Хемороиди - онлайн консултация с проктолог

Re: Хемороиди - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот Dr Atanas Matev » 15 Яну 2015, 10:25

Flamme написа:Здравейте!Аз съм жена на 30 години.До сега никога не съм имала проблем, но преди няколко дни получих леко кървене(1-2 капки), когато ходих по голяма нужда т.е още в началото.А напоследък доста често имам и запек.Възможно ли е да се е получило от хранителните добавки, които пия, тъй като те съдържат желязо(Anacaps на Дюкре)?Днес отново по изпражненията имах кръв, ярко червена.А иначе нямам болки.Взела съм си Прокто-гливенол супозитории, защото допуснах че може да са вътрешни хемороиди.Дали е подходящо?Още не съм започнала да ги ползвам.Изчаквам Вашия отговор.


Здравейте, използвайте мехлема. Едва ли е от хранителните добавки. Възможно е да е вътрешни хемороиди. Приемайте фибри.
Др. Матев-проктолог http://www.hemoroidi.bg
Аватар
Dr Atanas Matev
 
Мнения: 584
Регистриран на: 07 Апр 2011, 16:47

Re: Хемороиди - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот stefanzl » 24 Яну 2015, 02:24

Здравеите!Мъж съм на 25 години.Мисля че имам външни хемероиди,рядко ме болят,но при изхождане се подуват повече всякъш нещо като черво се подава навън и по някога дори кървят като спукан балон пълен с вода и дори на отоци.
Благодаря предварително за отделеното време!
stefanzl
 
Мнения: 2
Регистриран на: 24 Яну 2015, 01:51

Re: Хемороиди - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот stefanzl » 24 Яну 2015, 02:36

Исках да напиша съсирак на кръвта.Извинявам се !
stefanzl
 
Мнения: 2
Регистриран на: 24 Яну 2015, 01:51

Re: Хемороиди - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот Dr Atanas Matev » 26 Яну 2015, 14:26

stefanzl написа:Здравеите!Мъж съм на 25 години.Мисля че имам външни хемероиди,рядко ме болят,но при изхождане се подуват повече всякъш нещо като черво се подава навън и по някога дори кървят като спукан балон пълен с вода и дори на отоци.
Благодаря предварително за отделеното време!


Здравейте, необходимо е да се извърши преглед, или поне да видя снимка на хемороидите, когато са излезли навън, за да се направи преценка за лечението.
Др. Матев-проктолог http://www.hemoroidi.bg
Аватар
Dr Atanas Matev
 
Мнения: 584
Регистриран на: 07 Апр 2011, 16:47

Re: Хемороиди - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот kaleto1970 » 04 Фев 2015, 11:22

Здравейте, на 45 години съм мъж и си поръчах ДЕТРАЛЕКС от вашия сайт.Страдам от вътрешни хемороиди.Интересувам се за приемането на тези хапчета.Указанията са първите 4 дена по 6 хапчета, после 3 дни по 4 . След това как се приемат и на какъв период от време.
kaleto1970
 
Мнения: 1
Регистриран на: 04 Фев 2015, 11:17

Re: Хемороиди - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот Dr Atanas Matev » 04 Фев 2015, 12:00

kaleto1970 написа:Здравейте, на 45 години съм мъж и си поръчах ДЕТРАЛЕКС от вашия сайт.Страдам от вътрешни хемороиди.Интересувам се за приемането на тези хапчета.Указанията са първите 4 дена по 6 хапчета, после 3 дни по 4 . След това как се приемат и на какъв период от време.


Здравейте, предполагам, че сте ги поръчали от този сайт Детралекс. поддържаща доза е 2 по 1 табл. дневно за срок до 6 месеца. Дали страдате от вътрешни хемороиди е друг въпрос.
Др. Матев-проктолог http://www.hemoroidi.bg
Аватар
Dr Atanas Matev
 
Мнения: 584
Регистриран на: 07 Апр 2011, 16:47

Re: Хемороиди - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот titimara » 02 Мар 2015, 15:32

Здравейте,
аз съм жена на 21г. Имам 2-3 външни хемороида, които рядко - веднъж на 2-3 месеца: при застояване или проблем при дефекция - се подуват, причиняват лек дискомфорт и сърбеж. След взимането на студен душ и прилагането на билков мехлем с невен, дискомфорта изчезва и на следващия ден съм ок.
И все пак, притеснява ме, че последните два ми се появиха през последната година. Мислите ли, че третирането с Цикадрина супозитории би ги премахнало и предотвратило появата им.
Благодаря!
titimara
 
Мнения: 2
Регистриран на: 02 Мар 2015, 15:21

Re: Хемороиди - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот Dr Atanas Matev » 02 Мар 2015, 19:08

titimara написа:Здравейте,
аз съм жена на 21г. Имам 2-3 външни хемороида, които рядко - веднъж на 2-3 месеца: при застояване или проблем при дефекция - се подуват, причиняват лек дискомфорт и сърбеж. След взимането на студен душ и прилагането на билков мехлем с невен, дискомфорта изчезва и на следващия ден съм ок.
И все пак, притеснява ме, че последните два ми се появиха през последната година. Мислите ли, че третирането с Цикадрина супозитории би ги премахнало и предотвратило появата им.
Благодаря!

За съжаление не съществува медикамент или билка, които да отстраняват премахват или предотвратяват появата на хемороиди.
Др. Матев-проктолог http://www.hemoroidi.bg
Аватар
Dr Atanas Matev
 
Мнения: 584
Регистриран на: 07 Апр 2011, 16:47

Re: Хемороиди - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот mervin » 23 Мар 2015, 01:35

Здравейте,
От дълко време имам проблеми с изхождането и кървене от време на време.След като родих(преди 5 месеца) ситуацията се усложни още повече-ужасни болки и кървене при изхождане, и определено време след това.Появиха ми се 2 топчета около 2мм. Ползвах най-различни мехлеми, но нищо не помага. Живеем в чужбина и ме е страх да отида на лекар. Можели да ми предпишете някакво лечение? Имам ЕНТАН мога ли го ползвам? Искам да подчертая, че КЪРМЯ!!!
mervin
 
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Мар 2015, 01:09

Re: Хемороиди - онлайн консултация с проктолог

Мнениеот Dr Atanas Matev » 23 Мар 2015, 10:35

mervin написа:Здравейте,
От дълко време имам проблеми с изхождането и кървене от време на време.След като родих(преди 5 месеца) ситуацията се усложни още повече-ужасни болки и кървене при изхождане, и определено време след това.Появиха ми се 2 топчета около 2мм. Ползвах най-различни мехлеми, но нищо не помага. Живеем в чужбина и ме е страх да отида на лекар. Можели да ми предпишете някакво лечение? Имам ЕНТАН мога ли го ползвам? Искам да подчертая, че КЪРМЯ!!!



Здравейте, правете бани с топла вода / около 43 градуса/. Използвайте лактулоза за омекотяване на изпражненията. Пийте много вода. Посетете www.fisura.bg
Др. Матев-проктолог http://www.hemoroidi.bg
Аватар
Dr Atanas Matev
 
Мнения: 584
Регистриран на: 07 Апр 2011, 16:47

ПредишнаСледваща

Назад към Хемороиди - болести на ануса

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron