fat burner lipozan - как се приема?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

fat burner lipozan - как се приема?

Мнениеот dezhideriq » 23 Апр 2012, 15:42

Здравейте !!! Имам въпрос относно fat-burner Lipozan ...
Има ли правила за употреба непосредствено преди тренировка - ако ги вземем половин час преди тичане това ще засили ли ефекта и от него , и от самата тренировка ???
dezhideriq
 
Мнения: 2
Регистриран на: 23 Апр 2012, 15:38

Re: fat burner lipozan

Мнениеот roshlata » 23 Апр 2012, 16:09

Брат ми пие Липозан, но не преди тренировка, а половин - един час преди хранене. По принцип се пие по 1 капсула три пъти на ден, но за да се засили мастния катаболизъм той приема 3 пъти по 2 капсули на ден.
roshlata
 
Мнения: 51
Регистриран на: 29 Мар 2012, 15:46

Re: fat burner lipozan

Мнениеот bobito » 23 Апр 2012, 16:33

По време на бременността качих доста килца - 25 кг, за да съм точна :mrgreen: Докато кърмех, не съм се ограничавала, но след това се взех в ръце и реших сериозно, че ще отслабвам... Пила съм Липозан по схемата 3 х 2, 30 минути преди хранене и свалих 15 кила :) Не съм имала време за фитнес и други тренировки, но бягането след малкия явно е било достатъчно :lol: Най-хубавото е, че след това не съм качила нито грам :D
bobito
 
Мнения: 84
Регистриран на: 17 Апр 2012, 14:22

Re: fat burner lipozan

Мнениеот dezhideriq » 24 Апр 2012, 10:21

Благодаря много за мнението ви ;) Определено явно тичането след малкия е било ефективно :D :D Надявам се и при мен да има някакъв резултат :roll: :)
dezhideriq
 
Мнения: 2
Регистриран на: 23 Апр 2012, 15:38

Re: fat burner lipozan

Мнениеот roshlata » 24 Апр 2012, 12:58

И аз трябва да свалям килограми след като родя, но се чудя дали ще мога да пия Липозан, докато кърмя? Дано да имам кърма, де :roll: Поне е хранителна добавка, а не някаква химия, но не знам дали няма да навредя на малкото буболече. Има ли кърмещи мами, които отслабват?
roshlata
 
Мнения: 51
Регистриран на: 29 Мар 2012, 15:46

Re: fat burner lipozan

Мнениеот teddy » 24 Апр 2012, 13:29

roshlata написа:И аз трябва да свалям килограми след като родя, но се чудя дали ще мога да пия Липозан, докато кърмя? Дано да имам кърма, де :roll: Поне е хранителна добавка, а не някаква химия, но не знам дали няма да навредя на малкото буболече. Има ли кърмещи мами, които отслабват?

Неее, недей да пиеш нищо, нито пък да спазваш диети, ако наистина искаш да кърмиш. Храни се по-здравословно, а и времето е чудесно за разходки, така че движение няма да ти липсва :) Още повече, че хранителните добавки за отслабване редуцират мазнините, а твоето бебче ще има нужда от тях, за да изгради миелиновите обвивки на нервните влакна на мозъка и нервните си пътища! Не бързай с диетите, щом искаш да кърмиш - има време и за тях ;)
teddy
 
Мнения: 177
Регистриран на: 06 Мар 2012, 13:14


Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron