Детска психиатрия

В този фору можете да прочетете здравни съвети от лекари специалисти към потребители на форума, но не можете да задавате въпроси.

Re: Детска психиатрия

Мнениеот kesten70 » 31 Окт 2015, 08:08

Мога ли да започна ремифемин посредством с другите лекарства
kesten70
 
Мнения: 28
Регистриран на: 16 Апр 2012, 11:36

Re: Детска психиатрия

Мнениеот bimbo » 02 Ное 2015, 02:31

Здравейте д-р Ментешев !

Темата е за детска психиатрия, но друга не намерих. Аз съм на 33г, имам си лични проблеми, изгубена любов и аз съм много чувствителен човек, много тежко изживяван нещата, Стомаха ми е и той много чувствителен, винаги ми се свива от притеснение, тревожност от мъка. Сега дори много трудно ям, въобще не ми се яде. Като ми беше много тежко, имах в къщи Деанксит и опитах от него и много ми помогна, отпусна ме и колко и да има странични ефекти, със сигурност вредата от този стрес и постоянно свития стомах, ще е много по голяма. Пил съм го само 3 пъти в отделни дни. Сега пак ми е много тежко и не мога да се справя само с психиката си и мисля пак да го почна редовно за повече време, но не повече от месец.

Но прочетох, че от него можело да се получи еректилна дисфункция, но по важно е за мен не по време на приема ако има някакъв спад, а дали след като се спре всичко ще се оправи, а и за толкова кратко време може и да не се поучи този проблем. По време на приема не е проблем и да има спад в тези неща, но за мен е важно в дългосрочен план да няма проблем и след като го спра. И също ако се взима 3-4 седмици по едно на ден, трябва ли да се спира с намаляща доза и то трябва хапчето да се дели на парчета ако е така ?
bimbo
 
Мнения: 2
Регистриран на: 05 Окт 2015, 22:44

Предишна

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта