Happy Life - къща за гости и ресторант в прохода Хаинбоаз - избягвайте на всяка цена

Културно - исторически, градски, селски, планински, спа и балнеотуризъм.
Мнения, препоръки и коментари

Happy Life - къща за гости и ресторант в прохода Хаинбоаз - избягвайте на всяка цена

Мнениеот Viktor.Ivanov » 04 Сеп 2016, 16:14

Преди няколко дни, минавайки през прохода Хаинбоаз и по-специално село Пчелиново, решихме да спрем за обяд някъде. Селото е доста дълго, ние бяхме на път от часове и жена ми каза - спираме на първото работещо.
За наше съжаление, то се оказа бистрото Хепи Лайф, което заедно с къща за гости, горе долу е единственото място от южната страна на прохода, в което може да се отседне.
Поръчахме, заведението не изглеждаше много зле, но още с поднасянето на приборите /засечени от мръсотия/, усетихме, че нещо не е наред.
Помолихме за нови прибори, донесоха ни нови.
Донесоха и храната - скара, боб чорпа, пилешка супа, три айряна и пържени картофи. Замижахме, хапнахме и тръгнахме.
След няколко часа и тримата /аз, жена ми и детето ми/ бяхме в хотела в Трявна, извивайки се от стомашни болки, детето повръща, а ние с разстройство.
Вечерта ние бяхме горе долу добре, но детето вдигна температура и днес вече сме си у дома в Пловдив...
Ужасната хигиена в това бистро се оказа причина за чревна инфекция, заради която си развалихме дълго чаканата почивка. Нямам идея как ХЕИ и БАБХ допускат такава мизерия в един уж контролиран от тях обект. Ще подам сигнали където мога, а вие, ако минавате през Хаинбоаз и ви се стори добра идеята да похапнете, не го правете в бистро Хепи Лайф. Животът ви никак няма да е хепи след това.
Viktor.Ivanov
 
Мнения: 220
Регистриран на: 09 Май 2014, 11:47

Re: Happy Life - къща за гости и ресторант в прохода Хаинбоаз - избягвайте на всяка цена

Мнениеот miron » 02 Авг 2017, 09:33

Затова не сядам на крайпътни заведения, винаги са много мръсни, досега не съм попадл на едно, което да е като хората, предпочитам да си нося сандвичи винаги, коато тръгвам на път, отколкото да сядам по крайнипътни заведения. Винаги и масите и приборите и всичко е мръсно, жалко, че сте си провалили почивката, заради такива случки. Следващия път ще си знаете, яденето от вкъщи, спирайте по полянки да се разтъпчете.
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Happy Life - къща за гости и ресторант в прохода Хаинбоаз - избягвайте на всяка цена

Мнениеот rabotnata pchela » 02 Авг 2017, 11:37

може за някои да съм страннна и смешна, но и ние не ядем нито по крайпътни заведения, та и на морето не ядем. Абсурд да се храним там където не знам дали си мият чиниите. И ето досега не се е случвало да имаме проблеми чревни заради някой вирус хванат на морето да речем.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Happy Life - къща за гости и ресторант в прохода Хаинбоаз - избягвайте на всяка цена

Мнениеот kikimoraa » 02 Авг 2017, 13:22

Ужас! Аз също не ям по крайпътни заведния, ако искам да спра някъде на някоя бензиностанция и евентуално от там си вземаме да ядем някакви солети, бисквити. Иначе тези по магистралата, като бъргър кинг пък са безумно скъпи .. и на човек му се отяжда направо.
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

Re: Happy Life - къща за гости и ресторант в прохода Хаинбоаз - избягвайте на всяка цена

Мнениеот Rali_hr » 02 Авг 2017, 14:38

Ей, ужас, да ви се развали почивката по такъв начин заради мизерията на някой друг, че и отгоре на всичкото си плащате да ви разболеят! Видите ли, че хигиената куца, прпосто бягайте и не яжте .Всички крайпътни заведения са изключително мизерни! Разчитат на това, че хората нямат избор, когато са гладни и не мислят за качеството на храната, която предлагат.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Happy Life - къща за гости и ресторант в прохода Хаинбоаз - избягвайте на всяка цена

Мнениеот mimi123 » 09 Сеп 2017, 11:57

Това са пълни ГЛУПОСТИ!!!.
случайно попаднах на темата . излагате се. яли те цял ден и накрая крайпътното било виновно.
Айде моле ви се.
аз пък мога да заявя, че всяка година аз и голяма компания минаваме по 2 пъти от там и НИКОГА не сме имали проблеми , АМА никога.
Че приборите били нещо изжапани и в центъра на София ми се е случвало.
Айде моле ви се , станахте смешни вече
mimi123
 
Мнения: 3
Регистриран на: 09 Сеп 2017, 11:53

Re: Happy Life - къща за гости и ресторант в прохода Хаинбоаз - избягвайте на всяка цена

Мнениеот Lollipop » 10 Сеп 2017, 16:10

Вие да не сте адвокат на заведението, на хората не им е харесало, какво толкова е станало? На вас, ако не ви пречи да с ехраните с мръсни съдове, явно за други това е проблем. Всеки има право да каже мнението си, айде стига сте ставали смешни вече!
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Happy Life - къща за гости и ресторант в прохода Хаинбоаз - избягвайте на всяка цена

Мнениеот mimi123 » 12 Сеп 2017, 21:11

ти да не си пък адвокат на въпросния????аман от негативно настроени хора, само такива останаха в тая смешна държава,само се оплаквате , само.
Ами стойте си у дома и си яжте кренвиршите завити в салфетка.
Ако ли пък не айде да търкате кенефи в германия или англия.
mimi123
 
Мнения: 3
Регистриран на: 09 Сеп 2017, 11:53

Re: Happy Life - къща за гости и ресторант в прохода Хаинбоаз - избягвайте на всяка цена

Мнениеот Lollipop » 13 Сеп 2017, 08:27

Виждаме кой е негативно настроен и кой се държи грубо. Всеки има право на мнение и когато е недоволен трябва да си го каже, какво, да им плащаме сметките, но за да не се изкажем негативно, трябва да търпим? За вас това ли е да си положителен човек, да наведеш глава, та да не им развалиш кефа или пък туко виж си помислят "може би са прави, дали не е редно да си измием съдовете", но вие предпочитате да хвалим всичко, вместо да си кажем мнението.
И моля ви се, бъдете малко по-възпитана, не може с непознати хора да се държиш като каруцарка.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Happy Life - къща за гости и ресторант в прохода Хаинбоаз - избягвайте на всяка цена

Мнениеот Alex_mor » 13 Сеп 2017, 11:51

Нека всеки, който не харесва нещо да го изказва. И това няма общо с някакъв патриотизъм, който се прокарва като нотка тук. Всеки има право,когато плаща за нещо, да получава в замята качествена стока или поне еквивалент на това, което се предлага. А там цените не вярвам да са от типа на супа за 40 стотинки, мкаар че качеството явно е такова. А всеки един негативен коментар, може да накара хората да се замислят и да подобрят качеството си, или да затворят рано или късно и това няма да е от значение за географското им положение. Ние тук сме свикнали пред всичко да си затваряме очите, но по света не е така, онзи, за който госпожата говори да им бършем кенефите. Там, ако не са доволни как бършете тоалетната излитате, а тук може и в .... да ни бръкнат и ние пак ще седим и ще си мълчим.
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Следваща

Назад към Почивки и екскурзии в България и чужбина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта