6 оплаквания в Комисията за защита на потребителите от Emag!

Похвалете продукт, магазин, фирма или се оплачете от некоректно обслужване, некачествена стока, опит за измама. Споделете мнение или открийте отзив за продукт, услуга или институция.

Re: 6 оплаквания в Комисията за защита на потребителите от Emag!

Мнениеот Стефчо » 22 Окт 2015, 16:13

Купих си смартфон от е- маг . На вторият месец падна с калъфа си от 60-70 см и стълото ми се нацепи на десетина места .Взеха го за ремонт. Наглостта на консултантите е следната :
1. Това не била стъкло а "one glass solution" т. .е било против надраскване ,а не за здравина .
2. За подмяната му ми искат 136 лв. при продажна цена на телефона 210 лв, за да ми сложат пак същият буклук .
3 .След ремонта отпадали всички гаранции на телефона , освен едномесечна за новото стъкло / няма и три месеца как го закупих /- това пък си е направо за комисията .
Цяля седмеца ги карам да ми напишат това становище писмено и след това ще ги дам не само в Комисията за защита на потребителя , но и ще ги съдя за заблуждение и невярна информация.Да го бяха написали ,че да си сложа допълнителен протектор на дисплея .
Не купувайте от там !!!!!Аз лично никога няма повече !!!!!
Стефчо
 
Мнения: 1
Регистриран на: 22 Окт 2015, 15:56

Re: 6 оплаквания в Комисията за защита на потребителите от Emag!

Мнениеот dDedov » 22 Окт 2015, 16:55

Все по-често започнаха да валят такива коментари от този магазин, плюс, че не мисля, че цените му са толкова добри, нито намаленията толкова ниски, прави се реклама, която не отговаря и на 50% от истината!
dDedov
 
Мнения: 71
Регистриран на: 27 Фев 2014, 13:28

Re: 6 оплаквания в Комисията за защита на потребителите от Emag!

Мнениеот nadqta » 23 Окт 2015, 13:01

Стефчо написа:Купих си смартфон от е- маг . На вторият месец падна с калъфа си от 60-70 см и стълото ми се нацепи на десетина места .Взеха го за ремонт. Наглостта на консултантите е следната :
1. Това не била стъкло а "one glass solution" т. .е било против надраскване ,а не за здравина .
2. За подмяната му ми искат 136 лв. при продажна цена на телефона 210 лв, за да ми сложат пак същият буклук .
3 .След ремонта отпадали всички гаранции на телефона , освен едномесечна за новото стъкло / няма и три месеца как го закупих /- това пък си е направо за комисията .
Цяля седмеца ги карам да ми напишат това становище писмено и след това ще ги дам не само в Комисията за защита на потребителя , но и ще ги съдя за заблуждение и невярна информация.Да го бяха написали ,че да си сложа допълнителен протектор на дисплея .
Не купувайте от там !!!!!Аз лично никога няма повече !!!!!

А ти пък как се съгласи с всичко това или не си бил особено на ясно с условията? :roll:
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: 6 оплаквания в Комисията за защита на потребителите от Emag!

Мнениеот Ваня Стойчева » 28 Окт 2015, 13:29

И аз не съм доволна от е-маг. Купихме компютър на сина ми, който дойде с развалена част, а цената на компютъра беше над 2000 лв. Много им се ядосах, за щастие, успяхме да вземем друга част на вместо тази, но повече не бих взела от там никога нищо!
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: 6 оплаквания в Комисията за защита на потребителите от Emag!

Мнениеот Mon_ton » 06 Ное 2015, 14:28

Ваня Стойчева написа:И аз не съм доволна от е-маг. Купихме компютър на сина ми, който дойде с развалена част, а цената на компютъра беше над 2000 лв. Много им се ядосах, за щастие, успяхме да вземем друга част на вместо тази, но повече не бих взела от там никога нищо!

И аз не съм доволна, от там нищо не бих си взела. Опарих се на черния им петък преди години. То не беше фарс, не беше чудо, забавяха парите, не ги връщаха, истории до безкрай. Не бих взела от там нищо. Има други по-сигурни магазини, където отношението е корено различно!
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: 6 оплаквания в Комисията за защита на потребителите от Emag!

Мнениеот nadqta » 29 Дек 2015, 16:28

Mon_ton написа:
Ваня Стойчева написа:И аз не съм доволна от е-маг. Купихме компютър на сина ми, който дойде с развалена част, а цената на компютъра беше над 2000 лв. Много им се ядосах, за щастие, успяхме да вземем друга част на вместо тази, но повече не бих взела от там никога нищо!

И аз не съм доволна, от там нищо не бих си взела. Опарих се на черния им петък преди години. То не беше фарс, не беше чудо, забавяха парите, не ги връщаха, истории до безкрай. Не бих взела от там нищо. Има други по-сигурни магазини, където отношението е корено различно!

На същото мнение съм, не зная какво толкова е изгодното, като асортиментът е супер малък и дума не може да става за черен петък... ама рекламата си играе своята роля добре се справят чрез нея...
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: 6 оплаквания в Комисията за защита на потребителите от Emag!

Мнениеот Slavena » 05 Яну 2016, 13:36

Точно пък асортимента в ЕМАГ е огромен, вярно, че малко политиката за връщане на стоките не им се получава, но има и добри оферти, само че е трудно да се хванат.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: 6 оплаквания в Комисията за защита на потребителите от Emag!

Мнениеот Локумът » 05 Яну 2016, 16:43

Абе, че има избор, има, само че там като няма даден артикул и на своя глава ти пращат друг подобен. Аконе погледнеш в Еконт - гориш. Следва разправиии и какво ли още не..
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: 6 оплаквания в Комисията за защита на потребителите от Emag!

Мнениеот Kremiliya » 05 Яну 2016, 17:46

Малко са им оплакванията, аз хич не съм доволан от Емаг, купували сме неща от там и съжалявам, не признават гаранциите, което е супер тъпо!
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: 6 оплаквания в Комисията за защита на потребителите от Emag!

Мнениеот ЕлисаветаМ » 31 Юли 2018, 09:51

Емаг нямат алтернатива, колкото и да ги плюем тук.
ЕлисаветаМ
 
Мнения: 7
Регистриран на: 31 Юли 2018, 08:17

ПредишнаСледваща

Назад към Похвали се, оплачи се, намерете или дайте своето мнение!

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта