Мога ли профилактично да пия GREEN HEALTH LAB ПРОСТЕЙТ СЪПОРТ, за да избегна проблеми с простатата?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Мога ли профилактично да пия GREEN HEALTH LAB ПРОСТЕЙТ СЪПОРТ, за да избегна проблеми с простатата?

Мнениеот tano » 03 Сеп 2019, 12:08

На 46 години съм и напоследък все повече се притеснявам за проблема с простатата. За момента нямам изразени симптоми за заболяване, като болезненото или често уриниране, но си мисля, че трябва да взема привантивни мерки. Въпросът ми е кога трябва да започна да пия профилактично някакво лекарство? В интернет попаднах на GREEN HEALTH LAB ПРОСТЕЙТ СЪПОРТ , което всъщност представлява билков екстрат и се води хранителна добавка. Някой пробвал ли го е и може ли да сподели мнение? Мога ли да го пия профилактично за избягване на бъдещи проблеми с простатата?
Ако сте използвали друго и при вас е имало ефект, моля да споделите.
tano
 
Мнения: 121
Регистриран на: 07 Авг 2019, 11:03

Re: Мога ли профилактично да пия GREEN HEALTH LAB ПРОСТЕЙТ СЪПОРТ, за да избегна проблеми с простатата?

Мнениеот CinemaFreak » 03 Сеп 2019, 12:37

Вероятно ще имате полза от тази профилактика, но няма как да си спестите редовните прегледи при лекар след 50-те. Някои неща само лекар може да ви помогне.
CinemaFreak
 
Мнения: 86
Регистриран на: 26 Фев 2018, 10:34

Re: Мога ли профилактично да пия GREEN HEALTH LAB ПРОСТЕЙТ СЪПОРТ, за да избегна проблеми с простатата?

Мнениеот tano » 03 Сеп 2019, 13:27

CinemaFreak написа:Вероятно ще имате полза от тази профилактика, но няма как да си спестите редовните прегледи при лекар след 50-те. Някои неща само лекар може да ви помогне.


Много благодаря за мнението! Предполагам, че редовните прегледи при специалист няма как да ми се разминат, но се надявам да са само профилактични. Затова ми се иска да взема мерки преди възникването на проблема.
tano
 
Мнения: 121
Регистриран на: 07 Авг 2019, 11:03


Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта