Протеинова вафла Fitness - балансирано и правилно хранене

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: Онлайн пазаруване на козметика и хранителни добавки

Мнениеот a_jordanov » 12 Дек 2011, 09:10

Почти всички други лепнат по зъбите и са пълни със захар. Преди ядях Steel bar или Supreme, но откакто открих тези барове, не искм да чувам за другите. Просто разликата е огромна. Да не говорим, че Фитнес баровете са и по-евтини ;)
a_jordanov
 
Мнения: 5
Регистриран на: 08 Дек 2011, 14:34

Re: Протеинова вафла Fitness

Мнениеот Violetta » 12 Дек 2011, 23:12

Това означава ли, че с тези вафли мога да изкарам една диета? Три вафли на ден и вода и това ли е всичко?
Violetta
 
Мнения: 466
Регистриран на: 28 Апр 2011, 22:58

Re: Протеинова вафла Fitness

Мнениеот pasta » 13 Дек 2011, 11:29

Интересно инфо, досега не бях чувала за такива вафли :oops:
pasta
 
Мнения: 142
Регистриран на: 09 Дек 2011, 11:37

Re: Протеинова вафла Fitness

Мнениеот a_jordanov » 14 Дек 2011, 09:26

Violetta написа:Това означава ли, че с тези вафли мога да изкарам една диета? Три вафли на ден и вода и това ли е всичко?

Ако ядеш само по 3 вафли на ден и пиеш вода, определено ще свалиш доста :D друг е въпроса дали ще може да издържиш ;)
a_jordanov
 
Мнения: 5
Регистриран на: 08 Дек 2011, 14:34

Re: Протеинова вафла Fitness

Мнениеот agapi100910 » 14 Дек 2011, 22:27

Фитнес вафлите са ми любими:), опитвала съм всички видове. Гарантирам ,че 1 е достатъчна да засити глада и да ви даде необходимата енергия. Обикновенно ги хапвам след тренировка и когато пътувам (да си призная имам 1 кутия смесени видове в колата ;) )замествам хранене. Удобни са за носене в чанта, незнаеш кога ще ти потрябва допълнителна енергия,скрила съм си в бюрото в офиса..., изобщо съм фенка на Фитнес вафлите. Поздравления на Фрамар, че ги предлагате! Както винаги най -доброто при най- добрите:))))
agapi100910
 
Мнения: 10
Регистриран на: 11 Апр 2011, 18:30

Re: Протеинова вафла Fitness

Мнениеот Violetta » 16 Дек 2011, 12:00

a_jordanov написа:
Violetta написа:Това означава ли, че с тези вафли мога да изкарам една диета? Три вафли на ден и вода и това ли е всичко?

Ако ядеш само по 3 вафли на ден и пиеш вода, определено ще свалиш доста :D друг е въпроса дали ще може да издържиш ;)

Добре, а има ли някакви предписания срещу такава диета? Имам воля, вода много, вафли си купих 10тина вече от Фрамар.
Някаква примерна схема, нещо друго, с което да се съобразя?
Violetta
 
Мнения: 466
Регистриран на: 28 Апр 2011, 22:58

Re: Протеинова вафла Fitness

Мнениеот tweety » 16 Дек 2011, 14:53

a_jordanov написа:
Violetta написа:Това означава ли, че с тези вафли мога да изкарам една диета? Три вафли на ден и вода и това ли е всичко?

Ако ядеш само по 3 вафли на ден и пиеш вода, определено ще свалиш доста :D друг е въпроса дали ще може да издържиш ;)

Това не ми се вярва, само на вафли и вода :o , все пак организма има нужда от храна. Не ми се вярва тези вафли да заместят напълно храненето.
tweety
 
Мнения: 348
Регистриран на: 15 Ное 2011, 10:04

Re: Протеинова вафла Fitness

Мнениеот Г. Неделчев » 01 Яну 2012, 15:05

Тези протеинови вафли са много удобни за хора които използват въздушен транспорт. Често храната предлагана в самолетите не е достатъчна. Един протеинов "бар" - вафла решава проблема. Лично съм се убедил в това. И не се чувстваш изтощен след полета. Да Ви е сладко.
Г. Неделчев
 
Мнения: 2
Регистриран на: 01 Яну 2012, 13:46

Re: Протеинова вафла Fitness

Мнениеот Cuddy » 01 Яну 2012, 21:50

Ще ги препоръчам на брат ми. :)
Cuddy
 
Мнения: 234
Регистриран на: 26 Дек 2011, 16:12

Re: Протеинова вафла Fitness

Мнениеот a_jordanov » 09 Яну 2012, 12:57

Една фитнес вафла замества едно пълноценно хранене. В нея има достатъчно въглехидрати, белтъчини и умерено количество на полезни мазнини. Естествено, че само на протеинови вафли не може да се кара вечно. По добре си замести 1-2 хранения с тях, останалото да е истинска храна. Аз ям една преди обят на работа и една следобят след тренировка :)
a_jordanov
 
Мнения: 5
Регистриран на: 08 Дек 2011, 14:34

ПредишнаСледваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта