Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота
14 Мар 2018, 17:22
Стрии имат всички, без значение от пола, целулит също. МОже би само липосукция може да помогне, но това не е постоянно решение, а временно.
15 Мар 2018, 16:22
За съжаление трудна мисия, доста спорт трябва и пак няма гаранция. Целулитът може да се появи на различни места по тялото, както и стриите. Разбира се е добре да се поддържа едно тяло, но не винаги се получава желания ефект.
19 Мар 2018, 15:37
Буба Мара написа:rali06 написа:Съгласна съм, виждала съм целулит буквално стоящ на буци и не мисля, че такъв тип би могъл да се разгради само с диета и спорт.
Но диетата (ако има нужда от нея) и спортът ( от него май винаги нужда има) със сигурност биха повлияли и намалили тия мастни образувания, което не е за пренебрегване. Впрочем аз съм виждала не малко мъже със стрии и това не е само "женски" недостатък на кожата.
Звучиш доста оптимистично, че само със спорт и диета би могло да се разградят тези образувания. Това е много сериозна степен на целулит. Ако е първа степен, човек би могъл да се надява, че само с двете горни неща би могло да се постигне ефект, но повечето жени са с втора, че и с трета степен. Тогава вече говорим за съвсем друго нещо.
19 Мар 2018, 16:26
Ами те нали затова го водят така целулита- на степени. Ако е първа степен може и да има шанс с диета и спорт нещата да се оправят, ама ако е по-зле положението, това не върши работа.
19 Мар 2018, 17:35
При целулита всичко е от значение. Наследствената обремененост, начина ни на живот, храната, която консумираме, липсата на движение и спорт. При борбата с него се взимат всички тези фактори и тогава се прибягва до най - удачната процедура. За съжаление само със спорт не става, има и спортистки с целулит.
20 Мар 2018, 15:37
Така е и аз съм виждала спортистики с целулит, та дори и със стрии. Така, че дори и спортът и активните тренировки не винаги са успешна гаранция за тяло без дефекти. Има жени, които в дрехи стоят супер стегнато и добре, но всъщност кожата им е портокалова...
16 Апр 2018, 11:33
Точно това си говорихме с другите майки в парка. Нали се позатопли и всеки се поразголи. Пресотерапията съчетана с антицелулитни масажи при мен се отразява доста добре, гордо си обух къси панталонки.
16 Апр 2018, 17:26
Чувала съм, че редовно масажиране с утайка от кафе имало страхотен ефект. Аз веднъж пробвах, но нещо не е моя метод.
16 Апр 2018, 17:37
Аз почвам да си мисля, че ние (жените) сме родени с целулит и няма отърване от него. Не знам дали може да се предотврати или да се премахне, но съм готова да опитам, пък каквото стане. И с целулит и без пак ще се харесвам.
17 Апр 2018, 16:59
Blue_sky и мъжете имат целулит. Основният проблем според мен е в храната, от малки се тъпчем с боклуци и токсините се натрупват.
Антицелулитните масажи подобряват лимфопотока, това води до изчистване на организма. Вече има доста процедури, които ако се съчетаят правилно направо моделират тялото.
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.