Гинекологични заболявания - онлайн консултация със специалист

Тук можете да зададете въпроси по акушерство и гинекология и да споделите мнения за Вашия проблем.

Re: Гинекологични заболявания - онлайн консултация със специалист

Мнениеот megita » 23 Юли 2018, 09:40

Здравейте, на 37 години съм и пия фемостон 2-10 от четири години. През почивните дни установих, че вече го няма в аптеките. Гинекологът , който ми го изписа е отпуска и не отговаря на обажданнията ми. Имам и още една гинеколожка при, която ходя, но и тя е отпуск и не отговаря.Пия хапчетата, поради липсата на менструация. Вчера изпих последното хапче и днес не знам какво да правя. Вие какво ще ме посъветвате?
megita
 
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Юли 2018, 09:35

Re: Гинекологични заболявания - онлайн консултация със специалист

Мнениеот GGL » 03 Авг 2018, 14:12

Здравейте! Бях на профилактичен гинекологичен преглед. Доктора ме прегледа и направи цито на мазка. Всичко е наред, но като станах от стола и видях цветна капка на помощната му маса. Цвета на разтвора мисля беше тъмно синьо и капката беше гъста. Не ми е удобно да звъня на доктора и затова реших да питам онлайн. Притеснението ми е, че досега не съм забелязвала да се използват такива цветни разтвори при преглед. Ако може да ми дадете информация ще съм благодарна.

ОТГОВ
GGL
 
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Авг 2018, 13:54

Re: Гинекологични заболявания - онлайн консултация със специалист

Мнениеот Ива123 » 05 Авг 2018, 00:58

Здравейте!
Обръщам се към Вас със следният въпрос:на 14 август ми се наложи да взема Ескапел(4-5 дни след менструацията ми),на 19 ,5дни след приема се появи въпросното междинно кървене,което продължи в нормални количества около 4-5дни ...Въпросът ми е:има ли вероятност за бременност и кога да очаквам следващата ми менструация (около датата на междинното къвене?).
Благодаря за отделеното време!
Ива123
 
Мнения: 2
Регистриран на: 05 Авг 2018, 00:39

Re: Гинекологични заболявания - онлайн консултация със специалист

Мнениеот Асинка » 06 Авг 2018, 14:15

Здравейте
На 45 г.съм от три години имам проблем с цикъла,нередовен е,по 2-3 пъти в годината, нямам характерните за менопауза симптоми.При полов акт имам болка,която е през цялото време.За тези три години напълних изключително много.
При посещение на гинеколог,ми казаха че си внушавам и ми няма нищо,чудя се как си внушавам болката,нередовния цикъл и доста килограми.
Благодаря
Асинка
 
Мнения: 2
Регистриран на: 06 Авг 2018, 14:01

Re: Гинекологични заболявания - онлайн консултация със специалист

Мнениеот Ива123 » 07 Авг 2018, 18:50

Бихте ли ми отговорили зящото ми е много притеснено
Ива123
 
Мнения: 2
Регистриран на: 05 Авг 2018, 00:39

Re: Гинекологични заболявания - онлайн консултация със специалист

Мнениеот emagema » 08 Авг 2018, 23:34

Здравейте
На 15 години съм, висока съм около 154см и тежа 37кг. Имам ли някакъв проблем и как да го реша. Благодаря предварително.
emagema
 
Мнения: 1
Регистриран на: 08 Авг 2018, 23:31

Re: Гинекологични заболявания - онлайн консултация със специалист

Мнениеот AlexandrinaGeorgieva » 16 Авг 2018, 19:33

Здравейте.
Беше ми установена гъбична инфекция и са ми предписани Гиназол и Микомакс 3 таблетки, като ми беше казано да приема таблетките в 1-вия, 3-ия и 7-я ден от новия цикъл, но до него има още две седмици. Тъй като не ми беше указано кога да поставя Гиназола, аз го поставих още същата вечер, като го купих. Въпросът ми е до приема на таблетките ще се наложи ли още едно поставяне на Гиназол или след тях?
Поздрави и благодаря за отделеното внимание.
AlexandrinaGeorgieva
 
Мнения: 1
Регистриран на: 16 Авг 2018, 19:19

Re: Гинекологични заболявания - онлайн консултация със специалист

Мнениеот МихаелаЛюбомирова » 20 Авг 2018, 11:51

Здравейте,на 21 години съм скоро бях на гинеколог ..доктора каза, че имам гъбична инфекция..Възможно ли е да се открие тази инфекция само със микроскопско изследване на място? И като цяло знам че има няколко вида кандида.. Доктора не ми каза от кой вид е.. Просто ми изписа Гиназол еднократно.. Естествено нямаше ефект.. Проблема е, че с моя приятел много искаме да си имаме детенце.. Според вас какво е най~уместно да се направи? Впрочем инфекцията е от години а лечението винаги неуспелно.
МихаелаЛюбомирова
 
Мнения: 2
Регистриран на: 20 Авг 2018, 11:27

Re: Гинекологични заболявания - онлайн консултация със специалист

Мнениеот Атанасова » 23 Авг 2018, 13:35

Здравейте! Направено ми е абразио по време на менструално кървене, заради установен с вагинален ехограф полип на ендометриума 13 мм. След хистологичното изследване лабораторната диагноза е "'Disordered proliferative endometrium". Въпросът ме е - допустимо ли е да се прави абразио по време на менструално кървене и какво означава поставената лабораторна диагноза. Нямам възможност да отида на контролните прегледи посочени на епикризата, затова моля за отговор. Благодаря за отделеното внимание.
Атанасова
 
Мнения: 4
Регистриран на: 13 Авг 2018, 14:08

Re: Гинекологични заболявания - онлайн консултация със специалист

Мнениеот vesigeri » 25 Авг 2018, 12:50

Д-р Раева, здравейте! В менопауза съм и преди два месеца ми откриха киста на яйчника с размери около 5 см. Направиха туморен маркер, който е в норма. Единият лекар ми каза да не правя нищо и след 3 месеца да отида отново, а другия ми каза да се оперирам. Нямам болки нито при уриниране, нито при полов акт. Какво бихте ме посъветвали? Благодаря!
vesigeri
 
Мнения: 1
Регистриран на: 25 Авг 2018, 12:46

ПредишнаСледваща

Назад към Акушерство и гинекология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта