6 оплаквания в Комисията за защита на потребителите от Emag!

Похвалете продукт, магазин, фирма или се оплачете от некоректно обслужване, некачествена стока, опит за измама. Споделете мнение или открийте отзив за продукт, услуга или институция.

6 оплаквания в Комисията за защита на потребителите от Emag!

Мнениеот zheleva212 » 28 Юни 2014, 15:28

Тъкмо се навих да си купувам таблет от Emag, когато реших да се разровя из форумите и да разбера до колко са коректни и намирам информация за 6 оплаквания в кратък срок в Комисията за защита на потребителите от Emag.

Понеже често чета този форум реших да споделя това тук и да събера вашите мнения. Имате ли оплаквания и като цяло какви са отзивите ви за Emag и защо смятате, че са постъпили тези 6 оплаквания в Комисията за защита на потребителите?

Посъветвайте ме дали да поръчам този таблет от Emag, изглежда ми доста изгоден, но все пак... :roll:
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: 6 оплаквания в Комисията за защита на потребителите от E

Мнениеот valiopaf » 28 Юни 2014, 15:33

Нищо чудно, румънска работа, кооолко много си приличат с българската :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: не знам как си се навила, аз лично нищо изгодно не виждам точно в Emag, затова не съм и купувал от там, но бъди внимателна ;)
valiopaf
 
Мнения: 92
Регистриран на: 05 Фев 2014, 13:30

Re: 6 оплаквания в Комисията за защита на потребителите от Emag!

Мнениеот mangusta » 02 Юли 2014, 11:25

Добре, че се отказах да купувам, в такъв случай, иначе има на доста други места изгодни оферти по-специално за таблети, препоръчвам ти да разгледаш по-обстойно ;)
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: 6 оплаквания в Комисията за защита на потребителите от Emag!

Мнениеот bogun » 18 Юли 2014, 10:26

Тотално лошо отношение към клиентите си и техните фенове, никакви отговори както от Румънска, така и от Българска страна по въпроси за оплаквания, бягат и не ти отговарят на въпросите, като попиташ нещо което не им изнася трият и блокират във фейсбук без никаква причина, да не говорим за високите им цени и нагласените им игри. НЕ пазарувайте от тях, само защото нерви ще си имате. Чудя се само, как фирма твърди че има голям дял в онлайн пазар в България, при такова лошо отношение към хората, мълчат като политици буквално по болните теми, или плащат доста за реклами или има нещо съмнително. Както казах, не се спирайте да пазарувате от тях, вече съм препоръчал на всичките си приятели и познати.
bogun
 
Мнения: 2
Регистриран на: 18 Юли 2014, 10:22

Re: 6 оплаквания в Комисията за защита на потребителите от Emag!

Мнениеот dejavu » 18 Юли 2014, 11:00

bogun написа:Тотално лошо отношение към клиентите си и техните фенове, никакви отговори както от Румънска, така и от Българска страна по въпроси за оплаквания, бягат и не ти отговарят на въпросите, като попиташ нещо което не им изнася трият и блокират във фейсбук без никаква причина, да не говорим за високите им цени и нагласените им игри. НЕ пазарувайте от тях, само защото нерви ще си имате. Чудя се само, как фирма твърди че има голям дял в онлайн пазар в България, при такова лошо отношение към хората, мълчат като политици буквално по болните теми, или плащат доста за реклами или има нещо съмнително. Както казах, не се спирайте да пазарувате от тях, вече съм препоръчал на всичките си приятели и познати.

Не разбрах последното ти изречение, предполагам е ирония :mrgreen: ама във форума не се разбира много :P а е очевадно, че плащат безумно много за реклама, а и аз като повечето нищо евтино не съм видяла в сайта им
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: 6 оплаквания в Комисията за защита на потребителите от Emag!

Мнениеот bogun » 18 Юли 2014, 11:44

Макар, да исках да кажа обратното, добре се е получило последното изречение :D.
bogun
 
Мнения: 2
Регистриран на: 18 Юли 2014, 10:22

Re: 6 оплаквания в Комисията за защита на потребителите от Emag!

Мнениеот annydance » 18 Юли 2014, 15:46

bogun написа:Тотално лошо отношение към клиентите си и техните фенове, никакви отговори както от Румънска, така и от Българска страна по въпроси за оплаквания, бягат и не ти отговарят на въпросите, като попиташ нещо което не им изнася трият и блокират във фейсбук без никаква причина, да не говорим за високите им цени и нагласените им игри. НЕ пазарувайте от тях, само защото нерви ще си имате. Чудя се само, как фирма твърди че има голям дял в онлайн пазар в България, при такова лошо отношение към хората, мълчат като политици буквално по болните теми, или плащат доста за реклами или има нещо съмнително. Както казах, не се спирайте да пазарувате от тях, вече съм препоръчал на всичките си приятели и познати.

Не мога да повярвам, че има такива фирми, с толкова лошо отношение към клиентите си, но не разбирам доводите им, защо са им клиенти еднодневки, по този начин не губят само тях, тъй като мълвата се разпространява бързо и лесно и не мисля, че тук важи това, че лошата реклама пак си е реклама :|
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: 6 оплаквания в Комисията за защита на потребителите от Emag!

Мнениеот Andrey » 24 Ное 2014, 13:41

аз също не съм вземал от Emag но знам, че отношението им към клиентите е много лошо и често ако има проблем с повредена стока да речем правят всичко възможно, да не върнат парите или да одобрят гаранцията. По-добре далеч от тях.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: 6 оплаквания в Комисията за защита на потребителите от Emag!

Мнениеот Slavena » 09 Яну 2015, 13:14

Взех си от емаг миналата година покрай тоя черен петък една прахосмукачка, не стига, че беше объркана, а и отгоре на всичкото едва дърпаше.
2 месеца се разправях, докато я върна. :evil: Повече никога не бих си взела нищо от там!
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: 6 оплаквания в Комисията за защита на потребителите от Emag!

Мнениеот Mon_ton » 16 Яну 2015, 15:38

И аз само за недоволни съм чувала от тоя Emag. По-добре не пазарувайте от там!
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Следваща

Назад към Похвали се, оплачи се, намерете или дайте своето мнение!

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта