Gutto natural - крем против окосмяване, има ли ефект?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Gutto natural - крем против окосмяване, има ли ефект?

Мнениеот Надя! » 23 Май 2019, 09:59

Все търся начини да заменя самобръсначката или епилатора, уж да си спестя време и усилия. Една позната ми препоръча крема Gutto natural и се разрових за него. Имам чувството, че само това не съм пробвала.

Нежеланото окосмяване създава неудобство на много жени. GUTTO е метод за поддържане на кожата, спомагащ за отслабване и намаляване на нежеланото окосмяване. Стебло, корен и луковица са изграждащите елементи на косъма. Активната съставка в крема е маслото от яйца на мравки. Благодарение на силното си въздействие, маслото намалява активността на луковицата. Употребата на крема предизвиква отслабване на корените, изтъняване на стеблото и с течение на времето окосмяването намалява, без да се нанасят поражения върху кожата.
При проведени тестове в немската лаборатория Dermatest(R) GmbH върху 30 доброволци са констатирани следните резултати: намаляване на нежеланото окосмяване с до 55%, изтъняване на косъма до 45%.
За да може кремът да прояви своето максимално действие, космите трябва да са епилирани и порите да са отворени - например след душ в дните след епилация.
Кремът GUTTO е със специална формула, съдържаща глицерин, благодарение на която кремът овлажнява и успокоява кожата, прави я мека, гладка и здрава.
Начин на употреба: След електроепилация или коло маска, третираната част на тялото се почиства с топла вода и мек сапун или душ гел. Изчаква се да отмине раздразнението на кожата, след което кремът се нанася върху епилирания участък с масажиращи движения за 2-3мин. сутрин и вечер за период от 5 дни.
Прикачени файлове
ant-eggs-oil-50-ml-gutto-hairiness-reductor.jpg
ant-eggs-oil-50-ml-gutto-hairiness-reductor.jpg (14.78 KiB) Прегледано 1948 пъти
Надя!
 
Мнения: 66
Регистриран на: 18 Дек 2018, 11:10

Re: Gutto natural - крем против окосмяване, има ли ефект?

Мнениеот Бистра » 23 Май 2019, 10:12

Аз съм ползвала подобен, имам предвид пак с мравчена киселина, но друга марка. Имаше добър ефект. Пак израстват косъмчета, но с доста по-слаб корен и доста по-нарядко. Но искаше постоянно мазане.
Бистра
 
Мнения: 87
Регистриран на: 20 Дек 2018, 10:29

Re: Gutto natural - крем против окосмяване, има ли ефект?

Мнениеот Ива Тодорова » 23 Май 2019, 10:22

Не бях попадала на такъв крем, но съм чела информация, че маслото от яйца на мравки оказвало много добър ефект върху окосмяването. Ще следя, може и аз да го пробвам :wink:
Аватар
Ива Тодорова
 
Мнения: 148
Регистриран на: 26 Окт 2018, 10:37

Re: Gutto natural - крем против окосмяване, има ли ефект?

Мнениеот Adhoc » 23 Май 2019, 10:38

Почти никакъв ефект, но не съм и очаквал.
Adhoc
 
Мнения: 67
Регистриран на: 26 Фев 2018, 14:07

Re: Gutto natural - крем против окосмяване, има ли ефект?

Мнениеот Вив » 23 Май 2019, 10:42

Аз лично съм много доволна, имам още малко от него за ползване. Поръчвала съм го от интернет, иначе по магазините не съм го виждала.
Вив
 
Мнения: 54
Регистриран на: 14 Яну 2019, 12:23

Re: Gutto natural - крем против окосмяване, има ли ефект?

Мнениеот Ivi&Sasho » 23 Май 2019, 10:57

Тъпото е, че в момента, в който спреш да се мажеш, окосмяването става като преди. :roll:
Ivi&Sasho
 
Мнения: 48
Регистриран на: 20 Фев 2019, 13:06

Re: Gutto natural - крем против окосмяване, има ли ефект?

Мнениеот Никол_20 » 23 Май 2019, 10:59

Ааа, то в такъв случай не си струва. Ако всеки път трябва да купувам крем и да мажа. Тъкмо почнах и аз да се навивам, сега се разколебах :mrgreen: Мислех, че просто разрежда окосмяването, дълготрайно.
Аватар
Никол_20
 
Мнения: 71
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:13

Re: Gutto natural - крем против окосмяване, има ли ефект?

Мнениеот Кат » 23 Май 2019, 11:01

Аз си го взех преди месец и съм доволна! Още след 3-4 апликации ми се разредиха на половина космите по краката. На някои места направо не изникват нови. Недостатък е,че свършва доста бързо. :sad:
Кат
 
Мнения: 55
Регистриран на: 04 Фев 2019, 11:54

Re: Gutto natural - крем против окосмяване, има ли ефект?

Мнениеот Вики{} » 04 Юни 2019, 11:02

Ще ме убедите да го пробвам. Идва лято, трябва да изглеждаме добре, нали? :wink: Чувала съм за този крем, но нямам познати, които да са го ползвали. Ще стрелям в тъмното явно.
Аватар
Вики{}
 
Мнения: 65
Регистриран на: 13 Дек 2018, 11:04


Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron