Eve slim мнения?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: Eve slim мнения?

Мнениеот dinkog » 27 Яну 2017, 14:58

Pipilota написа:Активността тук ме плаши направо;) Дали наистина действа, или е рекламен трик?

Думам ти дъще, сещай се снахо викаш. :mrgreen:
Но добавката си звучи добре, сигурно има положителен ефект.
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Eve slim мнения?

Мнениеот Monika_Spasova » 27 Яну 2017, 16:35

щше разпитам и аз за тази добавка моята ендокриноложка, ако каже, че мога да я приемам ще ви кажа какви са ми отзивите, явно има доста доволни от нея. :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Eve slim мнения?

Мнениеот Bambaa » 31 Яну 2017, 12:59

Monika_Spasova написа:щше разпитам и аз за тази добавка моята ендокриноложка, ако каже, че мога да я приемам ще ви кажа какви са ми отзивите, явно има доста доволни от нея. :)


А, ти ще направиш най-добре :smile: !
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Eve slim мнения?

Мнениеот Verka_N » 01 Фев 2017, 14:41

penelopa написа:Като се комбинира с друго как ще се разбере кое точно действа? Затова и според мен само едно да се ползва. Аз имам голямо предубеждение към подобни добавки, все се съмнявам, че не са чисто натурални.

Е, тука доколкото разбирам dianna_33 говори за комбиниране на някои от вариантите от серията. Не знам, аз съм пила различни неща през годинте и като пия нещо, ако реша, че не е достатъчно силен ефекта си подпомагам и с китайския чай. Но сега не съм го пила от доста време, не ми се яде и съм ок, а ефект слава богу все още има и то добър... :)
Verka_N
 
Мнения: 9
Регистриран на: 09 Дек 2016, 15:14

Re: Eve slim мнения?

Мнениеот ninka_beb » 01 Фев 2017, 15:16

Според мен тази добавка е подходяща най-вече за хора, които не обичат толкова да споруват ...като мен :lol: :cheerleaderkid: , защото пак успях да сваля 10 кг близо за два месеца, това само със спорт трудно... Е, разбира се, който комбинира с движение сигурно ще има и по-добри резултати, но аз съм доволна. Сега си правя почивка, тъкмо да видя дали ще задържа килограмите и пролетта мисля малко пак, като махнем купищата дрехи тъкмо.
ninka_beb
 
Мнения: 2
Регистриран на: 12 Дек 2016, 20:53

Re: Eve slim мнения?

Мнениеот zagrijena » 02 Фев 2017, 00:19

Малко трудно да повярвам без грам движение да се свалят 10 кг. Това е доста, не знам дали да вярвам или не.
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Eve slim мнения?

Мнениеот tinkerbell » 02 Фев 2017, 16:30

Според мен всяко едно сваляне на килограми трябва да включва задължително и спорт. При отслабване винаги се губи мускулна маса, а тя е важна да се запази. Така че, дори и с помощи добавки, някакъв спорт трябва да има.
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Eve slim мнения?

Мнениеот roksana » 03 Фев 2017, 12:17

Как се приема тази добавка, на хапчета ли е, на прахчета ли? На мен ми е трудно да пия големи хапчета, затова се интересувам.
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Eve slim мнения?

Мнениеот ElitzaBratkova » 23 Фев 2017, 01:01

Здравейте, аз пия варианта със зелен чай от няколко дена. Веднага усещам ефект, НО съм активно спортуваща. Докато тренирам определено усещам действието на хапчето - пулса ми е много по-ускорен, сърцето ми ще изкочи и да потя се много.
Повечето мнения са много преповдигнати и чак рекламно звучат. Не се лъжете - вълшебно хапче няма колкото и да ни се иска! Eve slim вероятно помага, но ако се ограничи и храната и се спортува.
Също така ми влияе зле на съня- трудно заспивам и се будя често. Вероятно зеления чай и зеленото кафе действат възбудително.
Мисля да спра хапчетата до няколко дни, но аз и без това искам да сваля 1-2кг само.
Съжалявам ако разочаровам някой, но eve slim е силно и има странични ефекти! Имам същите впечатления и от приятелка, която го пие и спортува.
ElitzaBratkova
 
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Фев 2017, 00:45

Re: Eve slim мнения?

Мнениеот silver933 » 23 Фев 2017, 10:35

Всички такива хапчета за отслабване вредят на сърцето и докарват сърцебиене. Просто вълшебно хапче няма, правилна храна, правилен начин на живот и поне малко спорт.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Предишна

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта