Много съм доволна от памперсите Хъджис Dry Nites за момичета

Апарати, аксесоари и уреди с медицинска или козметична употреба - задайте своя въпрос и вижте повече мнения.

Много съм доволна от памперсите Хъджис Dry Nites за момичета

Мнениеот andreia » 24 Фев 2015, 23:22

Срам ме е да използвам тоалетните по заведенията и на другите обществени места. Това доста време ме измъчваше. Влизах вътре и нищо не ставаше а усещах, че ще се пръсна. Почти не излизах, заради този проблем. Имах само една приятелка и и споделих за проблема. Грижеше се много за мен. Когато един път я поканих на гости тя каза, че има решения на проблема ми. Нашите тогава ги нямаше. Тя извади от чантата си един пакет с памперси Хъджис Dry Nites. Казах и, че няма да се излагам и няма да ги нося пък и пишеше, че са за момичета от 8 до 15 годишна възраст. Като и казах това за възрастта каза, че ако съм до 57 килограма мога да ги нося отново. Аз съм 50 килаграма и реших да пробвам един. Обух го в другата стая и си обух върху него бикините. Гледахме филм след това и тогава го пробвах за първи път. Напишках се нарочно по време на филма и се оказа, че са добри. След това запомнах да ги нося по време на излизания под бикините. Много са добри и ги препоръчвам на всички момичета.
andreia
 
Мнения: 1
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:48

Re: Много съм доволна от памперсите Хъджис Dry Nites за момичета

Мнениеот Pipilota » 25 Фев 2015, 10:44

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: А не те ли е срам да носиш памперси?! :lol: :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Много съм доволна от памперсите Хъджис Dry Nites за момичета

Мнениеот silver933 » 25 Фев 2015, 12:18

Откачихте бе, мен лично по ще ме е срам да си ходя с памперси, отколкото да вляза в тоалетната, болна работа ;Р
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Много съм доволна от памперсите Хъджис Dry Nites за момичета

Мнениеот roksana » 21 Яну 2016, 13:45

Ами не сядайте на тоалетната чиния! С тия памперси няма ли по-голяма опасност от инфекции?
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50


Назад към Медицински принадлежности

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта