Протеинова вафла Fitness - балансирано и правилно хранене

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Протеинова вафла Fitness - балансирано и правилно хранене

Мнениеот FramarAdmin2 » 07 Дек 2011, 10:21

Голяма част от учащите и активно спортуващите имат нужда от правилно и балансирано спортно хранене. Протеиновите вафли са десерт с минимално съдържание на мазнини и в същото време набавят така важните за нашия организъм протеини и въглехидрати.
Предназначени са да допълнят хранителните нужди на мъже, жени и деца, с най-чистите форми на протеини, необходими за изграждане на хармонично, здраво и силно тяло

Кога могат да се използват протеиновите вафли Fitness?

fitness_vafla_framar.jpg
fitness_vafla_framar.jpg (58.53 KiB) Прегледано 2145 пъти


Протеиновите вафли могат да се използват по всяко време на деня, могат да послужат за заместване на едно или две хранения, набавят нужната енергия след физическо натоварване.
В забързаното ежедневие имаме нужда от доза енергия, а не винаги можем да отделим малко време за балансирано хранене. За щастие, вие можете да заредите тялото си по всяко време на деня, благодарение на Fitness протеин бар. Това ще ви отнеме само няколко минути, през които ще се наслаждавате на вкусна и балансирана закуска.

· След тренировка за да възстановим тялото с протеини и въглехидрати.
· Преди тренировка за да осигурим на тялото енергия, необходима за тренировката и протеини, които да предпазят от разпад на мускулната тъкан.
· Сутрин за набавяне на въглехидрати, които дават енергия за деня, протеини, които подхранват мускулите и витамини.
· През деня като заместител на хранене. Когато няма как да набавите необходимите хранителни вещества чрез храна, а ви е необходимо здравословно хранене.

За кого е предназначен Fitness протеин бар?

fitness_strawberry_White_Chocolate _framar.jpg
fitness_strawberry_White_Chocolate _framar.jpg (24.15 KiB) Прегледано 2145 пъти


Спортисти: Fitness протеин бар е източник на енергия, хранителни вещества и протеин. Пред тренировъчният прием на протеин е важен за стимулиране адаптацията на организма за понасяне на тежки физически натоварвания. След тренировъчният прием е насочен за възстановяване след силова тренировка или други упражнения изискващи оптимален протеинов синтез. Изследванията показват, че приема на протеин, веднага след тренировка, ускорява възстановяването. Идеален е също за подтискане на след тренировъчния апетит.

Xtreem_Nutrition_Chocolate_framar.jpg
Xtreem_Nutrition_Chocolate_framar.jpg (22.9 KiB) Прегледано 2145 пъти


Хора на диета: Нисковъглехидратен, с високо съдържание на протеин контролиращ апетита, както и високо съдържание на калций, който помага за изгарянето на мазнините, Fitness протеин бар може да бъде страхотно допълнение в менюто на всеки човек. Допълва всяка балансирана диета, дава енергия и зарежда организма с висококачествен протеин. Чрез него вие удовлетворявате желанието си да похапнете нещо сладко, без да нарушавате хранителния си режим.

След боледуване или операции: Високият прием на белтъчини е нужен за цялостно по-бързо възстановяване на организма.

Xtreem_Nutrition_Cocont_framar.jpg
Xtreem_Nutrition_Cocont_framar.jpg (26.02 KiB) Прегледано 2145 пъти

Продължителни пътувания: Когато нямате достатъчно място или възможност да носите храна със себе си, Fitness протеин бар е идеална алтернатива.

Xtreem_Nutrition_vanilla_framar.jpg
Xtreem_Nutrition_vanilla_framar.jpg (27.62 KiB) Прегледано 2145 пъти


Учащи: Високото съдържание на протеин и калций, е идеално за изграждането на здрави кости и нервна система. Спомага за повишаване на концентрацията и подобряване на паметта. При това здравословно и вкусно!

Хора с ограничено време: Когато се нуждаете да похапнете нещо бързо и вкусно и същевременно да бъде здравословно и да зарежда организма ви с енергия при напрегнатото ви ежедневие.
Администратор на forum.framar.bg
Аватар
FramarAdmin2
 
Мнения: 245
Регистриран на: 18 Мар 2011, 11:17

Re: Протеинова вафла Fitness

Мнениеот Margo » 07 Дек 2011, 13:08

Какви са хранителните стойности на тази вафла? Какво е съдържанието на мазнини, въглехидрати и протеини?
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Протеинова вафла Fitness

Мнениеот southern_sun » 07 Дек 2011, 13:10

Margo написа:Какви са хранителните стойности на тази вафла? Какво е съдържанието на мазнини, въглехидрати и протеини?

И на мен ми е интересно, дали замества наистина едно хранене?
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Протеинова вафла Fitness

Мнениеот Dia » 07 Дек 2011, 13:25

Опитвала съм подобна вафла. Не знам какъв вкус имат конкретно тези, но онази, която аз хапнах ми дойде страшно сладка. Може би именно тази сладост и белтъчините са причината да не се чувства глад дълго време, но мен ме интересува какъв е подсладителят в конкретно тези вафли, защото обмислям да заменя офис-обяда си с тях :)
Аватар
Dia
 
Мнения: 47
Регистриран на: 27 Сеп 2011, 09:49

Re: Протеинова вафла Fitness

Мнениеот Forman » 07 Дек 2011, 13:41

Не съм си вземал такава вафла, но съм пил шейкове. Надявам се вафлата напълно да замести шейка, първо, че е по удобна за носене, второ можеш да хапнеш повече от една. :lol: :lol:
Аватар
Forman
 
Мнения: 199
Регистриран на: 16 Ное 2011, 09:46

Re: Протеинова вафла Fitness

Мнениеот Даниела Стоянова » 07 Дек 2011, 13:43

Forman написа:Не съм си вземал такава вафла, но съм пил шейкове. Надявам се вафлата напълно да замести шейка, първо, че е по удобна за носене, второ можеш да хапнеш повече от една. :lol: :lol:

А дали има опасност от предозиране ако изядеш повече от една?
Даниела Стоянова
 
Мнения: 123
Регистриран на: 05 Авг 2011, 13:42

Re: Протеинова вафла Fitness

Мнениеот a_jordanov » 08 Дек 2011, 14:45

Поздравления на Фрамар, че вече предлагате тези барове. Беше ми трудно да ги намирам досега, но имате аптека точно до вкъщи и всеки ден си вземам. Определено ми допадат като вкус, а и като цена. Преди ядях едни от 4 лв, които лепнеха по зъбите и накъртяха на сладко. Ужас!!! Но тези са много вкусни, все едно ядеш Република :D Аз ги използвам по скоро като заместител на хранене. Ям ги по време на работа, защото на около няма какво да си купя, което хем да е здравословно, хем да е на бързо. Много ми харесва кокоса и ягодата 8-)
a_jordanov
 
Мнения: 5
Регистриран на: 08 Дек 2011, 14:34

Re: Протеинова вафла Fitness

Мнениеот a_jordanov » 08 Дек 2011, 14:48

Даниела Стоянова написа:
Forman написа:Не съм си вземал такава вафла, но съм пил шейкове. Надявам се вафлата напълно да замести шейка, първо, че е по удобна за носене, второ можеш да хапнеш повече от една. :lol: :lol:

А дали има опасност от предозиране ако изядеш повече от една?


Едва ли има опасност от предозиране. Аз съм ял по 5 на ден и съм си ОК :D То това си е все едно да предозираш с млякото или пържолите :D
a_jordanov
 
Мнения: 5
Регистриран на: 08 Дек 2011, 14:34

Re: Протеинова вафла Fitness

Мнениеот Golfie » 08 Дек 2011, 20:46

a_jordanov написа: които лепнеха по зъбите и накъртяха на сладко.

Интересно, имам същите спомени, как се казваха? Тези не лепнат ли?
Golfie
 
Мнения: 211
Регистриран на: 04 Ное 2011, 23:16

Re: Протеинова вафла Fitness

Мнениеот borislav.bo » 10 Дек 2011, 17:53

На мен не ми лепнат по зъбите. Вафлите са супер ям по една преди и една след тренировка.
borislav.bo
 
Мнения: 96
Регистриран на: 03 Юни 2011, 22:28

Следваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта