Гинекологични заболявания - онлайн консултация със специалист

Тук можете да зададете въпроси към лекар по акушерство и гинекология, да се консултирате със специалист и да споделите мнения за Вашият проблем. Ще получите съвет и професионален отговор от лекар специалист по акушерство и гинекология

Re: Гинекологични заболявания - онлайн консултация със специалист

Мнениеот Радост1 » 12 Яну 2021, 05:57

Здравейте,може ли да ми разясните микробиологията ми.
Mikrobiologie:ГЕНИТАЛНА СИСТЕМА - 4 ПОКАЗАТЕЛЯ Бактериален вид: Obl.anaerobes/доминантнамикроскопска флора/ Кандида: /-/отрицателен Mycoplasma hominis: /-/отрицателенUreaplasma urelyticum: / parvum : /+/положителенМикроскопски препарат: микроскопски препарат на вагинален секрет: малкоLactobacillus spp. , единични "clue cells" ; микроскопски препарат на цервикален секрет:наличие на полета с 5 - 10 Leucos/ м.поле

Благодаря!
Радост1

Re: Гинекологични заболявания - онлайн консултация със специалист

Мнениеот FramarLekari » 14 Яну 2021, 18:18

Радост1 написа:Здравейте,може ли да ми разясните микробиологията ми.
Mikrobiologie:ГЕНИТАЛНА СИСТЕМА - 4 ПОКАЗАТЕЛЯ Бактериален вид: Obl.anaerobes/доминантнамикроскопска флора/ Кандида: /-/отрицателен Mycoplasma hominis: /-/отрицателенUreaplasma urelyticum: / parvum : /+/положителенМикроскопски препарат: микроскопски препарат на вагинален секрет: малкоLactobacillus spp. , единични "clue cells" ; микроскопски препарат на цервикален секрет:наличие на полета с 5 - 10 Leucos/ м.поле

Благодаря!

Здравейте, Радост1!

Имате инфекция с анаеробна бактерия - Уреаплазма. Необходимо е да се консултирате с акушер-гинеколога си за подходяща терапия.

С уважение,
Медицински екип на "Фрамар"
Специалистите на www.framar.bg предоставят консултация, която не може да замени преглед при квалифициран и правоспособен лекар.
FramarLekari

Предишна

Назад към Акушерство и гинекология