Харесала съм си кутия за храна Gush - дали си струва парите?

Супер храни, здравословно пазаруване, качествени и полезни продукти, начин на хранене

Харесала съм си кутия за храна Gush - дали си струва парите?

Мнениеот Stefany_Nik » 15 Ное 2018, 10:21

Опитвам се да се храня здравословно, което означава че трябва да си нося и храна, когато не мога да обядвам вкъщи. Разглеждах всякакви кутии - от китайските, през разни уж по-качествени марки. Имам няколко вкъщи, ама все протичат в раницата. Става мазило естествено! Та, съм решила да заделя някой лев и да си взема нещо наистина добро, дето няма да ми омазва нещата...Тия на Gush са много скъпи, но ако все пак вършат работа, ще се пречупя да си купя :roll: Някой знае ли дали са тежки, плътно ли се затварят, дали се вмирисват след дълго ползване?
Stefany_Nik
 
Мнения: 97
Регистриран на: 12 Ное 2018, 12:35

Re: Харесала съм си кутия за храна Gush - дали си струва парите?

Мнениеот Bloody Mary » 15 Ное 2018, 11:41

И аз съм ги мяркала тия кутии, чувам добри отзиви за тях, обаче много скъпи! Качество, качество, ама...Никога не бих дала толкова пари за една кутия. Имам чувството че използват вманиачеността на част от хората по здравословното хранене :???:
Аватар
Bloody Mary
 
Мнения: 91
Регистриран на: 15 Ное 2018, 11:38

Re: Харесала съм си кутия за храна Gush - дали си струва парите?

Мнениеот Viktor.Ivanov » 15 Ное 2018, 12:21

Какво им е особеното на тези кутии за храна?
Viktor.Ivanov
 
Мнения: 220
Регистриран на: 09 Май 2014, 11:47

Re: Харесала съм си кутия за храна Gush - дали си струва парите?

Мнениеот Karina_85 » 16 Ное 2018, 11:29

Лелее, видях им цените, те трябва да са позлатени :shock:
Аватар
Karina_85
 
Мнения: 213
Регистриран на: 25 Окт 2018, 12:20

Re: Харесала съм си кутия за храна Gush - дали си струва парите?

Мнениеот Bloody Mary » 04 Дек 2018, 11:11

На мен пък взеха че ми ги подариха, подранил коледен подарък. Да ви кажа, аз наистина не бих дала толкова пари, но кутиите са страхотни! Ако имате възможност, не се колебайте!
Аватар
Bloody Mary
 
Мнения: 91
Регистриран на: 15 Ное 2018, 11:38

Re: Харесала съм си кутия за храна Gush - дали си струва парите?

Мнениеот Ani_ » 04 Дек 2018, 12:01

Сестра ми си купи такива и каза че е много доволна. Тя редовно разнася супи до офиса си и каза че не се разтича.
Ani_
 
Мнения: 108
Регистриран на: 04 Дек 2018, 11:43

Re: Харесала съм си кутия за храна Gush - дали си струва парите?

Мнениеот Malina » 06 Дек 2018, 17:27

Мен ме притесняват някои неща за тези кутии
1-во само да кажа, че вместимостта е около 600мл. което е мнооого малко... :)
Второ, което ме притеснява.
Няма никаква информация за производството на тези кутии, което ме навежда на мисълта, че са прекупени и тук се прави върху тях само фирмен печат. Което ми звучи като покупки от амазон, например.... кутиите точно не съм засичала, с двете разделения, но термоси, шишета, всичко съм виждала в тези големи световни сайтове. Което ме кара да се съмнявам дали да ги купя, при все, че там са на 1/3 от тази цена. Виждала съм често из страницата им във фейсбук, че "не знаят кога ще има наличност от даден продукт, защото не знат кога ще излезнат от производство?!?!" как така, кой ги произвежда, дори и да е попръчка в българска фабрика, сключваш договори, някакви истории, НЕЩО. Тук отново ме навежда на мисълта на несигурен пазар и пристигане от чужбина. :roll:
Вече практичните неща, които ме притесняват, че няма някаква изолация, която да създава най-малкото чувството на комфорт. Кутиите предполагам, че са дрънчащи, като всеки метал, което веднага ми се струва неудобно за деца. Представете си как едно вади манджата си и дрънчи там по цялата стая. :roll:
Има мноого добри предложения в амазон за облицовани кутии, с различни вместимости, с различни прегради, които са от стомана и в същото време отвън пластмасови и изглеждащи много по-комфортно.
Иначе не мога да им отрека, че и емблемата, вида, рекламата всичко е много интересно и много увличащо.
В заключение бих казала, че бих приела такъв подарък, но не бих си закупила такава кутия.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Харесала съм си кутия за храна Gush - дали си струва парите?

Мнениеот Буба Мара » 06 Дек 2018, 17:55

Кутиите изглеждат добре. Доста е добра рекламата им. Но и аз смятам, че са завишени цените. Малко ми напомня на един виц: "К'ви времена настанаха! Бедните ядем пържоли и мек хляб, а богатите - семки и глухарчета.". Настрани от шегите, ако се разтърси човек ще намери нещо със същото качество и на по-нормални цени.. ама ако не си знаеш парите все тая. Няма смисъл да си ги броиш.
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Харесала съм си кутия за храна Gush - дали си струва парите?

Мнениеот София » 07 Дек 2018, 13:03

Буба Мара написа:Малко ми напомня на един виц: "К'ви времена настанаха! Бедните ядем пържоли и мек хляб, а богатите - семки и глухарчета.".



:bump:

Ако някой ми ги подари, с удоволствие ги взимам! Но иначе и за мен е много.
София
 
Мнения: 111
Регистриран на: 05 Дек 2018, 11:16

Re: Харесала съм си кутия за храна Gush - дали си струва парите?

Мнениеот Ilona » 11 Яну 2019, 13:42

Сигурно от една година някъде ползвам техните кутии за храна и наистина съм доволна. Не се вмирисват, не протичат.
Ilona
 
Мнения: 89
Регистриран на: 07 Яну 2019, 11:02

Следваща

Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта