Разваля ли Facebook приятелства?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Разваля ли Facebook приятелства?

Мнениеот Malina » 27 Мар 2018, 14:57

Всички имаме профили в социалните мрежи. Днес прочетох един доста обиден коментар от моя прителка, не беше насочен към мен, но влизах в това число. Доста се замислих дали да не я блокирам ибез да й се обяснявам да не приключа отношения с нея. Когато ме нарекат "стато" някак си не мога да го преглътна лесно. Зачудих се обаче, това ли е начина и струва ли си да се развали едно приятелство заради различни гледни точки и дали е основателно това да се случва и благодарение на фейсбук, мястото, където всички имаме трибуна за изказване? Вие как мислите?
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Разваля ли Facebook приятелства?

Мнениеот rabotnata pchela » 27 Мар 2018, 15:47

Честно да ти кажа, не знам дали бих го направила, ядосвам се, но чак да прекратя приятелство, по-скоро се отдръпвам, докато ми мине, то това е моя начин за справяне с междуличностни конфликти. :) изчаквам да ми мине, но никога тоя човек не е за мен особено важен, както е бил преди.Мразя да ме обиждат на дребно, а така често се случва, уж се правиш на ударен и не си имал тва предвид, ама айде..... моля ви се :D
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Разваля ли Facebook приятелства?

Мнениеот Jully » 28 Мар 2018, 09:41

Затова и нямам фейсбук профил, използвам го изключително рядко, не е място където да търся комуникация, дори. :roll:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Разваля ли Facebook приятелства?

Мнениеот Буба Мара » 28 Мар 2018, 13:24

Аз развалих приятелство с момиче, с което смятах, че ни свързват доста близки отношения. Явно времето и раздялата ни са си изиграли ролята. Дали е в коментар, дали е чрез съобщения, просто виждаш кога можеш или не можеш да разчиташ на някого. Мога да кажа,че не е фейсбук този който разваля приятелствата, дори и да е един вид платформата това да се случи :+1:
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Разваля ли Facebook приятелства?

Мнениеот vanessa_ » 28 Мар 2018, 14:01

Там може да разбереш наистина някой какъв е какво мисли за хора като теб, когато направи някой коментар. Понякога не си казваме истината в очите, уж за да не се обидим... но в следващия момент го правим зад гърба на някой..
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Разваля ли Facebook приятелства?

Мнениеот Stark » 28 Мар 2018, 16:26

Грозните коментари във фейсбук не се скриват, така съм се разделяла с някои приятели, които съм видяла, че имат гледна точка,която пряко ме обижда, дори и да не са насочили думите си право към мен! :evil:
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: Разваля ли Facebook приятелства?

Мнениеот Monika_Spasova » 29 Мар 2018, 10:17

Да, разделих се с един комунист, такива хора с ограничено мислене не могат да ми бъдат приятели! :evil:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Разваля ли Facebook приятелства?

Мнениеот Dipsy » 05 Апр 2018, 16:37

Разваля ами. Колко приятелства така са ми заминали, само аз си знам. ама фейса ми езва ли е виновен за това, което е имало да става щеше да стане със или без неговата намеса :mrgreen:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Разваля ли Facebook приятелства?

Мнениеот orck » 05 Апр 2018, 16:47

Мисля, че не фейса е виновен, че човешките отношения се израждат. Ние сме все по-склонни да правим обидни, гадни и драматични заявления и той просто е трибуна за това (виждат ги повече хора), но фактически можем да си правим същото и в тесен кръг, където други драматизиращи лица ще стигат до същите гадни изводи....
Find a woman with a brain... They all have vaginas.
Аватар
orck
 
Мнения: 99
Регистриран на: 22 Фев 2018, 13:03

Re: Разваля ли Facebook приятелства?

Мнениеот Pipilota » 20 Май 2018, 08:11

Във фейсбук сме по-силни и по-смели, можем да кажем много неща, за които не ни стига смелостта да ги кажем в очите на някой човек.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Следваща

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта