Хемороиди - онлайн консултация с проктолог

Re: Хемороиди - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот Теодора66 » 19 Авг 2019, 14:35

Здравейте, искам да споделя моя проблем и да ми дадете съвет. От доста време имам запек , от време на време имам болки при изхождане премесени с кръв , но после отшумяват и така се редува. Напипвам нещо като мехурче( не мога да определя точно ) вън на ануса. Моля кажете според Вас какво е това.
Теодора66
 
Мнения: 1
Регистриран на: 19 Авг 2019, 14:28

Re: Хемороиди - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот Dr Atanas Matev » 20 Авг 2019, 09:42

Теодора66 написа:Здравейте, искам да споделя моя проблем и да ми дадете съвет. От доста време имам запек , от време на време имам болки при изхождане премесени с кръв , но после отшумяват и така се редува. Напипвам нещо като мехурче( не мога да определя точно ) вън на ануса. Моля кажете според Вас какво е това.



Здравейте, предполагам, че е анална фисура.
Др. Матев-проктолог http://www.hemoroidi.bg
Аватар
Dr Atanas Matev
 
Мнения: 584
Регистриран на: 07 Апр 2011, 16:47

Re: Хемороиди - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот Георги Иванов » 26 Авг 2019, 17:04

Здравейте д-р Матев
Преди една седмица попрекалих във фитнеса ,предполагам и неправилното дишане оказа роля , появи се леко кървене ,още на следващия ден си купих проктогливенол крем ,не съм имал никакви други симптоми нито болка нито сърбеж.Имам малки подувания около ануса които се виждат като се наведа ,предполагам са хемороиди използвам също цикатридина супозитори вечер сутрин се мажа с проктогливенол и пия Пайлекс на Хималая.Въпросът ми е дали ще се приберат след определено време ,ако не прекалявам с фитнеса,никога не съм имал запек нито подобни проблеми .Благодаря за отделеното внимание!
Георги Иванов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 26 Авг 2019, 16:17

Re: Хемороиди - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот Dr Atanas Matev » 27 Авг 2019, 09:59

Георги Иванов написа:Здравейте д-р Матев
Преди една седмица попрекалих във фитнеса ,предполагам и неправилното дишане оказа роля , появи се леко кървене ,още на следващия ден си купих проктогливенол крем ,не съм имал никакви други симптоми нито болка нито сърбеж.Имам малки подувания около ануса които се виждат като се наведа ,предполагам са хемороиди използвам също цикатридина супозитори вечер сутрин се мажа с проктогливенол и пия Пайлекс на Хималая.Въпросът ми е дали ще се приберат след определено време ,ако не прекалявам с фитнеса,никога не съм имал запек нито подобни проблеми .Благодаря за отделеното внимание!



Здравейте, ще се приберат, но няма да изчезнат.
Др. Матев-проктолог http://www.hemoroidi.bg
Аватар
Dr Atanas Matev
 
Мнения: 584
Регистриран на: 07 Апр 2011, 16:47

Re: Хемороиди - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот gidimi » 11 Окт 2019, 06:25

Здравейте, д-р Матев! Имам хемороиди, които много време не са ми създавали проблем. След цикъл леко се обостряха и най-много на втората свещичка се оправяха. Сега обаче, вероятно и в следствие на леко физическо натоварване в периода на обостряне, положението стана нетърпимо. Не ми помагат Масту С, дитракса, бани с тетра. Не кървят, но има леко розово зацапване. Та питането ми е - докато успея да мина на преглед при вас при първата възможност (след десетина дни), как да спася положението и да си облекча болките?
gidimi
 
Мнения: 1
Регистриран на: 11 Окт 2019, 06:17

Re: Хемороиди - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот Dr Atanas Matev » 17 Окт 2019, 09:25

[quote="gidimi"]Здравейте, д-р Матев! Имам хемороиди, които много време не са ми създавали проблем. След цикъл леко се обостряха и най-много на втората свещичка се оправяха. Сега обаче, вероятно и в следствие на леко физическо натоварване в периода на обостряне, положението стана нетърпимо. Не ми помагат Масту С, дитракса, бани с тетра. Не кървят, но има леко розово зацапване. Та питането ми е - докато успея да мина на преглед при вас при първата възможност (след десетина дни), как да спася положението и да си облекча болките?[/quote


Здравейте, при спешни случаи даваме извънредни часове. Възможно е причината за оплакванията Ви, да не са хемороиди.
Др. Матев-проктолог http://www.hemoroidi.bg
Аватар
Dr Atanas Matev
 
Мнения: 584
Регистриран на: 07 Апр 2011, 16:47

Re: Хемороиди - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот coco6kata » 30 Ное 2019, 18:39

Здравейте,д-р Матев.Много ви моля за вашето мнение.От около 3-4 месеца имам парене в ануса,при повече седене или стоене права.Направих консултация с Проктолог,който каза че за него болест няма.Имало 2-3 вьтрешни хемороиди,които били спокойни и 1- ва степен.Каза,че сьм за невролог,тьй като можело да имам дископатия.Моля за вашето мнение.
coco6kata
 
Мнения: 2
Регистриран на: 30 Ное 2019, 18:28

Re: Хемороиди - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот Dr Atanas Matev » 02 Дек 2019, 10:36

coco6kata написа:Здравейте,д-р Матев.Много ви моля за вашето мнение.От около 3-4 месеца имам парене в ануса,при повече седене или стоене права.Направих консултация с Проктолог,който каза че за него болест няма.Имало 2-3 вьтрешни хемороиди,които били спокойни и 1- ва степен.Каза,че сьм за невролог,тьй като можело да имам дископатия.Моля за вашето мнение.


Моето мнение е подобно. Направете си ЯМР на поясен отдел на гръбначен стълб.
Др. Матев-проктолог http://www.hemoroidi.bg
Аватар
Dr Atanas Matev
 
Мнения: 584
Регистриран на: 07 Апр 2011, 16:47

Re: Хемороиди - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот coco6kata » 02 Дек 2019, 21:10

Много благодаря,д-р Матев.
coco6kata
 
Мнения: 2
Регистриран на: 30 Ное 2019, 18:28

Re: Хемороиди - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот Dr Atanas Matev » 03 Дек 2019, 11:06

coco6kata написа:Много благодаря,д-р Матев.



Успех в лечението!
Др. Матев-проктолог http://www.hemoroidi.bg
Аватар
Dr Atanas Matev
 
Мнения: 584
Регистриран на: 07 Апр 2011, 16:47

ПредишнаСледваща

Назад към Хемороиди - болести на ануса

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта