"GUAM" – премахва целулита от раз

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

"GUAM" – премахва целулита от раз

Мнениеот spring » 06 Юни 2013, 12:18

Скоро започнах да се боря с целулита в домашни условия. Купих си продукти на италианската марка "GUAM" и вече се радвам на ефекта. Затова реших да споделя с дамите. (само да вмъкна, че са на много добра цена…)Използвам кал от водорасли против целулит с отслабващ ефект и крем от водорасли за поддържащо действие след терапиите с кал. Продуктите на марката "GUAM" освобождават токсините и позволяват на тялото по естествен начин да абсорбира алкали, Омега 3 мастни киселини, витамини и минерали. Вие ползвали ли сте ги? Смятам да си купя и GUAM панталони за отслабване. Някой ползвал ли ги е? Имат ли ефект?
spring
 
Мнения: 120
Регистриран на: 10 Апр 2013, 11:13

Re: "GUAM" – премахва целулита от раз

Мнениеот plamit000 » 03 Фев 2014, 14:33

Бяха ми дали мостри на този продукт и дълго време стояха в шкафа ми, но след като реших да ги използвам останах изключително доволна! От тогава насам редовно си го купувам.
plamit000
 
Мнения: 29
Регистриран на: 18 Окт 2013, 09:50

Re: "GUAM" – премахва целулита от раз

Мнениеот mimeto96 » 28 Окт 2019, 18:29

plamit000 написа:Бяха ми дали мостри на този продукт и дълго време стояха в шкафа ми, но след като реших да ги използвам останах изключително доволна! От тогава насам редовно си го купувам.


Вярно ли премахва целулита? Ще трябва да го пробвам! Благодаря за информацията!
mimeto96
 
Мнения: 260
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 09:55


Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта