LR Cosmetics - търся мнение

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

LR Cosmetics - търся мнение

Мнениеот shhuus » 10 Фев 2012, 16:03

Разпространява се на принципа на дистрибуцията, както AVON.
Аз съм ползвала и продължавам да ползвам няколко техни продукта - от балсам за устни, до паста за зъби. Изключително съм доволна от качеството и ефективността на продуктите.
Малко по скъпо е от обикновените козметики, но пък всяка стотинка си е заслужавала, която съм дала.
В една тема вече споменах за лечебната сила на един от техните продукти.
Всъщност LR Cosmetics са фирма както за разкрасяваща, така и за здравна козметика.

Вие запознати ли сте с тази фирма, ползвали ли сте техни продукти и имате ли познат, който да е дистрибутор и бихте ли се доверили на непознато име в бранша, щом касае здравето ви?
"Аз-ът е само едно местоимение!"
Аватар
shhuus
 
Мнения: 66
Регистриран на: 10 Фев 2012, 09:04

Re: LR Cosmetics

Мнениеот varlam » 02 Фев 2014, 16:31

Абсолютни мошеници, както и целият мулти-левъл бизнес. Сериозно надвишени цени.
varlam
 
Мнения: 205
Регистриран на: 08 Апр 2011, 15:55

Re: LR Cosmetics - търся мнение

Мнениеот Magdalena_Nai » 05 Май 2017, 00:02

Ползвала съм някои от продуктите им за здраве - алое вера гел , проботик, паста за зъби със сребро от всичките съм доволна. А от спрея с Алое вера съм не просто доволна, а много го обичам и винаги имам от него- има супер многоспектърно действие-успокоява, хидратра, възстановява-няма рана, която да не успокои и забърза зарастването й.
Цените са по-високи, но пак зависи с какви продукти ги сравнявате-качествените добавки и козметика също са скъпи.
Magdalena_Nai
 
Мнения: 69
Регистриран на: 03 Ное 2016, 14:55

Re: LR Cosmetics - търся мнение

Мнениеот fawla » 05 Май 2017, 13:59

Тези не са ли същите, които се водят и като Форевър продуктите? Не съм с добри впечатления, като цяло не харесвам тези кампании, които се провеждат по такъв начин и този вид продажби, чрез дистрибутор.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: LR Cosmetics - търся мнение

Мнениеот Lili_pili » 20 Сеп 2017, 12:39

Не съм чула някой да успее да изкарва пари с тази си дейност. Аи е много трудно и неприятно убеждаването, не е за всеки, на хората им омръзна.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: LR Cosmetics - търся мнение

Мнениеот Lollipop » 15 Фев 2018, 11:10

Аз съм чувала добри отзиви, но сякаш напоследък се изпозагубиха и не съм чувала никой да ги предлага.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55


Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта