Мар 2019, 13:03

Нямам нищо против, стига да е качествена. Просто след Арома, не знам има ли нещо така наложено в годините. Затова и хората подхождат с недоверие.
Story_teller
 
Мнения: 116
Регистриран на: 17 Дек 2018, 10:36

Re: Българската козметика - за и против

Мнениеот Viki Borisova » 26 Мар 2019, 17:51

Твърдо ЗА! Крем Здраве и Дунавски вълни не ги заменям за нищо!
Viki Borisova
 
Мнения: 94
Регистриран на: 22 Мар 2019, 11:22

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта