Какво ви е мнението за новата мания от малки и големи HoverBoard Ховърборд

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Какво ви е мнението за новата мания от малки и големи HoverBoard Ховърборд

Мнениеот dianaS » 28 Юли 2017, 12:42

Какво имаш в предвид "не връщаха парите на хората" и "нас правят виновни"
В коя куриерска фирма сте работили за да засека информацията която ми предоставиха вчера за доставката?
dianaS
 
Мнения: 7
Регистриран на: 27 Юли 2017, 12:48

Re: Какво ви е мнението за новата мания от малки и големи HoverBoard Ховърборд

Мнениеот Violatoressa » 28 Юли 2017, 13:06

dianaS написа:Какво имаш в предвид "не връщаха парите на хората" и "нас правят виновни"
В коя куриерска фирма сте работили за да засека информацията която ми предоставиха вчера за доставката?

Няма значение, прав ви път да си поръчвате. Вие случайно да не работите там, че им правите реклама????
Violatoressa
 
Мнения: 5
Регистриран на: 13 Юни 2017, 08:05

Re: Какво ви е мнението за новата мания от малки и големи HoverBoard Ховърборд

Мнениеот dianaS » 28 Юли 2017, 16:16

Не бе госпожо, тук си говорим и обсъждаме тези джаджи ховърборд за които повечето деца мрънкат, че искат, а не говорим за магазини. А и защо да не те питам нали затова са форумите хората да обменят информация с други хора. Защо толкова се засегна от въпросът ми в коя куриерска фирма си работила все пак може да сподели след време и нещо полезно от пребиваването си "там". Извинявй все пак благодаря за информацията свързана с ховърборддите :)
Не се засягай моля те!
Мнението ви и част от това са изтрити от модератор. Прегледайте си личните бележки, моля.
dianaS
 
Мнения: 7
Регистриран на: 27 Юли 2017, 12:48

Re: Какво ви е мнението за новата мания от малки и големи HoverBoard Ховърборд

Мнениеот Elichka » 21 Дек 2017, 16:33

В началото бях скептично настроена към ховърбордите, но синът ми много искаше. Не съжалявам, че му купих, той изключително много се забавлява. Много сме доволни! Взехме го от един магазин на ул. проф. Фритьоф Нансен
Elichka
 
Мнения: 1
Регистриран на: 21 Дек 2017, 16:23

Re: Какво ви е мнението за новата мания от малки и големи HoverBoard Ховърборд

Мнениеот rabotnata pchela » 06 Фев 2018, 22:56

Добре, ам амен ме притеснява на тоя Ховърборд , че колкото са ни мързеливи децата, сега чак и навън трябва да ги търкаля нещо... та да не се преуморят.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какво ви е мнението за новата мания от малки и големи HoverBoard Ховърборд

Мнениеот Anka » 10 Авг 2018, 10:50

Ами като всяко нещо и тая мания ще мине, но пък това е полезно много за равновесието, все пак аз бих си избрала нещо, с което ще се движа повече, това много статично ми се струва. :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Какво ви е мнението за новата мания от малки и големи HoverBoard Ховърборд

Мнениеот Lollipop » 13 Авг 2018, 12:13

Купих на дъщеря ми, искаше, искашае, така си и стои, мисля да го продавам, но като повдигна въпроса, има една вълна на недоволство. :lol:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Какво ви е мнението за новата мания от малки и големи HoverBoard Ховърборд

Мнениеот Dalia » 13 Авг 2018, 20:34

И аз съм За , че туй са много опасни играчки и по викакъв начин не допринасят за физическото развитие на децата. Но на станаха модерни и след 6 месеца мрънкане и ние купихме един. Но мероците ни минаха след първото по-сериозно падане от него Слава Богу без последици. Сега съм го заключила на тавана и не мисля скоро да го отключа.
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Какво ви е мнението за новата мания от малки и големи HoverBoard Ховърборд

Мнениеот Malina » 14 Авг 2018, 10:12

На мен ми изглежда доста опасно, има едно друго, като скейтборд но с две колелета, то е по-безопазно от гледна точка на това, че знаеш какво правиш, как се движиш и тялото ти може да реагира, докато при ховърборда си отпуснат, т.е. нямаш самия ти движение, което да правиш и в следващия момент падаш като талпа.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Какво ви е мнението за новата мания от малки и големи HoverBoard Ховърборд

Мнениеот Frac » 14 Авг 2018, 16:59

Струва ми се опасно. Ние нямаме все още, дано отмине тази мода. Гледам ги пред блока -карат добре 2 мин и в следващите все нещо нагласят. Абе не ме кефи.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта