Eve slim мнения?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: Eve slim мнения?

Мнениеот rabotnata pchela » 27 Яну 2017, 11:42

Е, звучи интересно, може да пробвам, след като се консултирам с лекар, пак е добре, че е на билкова основа и не е някакво химично чудовище. :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Eve slim мнения?

Мнениеот Valentina_D » 27 Яну 2017, 11:48

rabotnata pchela написа:Е, звучи интересно, може да пробвам, след като се консултирам с лекар, пак е добре, че е на билкова основа и не е някакво химично чудовище. :)


Да, да и за мен това беше важно , като си избирах какво точно да пия. Иначе има хиляди "ефективни" формули с химии и гадни неща, според мен не си заслужава риска. Затова пий си билковите хапчета, пак ефективни.. и да ни е мирна главицата. :wink: :razz:
Valentina_D
 
Мнения: 4
Регистриран на: 09 Дек 2016, 16:42

Re: Eve slim мнения?

Мнениеот tinkerbell » 27 Яну 2017, 11:56

Каква е активната съставка, заради която има действие за горене на мазнините?
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Eve slim мнения?

Мнениеот diana_33 » 27 Яну 2017, 12:01

tinkerbell написа:Каква е активната съставка, заради която има действие за горене на мазнините?

Кобинация от всичките съставки в съдържащия се бленд, мисля - Худия, Конюгирана линолова киселина, Канела, Малинови кетони, Зелено кафе зърна, Хитозан, Вечерна иглика, Горчив портокал, Хром пиколинат.

Още за ЕВЕ СЛИМ БЯЛА БРЕЗА капсули * 48 (EVE SLIM WITH BIRCH BARK EXTRACT capsules * 48), цена и информация от Framar.bg: http://apteka.framar.bg/30055925/%D0%B5 ... B%D0%B8-48

А за ускорения пулс, при себе си не съм го забелязала, но според мен, ако гледаш да си изразходваш енергията, да се движиш колкото се може повече и да пиеш течности няма да имаш проблем.
diana_33
 
Мнения: 4
Регистриран на: 12 Дек 2016, 20:49

Re: Eve slim мнения?

Мнениеот Kaya » 27 Яну 2017, 12:07

ПРОЧЕТОХ, ЧЕ ЕДНА ОТ ВАС ГО ЕПРИЕМАЛА 1 МЕСЕЦ СЛЕД РАЖДАНЕТО, А КЪРМИЛА ЛИ Е ПО ТОВА ВРЕМЕ?
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Eve slim мнения?

Мнениеот petrova_radina » 27 Яну 2017, 12:19

Здравейте, понеже съм решила да си купя продукта и искам да ви попитам, тези от вас, които са го пили, комбинирали ли сте различните варианти, защото някъде прочетох, че може и така сутрин, следобед да се пие, или сте го пили самостоятелно? Чудя се как е по-добре, пия и един чай за отслабване, но мисля да го спра като започна с еве, да не заслабна много :lol: :lol: :lol:
petrova_radina
 
Мнения: 1
Регистриран на: 13 Дек 2016, 13:46

Re: Eve slim мнения?

Мнениеот Verka_N » 27 Яну 2017, 12:35

Kaya написа:ПРОЧЕТОХ, ЧЕ ЕДНА ОТ ВАС ГО ЕПРИЕМАЛА 1 МЕСЕЦ СЛЕД РАЖДАНЕТО, А КЪРМИЛА ЛИ Е ПО ТОВА ВРЕМЕ?

Не, Kaya, не съм кърмила, за съжаление нямах тази възможност. Иначе, ако кърмиш не трябва да се пие каквото и да е било :???:
Verka_N
 
Мнения: 9
Регистриран на: 09 Дек 2016, 15:14

Re: Eve slim мнения?

Мнениеот diana_33 » 27 Яну 2017, 12:46

petrova_radina написа:Здравейте, понеже съм решила да си купя продукта и искам да ви попитам, тези от вас, които са го пили, комбинирали ли сте различните варианти, защото някъде прочетох, че може и така сутрин, следобед да се пие, или сте го пили самостоятелно? Чудя се как е по-добре, пия и един чай за отслабване, но мисля да го спра като започна с еве, да не заслабна много :lol: :lol: :lol:

Здравей, аз лично не съм ги комбинирала и пак имаше ефект. Според мен, по-добре започни с един от трите варианта да видиш как ще ти действа, да настройш организма и после,а ко решиш комбинирай, тъкмо ще кажеш какъв е ефекта :wink:
diana_33
 
Мнения: 4
Регистриран на: 12 Дек 2016, 20:49

Re: Eve slim мнения?

Мнениеот penelopa » 27 Яну 2017, 12:56

Като се комбинира с друго как ще се разбере кое точно действа? Затова и според мен само едно да се ползва. Аз имам голямо предубеждение към подобни добавки, все се съмнявам, че не са чисто натурални.
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Eve slim мнения?

Мнениеот Pipilota » 27 Яну 2017, 13:22

Активността тук ме плаши направо;) Дали наистина действа, или е рекламен трик?
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

ПредишнаСледваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron