Ecofest & green dating - фестивал на любовта и виното

Бизнес, политика, шоубизнес, забава или всичко от света около нас.....по дати

Ecofest & green dating - фестивал на любовта и виното

Мнениеот FramarModRosi » 13 Фев 2013, 11:55

За първа година “Сдружение устойчиво общество” организира Ecofest & green dating, посветен на любовта и виното, който ни призовава да ограничим консуматорството и да наблегнем на общуването помежду ни. Нестандартното събитие ще обедини идеите на организатори и творци в София и Пловдив за отбелязването на двойния празник по един отговорен към природата начин. Посетителите ще имат възможността сами да изработят подаръци за любимия човек. Ще бъдат показани най - любовните кулинарни предизвикателства –храни, които действат като афродизиаци. Организаторите предлагат вечеря за двама, подаръци, вино - зона и много изненади…Любопитно е, че събитието ще включи нестандартно парти за запознанства на хора с еко съзнание - Green Dating.

Екофеста в столицата ще се проведе в Betahaus на 13 и 14 февруари от 11.00 до 19.00 часа, а Green Dating партито ще стартира от 10.00 часа на 13 февруари в Betacafe. Бар Грамофон ще бъде домакин на пловдивското събитие, което ще се проведе на 13 февруари от 11.00 до 19.00 часа с парти за запознанства същата вечер от 19.00 часа.
FramarModRosi
 
Мнения: 321
Регистриран на: 12 Дек 2012, 15:27

Re: Ecofest & green dating - фестивал на любовта и виното

Мнениеот delchev » 27 Авг 2019, 13:35

Ехе, туй звучи много готино! Няма ли и в Стара Загора да направят Ecofest & green dating? То вярно, че сега наближава бирфестът, но може да се помисли и за по-нататък. :smile:
delchev
 
Мнения: 102
Регистриран на: 03 Авг 2019, 20:00

Re: Ecofest & green dating - фестивал на любовта и виното

Мнениеот marchinko73 » 25 Ное 2019, 13:23

Мен пък най ме кефи нестандартното парти за запознанства на хора с еко съзнание - Green Dating. Начи представям си следния диалог:
- Здравей, аз съм веганка...
- Здрасти, аз съм тиквеник!
:lol: :lol: :lol:
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00


Назад към Медиен календар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта