Какво ви е мнението за новата мания от малки и големи HoverBoard Ховърборд

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Какво ви е мнението за новата мания от малки и големи HoverBoard Ховърборд

Мнениеот dianaS » 27 Юли 2017, 13:16

От скоро наблюдавам особенно когато е хубаво времето навън, че все повече деца, а и в същото време възрастни хора карата тези джаджи на две колела Ховърборд-и. И тъй като също имам две подрастващи дечица които също като мен гледат какво се случва по улицата от другите деца вече сме в процес на договорки и пазарлъци :). Та въпросът ми е тези HoverBoard-и безопасни ли са за използването им от 5-7 годишни деца?
Вече разгледах какво се предлага на пазара и съм се спряла на няколко модела които се предлагат тук: https://bebeland.net/ховърборд-hoverboard

Предварително благодаря!
dianaS
 
Мнения: 7
Регистриран на: 27 Юли 2017, 12:48

Re: Какво ви е мнението за новата мания от малки и големи HoverBoard Ховърборд

Мнениеот Катето » 28 Юли 2017, 09:26

Много съм недоволна, изключително опасна стока! Отгоре на всичкото в бебеланд са супер надути цените, но както и да е, баща й го купи от сайта, много некоректно обслужване, имаше проблем с ховърборда и така и не ни го смениха , обвиниха нас, въпреки че видяхме проблема още преди да сме го ползвали. Никой не иска да се отнася отговорно към скъпи стоки, нали? Не препоръчвам нито "играчката", нито сайта.
Катето
 
Мнения: 49
Регистриран на: 26 Юли 2017, 13:01

Re: Какво ви е мнението за новата мания от малки и големи HoverBoard Ховърборд

Мнениеот dianaS » 28 Юли 2017, 10:59

Много благодаря за съвета ти. Между другото и аз смятам, че са опсани както всички други екстриймни играчки. Между другото вчера се свързах с бебеланд и консултатнтите бяха много любезни като ми дадоха подробна информация за продуктите и ми споделиха, че въпросните електрически скутери ги предлагат от 2 седмици, което след твоя коментар доста ме озадачи. Вие кога поръчахте вашият? Като направих проучване и разглеждах магазините в които се предлагат ховърборди не видях разлика в цените специално на моделите които предлата те. Всички продукти закупени онлайн могат да бъдат върнати по последна информация в 14 дневен срок особенно ако не са и ползвани .... което отново ме озадачава след това което споделяш защото глобите от КЗК към некоректните търговците са доста дебели ако не спазват законите преди време имахме проблем с друг магазин и много бързо решихме проблема след като пуснахме жалба. Защо не пуснахте оплакване към КЗК и сигурна ли си, че сте закупили тази джаджа точно от този сайт.
dianaS
 
Мнения: 7
Регистриран на: 27 Юли 2017, 12:48

Re: Какво ви е мнението за новата мания от малки и големи HoverBoard Ховърборд

Мнениеот Jolene » 28 Юли 2017, 11:19

Много опасни играчки са това. Взеха на племенника ми за 8-мата му година през май и детето падна, счупи ръката си и жестоко натърти опашната кост. Просто бъдете много внимателни, много неразумна мода. Няма да говоря и за опасността, че повечето го ползват без каска. :) Защо не заложете на нещо по-безопасно и нещо, което има активност в него? С това затлъстяване, бих избрала колело, но вие си знаете. :!:
За бебеланд и аз имам горчив опит, вземала съм преди детски колички, не съм доволна, не ми се обадиха, пристигна разопакована и изцапана, но пък може да са се променили нещата. :!:
Jolene
 
Мнения: 156
Регистриран на: 30 Апр 2017, 07:59

Re: Какво ви е мнението за новата мания от малки и големи HoverBoard Ховърборд

Мнениеот dianaS » 28 Юли 2017, 11:28

Само да попитам тъй като видях, че има два сайта с подобни имена и за кой от тях имате в предвид: bebeland.net или bebelandia.bg?
Само да уточня, че аз съм се насочила към първия.
dianaS
 
Мнения: 7
Регистриран на: 27 Юли 2017, 12:48

Re: Какво ви е мнението за новата мания от малки и големи HoverBoard Ховърборд

Мнениеот rabotnata pchela » 28 Юли 2017, 11:29

Сайта не мога да го коментирам, защото не съм пазарувала от там, но защото темата се пита какво мисля за Ховърборда ще си кажа моето мнение:
Синът ми също иска, но не бих купила. Първо, защото е страшно скъпо това удоволствие. 400-500 лева за да се вози не бих дала, за тези пари мога да купя свръх колело, което да развива мускулите, да спомага спортното му развитие, вместо да се вози и да отпуска дебело коремче. :mrgreen: Второ, че не ми се струва и безопасно, лесно ще се загуби равновесие, а не ми се рискува да си счупи главата и отделно пак да съм похарчила 500 лева, за да му спомогна да се пречука. :!: Явно това е мания за хора с пари, не си представям пък с две деца, до колкото оставам с такова впечатление при вас, да им купя играчки за общо 1000 лева като с тези пари мога да ги заведа на страхотна почивка да речем. Да не забравяме, че почнахме и да се оливаме с това презадоволяване на децата ни. Но най-вече ме спира това, че на него само се возиш, 500 лева за нещо, което не изисква нищо от теб не бих дала. Затова и у нас никога не сме имали акумулаторни колички и други от този род, защото са безсмислени.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какво ви е мнението за новата мания от малки и големи HoverBoard Ховърборд

Мнениеот Jolene » 28 Юли 2017, 11:31

Аз говоря за бебеленд, но както казах вие може да имате късмет. :wink: и все пак е по-добре такива неща да ги купувате на място, за да видите и да пробвате. На сайтове не се доверявай.
Jolene
 
Мнения: 156
Регистриран на: 30 Апр 2017, 07:59

Re: Какво ви е мнението за новата мания от малки и големи HoverBoard Ховърборд

Мнениеот Violatoressa » 28 Юли 2017, 11:53

dianaS написа:Само да попитам тъй като видях, че има два сайта с подобни имена и за кой от тях имате в предвид: bebeland.net или bebelandia.bg?
Само да уточня, че аз съм се насочила към първия.

Преди работех в една куриерска фирма, що проблеми имаше с бебеланд.нет, боклуци, не връщат парите на хората, нас правят виновни.
Госпожо, изглеждате ми разумна, това е пълен абсурд да се доверите на едни мошеници!
Violatoressa
 
Мнения: 5
Регистриран на: 13 Юни 2017, 08:05

Re: Какво ви е мнението за новата мания от малки и големи HoverBoard Ховърборд

Мнениеот Violatoressa » 28 Юли 2017, 11:55

dianaS написа:Много благодаря за съвета ти. Между другото и аз смятам, че са опсани както всички други екстриймни играчки. Между другото вчера се свързах с бебеланд и консултатнтите бяха много любезни като ми дадоха подробна информация за продуктите и ми споделиха, че въпросните електрически скутери ги предлагат от 2 седмици, което след твоя коментар доста ме озадачи. Вие кога поръчахте вашият? Като направих проучване и разглеждах магазините в които се предлагат ховърборди не видях разлика в цените специално на моделите които предлата те. Всички продукти закупени онлайн могат да бъдат върнати по последна информация в 14 дневен срок особенно ако не са и ползвани .... което отново ме озадачава след това което споделяш защото глобите от КЗК към некоректните търговците са доста дебели ако не спазват законите преди време имахме проблем с друг магазин и много бързо решихме проблема след като пуснахме жалба. Защо не пуснахте оплакване към КЗК и сигурна ли си, че сте закупили тази джаджа точно от този сайт.

Госпожо, правите ли разлика между КЗК и КЗП?
Violatoressa
 
Мнения: 5
Регистриран на: 13 Юни 2017, 08:05

Re: Какво ви е мнението за новата мания от малки и големи HoverBoard Ховърборд

Мнениеот dianaS » 28 Юли 2017, 12:28

Извинявам се госпожо и се поправям имах в предвид КЗП.
dianaS
 
Мнения: 7
Регистриран на: 27 Юли 2017, 12:48

Следваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта