Бързи или банкови кредити - къде са най-изгодни лихвите

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Бързи кредити или кредит от банка?

Мнениеот Лош Холестерол 007 » 20 Авг 2019, 16:27

И двете не са добър избор, но като че ли банките са по-малкото зло. Ако можеш да вземеш назаем от близки или приятели, ще е най-добре.
Аватар
Лош Холестерол 007
 
Мнения: 394
Регистриран на: 20 Авг 2019, 15:48

Re: Бързи кредити или кредит от банка?

Мнениеот Pipilota » 20 Авг 2019, 17:01

В момента и двете места дават почти близки условия, няма никакво значение или поне разликата е минимална. Аз предпочитам кредит, отколкото да вземам от близки и приятели! Ще си върна лихвата,ама поне няма да се занимавам да ме приказва цялата рода и сульо и пульо докъде съм я закъсала да искам пари от някой. Чисти сметки - добри приятели е казал народа!
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Бързи кредити или кредит от банка?

Мнениеот tano » 21 Авг 2019, 09:43

Бързите кредити не са оферта! Вярно, че бързо те одобряват, но после връщаш двойно. По-добре е кредит от банка. Напоследък банките много рекламират потребителските кредити и сигурно имат преференциални условия. Просто трябва да разучите. В Булбанк условията са добри, а съм чувал, че и в Пощенска банка също предлагат добри оферти.
tano
 
Мнения: 121
Регистриран на: 07 Авг 2019, 11:03

Re: Бързи кредити или кредит от банка?

Мнениеот nadejdaavramova » 20 Май 2023, 15:17

Зависи за каква цел е и какво ти е състоянието. Банките искат добра кредитна история, да не работиш на черно и да си на трудов договор от поне 6 месеца при сегашния си работодател. Много хора в България не отговорят на тези условия и затова прибягват към услугите на фирмите за бързи кредити. Аз също съм ползвала понякога такива и нямам лоши впечатления, ако си наясно какво теглиш и при какви условия. Най-важното преди да изтеглиш кредит е да се запознаеш с всички условия и да си сигурен, че ще можеш да си плащаш вноската.
nadejdaavramova
 
Мнения: 8
Регистриран на: 14 Май 2023, 17:15

Re: Пари на заем - къде лихвите са най-малки?

Мнениеот nadejdaavramova » 20 Май 2023, 15:23

Ако ти трябват бързи пари, най-добре се обърни към някои от големите небанкови финансови институции. Разбирай, Кредисимо, Изикредит, Вивус и т.н. Аз лично съм супер доволна от. Първият заем на стик кредит е с 0% лихва до 800 лева, така че ако ти трябват пари само еднократно може и да минеш с нула лева разходи.
nadejdaavramova
 
Мнения: 8
Регистриран на: 14 Май 2023, 17:15

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта