Happy Life - къща за гости и ресторант в прохода Хаинбоаз - избягвайте на всяка цена

Културно - исторически, градски, селски, планински, спа и балнеотуризъм.
Мнения, препоръки и коментари

Re: Happy Life - къща за гости и ресторант в прохода Хаинбоаз - избягвайте на всяка цена

Мнениеот mimi123 » 24 Сеп 2017, 18:21

Да да го изкаже на място , не като мишка да мрънка по форуми , така всеки може ???
а 40ст господине имаше преди 30г , нещо сте объркали годината.
Проблема е глобален Няма кадърен персонал!!!
А замисляте ли се , че един некадърен персонал е виновен за това , ама на всички го отнасят?? защото само некадърници останаха в тая държава и доста хеитъри с 5 лв в джоба и като седнат на заведение се държат сякаш света им е в краката . живи и здрави не ми се спори , ама се излагате.
mimi123
 
Мнения: 3
Регистриран на: 09 Сеп 2017, 11:53

Re: Happy Life - къща за гости и ресторант в прохода Хаинбоаз - избягвайте на всяка цена

Мнениеот Viktor.Ivanov » 24 Сеп 2017, 20:13

mimi123 написа:Това са пълни ГЛУПОСТИ!!!.
случайно попаднах на темата . излагате се. яли те цял ден и накрая крайпътното било виновно.
Айде моле ви се.
аз пък мога да заявя, че всяка година аз и голяма компания минаваме по 2 пъти от там и НИКОГА не сме имали проблеми , АМА никога.
Че приборите били нещо изжапани и в центъра на София ми се е случвало.
Айде моле ви се , станахте смешни вече

За вас и компанията ви не отговарям, но за нас - отговарям. Повече там и кракът ни няма да стъпи, мизерия, мизерия.
Вие да не сте съпругата на собственика, че така уверено си защитавате обекта?
Viktor.Ivanov
 
Мнения: 220
Регистриран на: 09 Май 2014, 11:47

Re: Happy Life - къща за гости и ресторант в прохода Хаинбоаз - избягвайте на всяка цена

Мнениеот Viktor.Ivanov » 24 Сеп 2017, 20:15

mimi123 написа:Да да го изкаже на място , не като мишка да мрънка по форуми , така всеки може ???
а 40ст господине имаше преди 30г , нещо сте объркали годината.
Проблема е глобален Няма кадърен персонал!!!
А замисляте ли се , че един некадърен персонал е виновен за това , ама на всички го отнасят?? защото само некадърници останаха в тая държава и доста хеитъри с 5 лв в джоба и като седнат на заведение се държат сякаш света им е в краката . живи и здрави не ми се спори , ама се излагате.

Вземете си затворете обекта, докато не намерите читави хора. Дружески съвет!
Viktor.Ivanov
 
Мнения: 220
Регистриран на: 09 Май 2014, 11:47

Re: Happy Life - къща за гости и ресторант в прохода Хаинбоаз - избягвайте на всяка цена

Мнениеот Monika_Spasova » 25 Сеп 2017, 14:27

Мисля, че всеки има право на мнение и това, че осъжда нещо като лошо не означава, че не харесва българското, не е почитател на родното или има някакви проблеми с каквото и да е било. Просто когато някой предлага една услуга, той трябва да се стреми да я подобри,а не да се сърди и да пищи и обижда като ощипана госпожица, както се случва в момента. А от всяко едно място ще има и доволни и недоволни никога. Въпрос на себеуважение е как ще излезеш от различните ситуации.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Предишна

Назад към Почивки и екскурзии в България и чужбина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron