Детски Психолог и Психотерапевт

Тук може да задавате вашите въпроси, свързани със здравето на детето ви, към педиатър, хомеопат, паразитолог, детски психолог и психотерапевт.

Re: Детски Психолог и Психотерапевт

Мнениеот Neli672 » 04 Авг 2020, 12:56

,Здравейте,внучето ми е на 5 годинки и често пиша.Но от направените изследвания разбрахме ,че всичко е наред с бъбреците ,стерилна урина изследвахме,за глисти и се оказа ,че всичко е наред.Но аз преди изследванията забелязах,че това често пишкане е на психична основа.Преди да излезем някъде навън тя първо в тоалетна отива и докато стигнем до вратата ходи още два три пъти и като че ли я е страх,че като излезе край няма да може да се изпиша повече.Същото е вечер преди да легне .....три,четири пъти ходи преди да легне ,изпитва страх,че няма да има възможност повече като че ли да се изпиша през нощта.Помъчих се да и обясня,но тя е малка още и не знам какво да предприемем.Явно е изпитала този страх от детската ,каза че веднъж казали на друго дете уж че вече е пишало повече да не отива а да си ляга.Ами това е,надявам се да ми отговорите и да ни насочите по правилния път.
Neli672
 
Мнения: 1
Регистриран на: 04 Авг 2020, 12:39

Предишна

Назад към Детски болести

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта