Превръзки Imse Vimse, ежедневни, от плат за многократна употреба, био памук

Тук е мястото за вашата обява - купи, продай, размени!

Превръзки Imse Vimse, ежедневни, от плат за многократна употреба, био памук

Мнениеот shop100 » 04 Юли 2017, 14:01

Органични дамски превръзки ImseVimse, ежедневни, био памук

Страхотните 100 % органични дамски превръзки на производителя ImseVimse за многократна употреба са с крилца и се закрепват за бельото с малки клик-клак капси.

Материал: Превръзките са изработени от 100% органичен памук, подсилени за допълнителна защита с тънък слой полиестер с полиеритан. Този продукт е сертифициран от OEKO-TEX®Стандарт 100 клас 1 за бебешки продукти.

Инструкции за почистване: Накиснете ги предварително в студена вода в подходящ съд. Изплакнете ръчно (може да добавите малко сол). След това изперете в пералня на 30-90°C. Да не се сушат в сушилня.

Цвят: Натурално не избелен, 100% органичен с оцветени шевове.

Дамските превръзки за многократна употреба от органичен памук Imse Vimse осигуряват естествена менструална защита:

Позволяват на кожата да диша и много жени разбират, че сърбежа и гъбичните инфекции остават в миналото
Тези дишащи дамски превръзки позволяват на тялото да диша и спомагат за свежо усещане
Дишането на кожата при употреба на Imse Vimse спомага за понижаване на вероятността от инфекции
Превръзките са тънки, гладки и са захванати стабилно на мястото си, за да се чувствате удобно и уверена
Превръзките са изработени от естествен, чист, еко памук, който гарантирано не съдържа химикали.

Материал: 100% органичен памук

Размер: 19 x 6.5 см.

Цвят: бял, син, розов

Произход: Швеция

Съдържание: 1 брой = 7.80 лв.

При покупка на 3 броя = 22,40 лв.

imse-vimse-ежедневни.jpg
imse-vimse-ежедневни.jpg (25.8 KiB) Прегледано 238 пъти
shop100
 
Мнения: 11
Регистриран на: 22 Юни 2017, 17:43

Re: Превръзки Imse Vimse, ежедневни, от плат за многократна употреба, био памук

Мнениеот kauda » 04 Юли 2017, 14:12

Някак си не ми се перат превръзки! :)) Като си пердстав тази бяла и мека част на какво ще заприлича още след първата употреба и ми ставалошо.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Превръзки Imse Vimse, ежедневни, от плат за многократна употреба, био памук

Мнениеот Pipilota » 04 Юли 2017, 14:57

И на мен ми е странно,а ко има някой запознат да каже, как става тоя плат след първото ползване?
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41


Назад към Търся/Предлагам

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта